98. EESTI LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED

Ujumine
Tartu (AURA veekeskuse 50 m ujula) 17.06.2017 - 19.06.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 50 m vabalt
133Pjotr Degtjarjov Audentese SK 23,29 Daniel Zaitsev SK Garant 23,42 Nikita Tšernõšev SK Garant 23,43
M 100 m vabalt
121Pjotr Degtjarjov Audentese SK  Andri Aedma Audentese SK  Nikita Tšernõšev SK Garant 
M 200 m vabalt
74Martti Aljand Audentese SK 1.54,91 Martin Liivamägi Kalevi UK 1.55,09 Karel Seli Tartu UK 1.55,22
M 400 m vabalt
30Frank Johan Ojarand Kalevi UK 4.10,11 Karel Seli Tartu UK 4.13,88 Vladimir Turu SK Garant 4.14,60
M 1500 m vabalt
12Frank Johan Ojarand Kalevi UK 16.45,98 Maksim Gumenjuk SK Garant 17.07,26 Hendrik Ütt Tartu UK 17.27,99
M 50 m selili
61Endri Vinter Pärnu UK Uca 26,65 Matis Hiie Keila Swimclub 27,05 Marko-Matteus Langel Audentese SK 27,25
M 100 m selili
78Armin Evert Lelle Viimsi VK 57,68 Matis Hiie Keila Swimclub 58,73 Endri Vinter Pärnu UK Uca 59,02
M 200 m selili
32Armin Evert Lelle Viimsi VK 2.06,53 Matis Hiie Keila Swimclub 2.11,59 Kristjan Laid TOP-i UK 2.12,99
M 50 m rinnuli
58Martin Allikvee SK Garant 28,25 Filipp Provorkov Viimsi VK 28,60 Martti Aljand Audentese SK 28,82
M 100 m rinnuli
48Martin Allikvee SK Garant 1.01,88 Pjotr Degtjarjov Audentese SK 1.03,68 Martti Aljand Audentese SK 1.03,72
M 200 m rinnuli
26Martin Allikvee SK Garant 2.15,15 Silver Hein UK Briis 2.21,28 Joonas Niine UK Aktiiv 2.21,31
M 50 m liblikat
93Daniel Zaitsev SK Garant 24,42 Armin Evert Lelle Viimsi VK 25,23 Martin Allikvee SK Garant 25,26
M 100 m liblikat
58Martin Liivamägi Kalevi UK 55,65 Armin Evert Lelle Viimsi VK 55,79 Robert Roose Tartu UK 55,99
M 200 m liblikat
20Cevin Anders Siim Tartu UK 2.10,81 Sander Paavo Ujumise SK 2.12,55 Maksim Gumenjuk SK Garant 2.14,71
M 200 m kompleksi
43Martin Liivamägi Kalevi UK 2.05,01 Silver Hein UK Briis 2.07,53 Armin Evert Lelle Viimsi VK 2.09,07
M 400 m kompleksi
18Silver Hein UK Briis 4.35,19 Frank Johan Ojarand Kalevi UK 4.36,91 Armin Evert Lelle Viimsi VK 4.38,26
M 4 x 50 m vabalt
23Audentese SK
Andri Aedma (23,97)
Pjotr Degtjarjov
Fred Karu
Martti Aljand
1.33,65
SK Garant
Daniel Zaitsev (23,50)
Andrei Gussev
Nikita Tšernõšev
Martin Allikvee
1.33,92
Tartu UK
Cevin Anders Siim (23,89)
Marko Tiidla
Hendrik Ütt
Robert Roose
1.35,19
M 4 x 100 m vabalt
20Audentese SK
Marko-Matteus Langel (52,32)
Pjotr Degtjarjov
Andri Aedma
Martti Aljand
3.25,99
SK Garant
Daniel Zaitsev (51,97)
Nikita Tšernõšev
Andrei Gussev
Martin Allikvee
3.27,26
Tartu UK
Marko Tiidla (53,24)
Cevin Anders Siim
Hendrik Ütt
Karel Seli
3.31,72
M 4 x 200 m vabalt
18Audentese SK
Andri Aedma (1.55,63)
Marko-Matteus Langel
Pjotr Degtjarjov
Martti Aljand
7.48,39
SK Garant
Andrei Gussev (2.02,78)
Nikita Tšernõšev
Daniel Zaitsev
Martin Allikvee
7.53,93
Kalevi UK
Frank Johan Ojarand (1.56,20)
Martin Liivamägi
Eero Ääremaa
Markus Marandi
8.02,97
M 4 x 50 m kombineeritult
21Audentese SK
Marko-Matteus Langel (27,32)
Pjotr Degtjarjov
Martti Aljand
Fred Karu
1.42,70
SK Garant
Andrei Gussev (27,70)
Nikita Tšernõšev
Martin Allikvee
Daniel Zaitsev
1.42,82
Tartu UK
Cevin Anders Siim (28,41)
Marko Tiidla
Karel Seli
Robert Roose
1.45,85
M 4 x 100 m kombineeritult
18SK Garant
Andrei Gussev (59,99)
Nikita Tšernõšev
Martin Allikvee
Daniel Zaitsev
3.47,81
Audentese SK
Marko-Matteus Langel (1.00,87)
Pjotr Degtjarjov
Martti Aljand
Andri Aedma
3.52,36
Tartu UK
Cevin Anders Siim (1.01,15)
Marko Tiidla
Karel Seli
Robert Roose
3.54,02
N 50 m vabalt
101Kertu Kaare Orca Swim Club 26,73 Grete Lucia Kruuse Tartu UK 26,84 Margaret Markvardt TOP-i UK 26,95
N 100 m vabalt
87Margaret Markvardt TOP-i UK 57,85 Maria Romanjuk SK Garant 59,04 Kertu Kaare Orca Swim Club 59,62
N 200 m vabalt
47Ilona Maide Audentese SK 2.08,65 Kirke Pollisinski Kalevi UK 2.10.97 Laurika Lint Audentese SK 2.10,99
N 400 m vabalt
32Kertu Kaare Orca Swim Club 4.34,50 Kätlin Sepp TOP-i UK 4.39,48 Meribel Saar TOP-i UK 4.40,12
N 800 m vabalt
13Meribel Saar TOP-i UK 9.43,39 Alina Vedehhova UK Aktiiv 9.50,53 Isabel Sarap Audentese SK 9.56,20
N 50 m selili
63Sigrid Sepp TOP-i UK 29,91 Margaret Markvardt TOP-i UK 30,11 Kätlin Sepp TOP-i UK 30,42
N 100 m selili
77Sigrid Sepp TOP-i UK 1.03,47 Kätlin Sepp TOP-i UK 1.04,12 Maria Romanjuk SK Garant 1.07,59
N 200 m selili
26Sigrid Sepp TOP-i UK 2.18,88 Kätlin Sepp TOP-i UK 2.20,66 Katriin Hansalu UK Briis 2.27,74
N 50 m rinnuli
55Maria Romanjuk SK Garant 32,14 Karleen Kersa TOP-i UK 32,39 Maria Harutjunjan SK Garant 32,97
N 100 m rinnuli
40Maria Romanjuk SK Garant 1.11,32 Maria Harutjunjan SK Garant 1.11,81 Karleen Kersa TOP-i UK 1.11,84
N 200 m rinnuli
31Maria Romanjuk SK Garant 2.36,51 Maria Harutjunjan SK Garant 2.38,83 Karleen Kersa TOP-i UK 2.41,68
N 50 m liblikat
67Karleen Kersa TOP-i UK 28,60 Margaret Markvardt TOP-i UK 28,63 Mai Riin Salumaa TOP-i UK 28,75
N 100 m liblikat
33Margaret Markvardt TOP-i UK 1.02,69 Melissa Priidel UK Briis 1.06,90 Alina Vedehhova UK Aktiiv 1.07,53
N 200 m liblikat
13Alina Vedehhova UK Aktiiv 2.31,67 Melissa Priidel UK Briis 2.37,67 Diana Päslane Tartu UK 2.39,06
N 200 m kompleksi
34Margaret Markvardt TOP-i UK 2.20,17 Maria Romanjuk SK Garant 2.22,49 Katrin Zaitseva Tartu UK 2.27,58
N 400 m kompleksi
15Margaret Markvardt TOP-i UK 5.06.58 Anette Hallik Audentese SK 5.17,50 Melissa Priidel UK Briis 5.20,35
N 4 x 50 m vabalt
12TOP-i UK
Karleen Kersa (27,49)
Margaret Markvardt
Sigrid Sepp
Kätlin Sepp
1.48,19
Orca Swim Club
Kertu Kaare (26,65)
Garita-Beth Puusepp
Grete Karlson
Nicky Zoe Lautre
1.52,72
UK Briis
Elisabeth Viiding (28,96)
Tiina-Britt Kaljuvald
Hanne Grete Hanvere
Melissa Priidel
1.53,20
N 4 x 100 m vabalt
10TOP-i UK
Margaret Markvardt (58,70)
Sigrid Sepp
Karleen Kersa
Kätlin Sepp
4.00,80
Tartu UK
Laura-Liis Valdmaa (1.02,24)
Diana Päslane
Grete Lucia Kruuse
Katrin Zaitseva
4.04,76
Audentese SK noored
Laurika Lint (1.00,98)
Isabel Sarap
Grete Anette Treiman
Kaia Liis Tomak
4.08,98
N 4 x 200 m vabalt
10TOP-i UK
Margaret Markvardt (2.07,15)
Kätlin Sepp
Karleen Kersa
Sigrid Sepp
8.53,02
TOP-i UK juuniorid
Mai Riin Salumaa (2.12,60)
Meribel Saar
Brita Maria Maripuu
Sarah Hürden
8.59,16
Audentese SK noored
Kaia Liis Tomak (2.11,80)
Kai Liis Kivirähk
Laurika Lint
Isabel Sarap
9.00,76
N 4 x 50 m kombineeritult
13TOP-i UK
Sigrid Sepp (29,89)
Karleen Kersa
Margaret Markvardt
Kätlin Sepp
1.57,05
Tartu UK
Laura-Liis Valdmaa (31,54)
Grete Lucia Kruuse
Diana Päslane
Katrin Zaitseva
2.01,86
Orca Swim Club
Kertu Kaare (31,24)
Nicky Zoe Lautre
Garita-Beth Puusepp
Grete Karlson
2.06,18
N 4 x 100 m kombineeritult
10TOP-i UK
Sigrid Sepp (1.04,28)
Karleen Kersa
Margaret Markvardt
Kätlin Sepp
4.21,03
Tartu UK
Laura-Liis Valdmaa (1.09,48)
Grete Lucia Kruuse
Diana Päslane
Katrin Zaitseva
4.36,44
Kalevi UK
Katariina Mäll (1.11,36)
Kirke Penter
Kristina Maria Jaamul
Kirke Pollisinski
4.40,11