EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED

Ujumine
Tartu (AURA veekeskuse 50 m ujula) 17.06.2017 - 19.06.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
NOORED
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 50 m vabalt
89Sergei Volkov SK Garant 24,85 Mark Sovtsa TOP-i UK 25,32 Matteus Miilpalu Ujumise SK 25,47
M 100 m vabalt
82Mark Sovtsa TOP-i UK 54,89 Uku Pärismaa UK Briis 55,71 Sergei Volkov SK Garant 56,26
M 200 m vabalt
44Uku Pärismaa UK Briis 2.02,38 Aleksander Kirs Kalevi UK 2.02,45 Nikita Pisarenko Kalevi UK 2.04,17
M 400 m vabalt
17Gregory Kask Audentese SK 4.21,68 Uku Pärismaa UK Briis 4.27,04 Demid Solodov SK Energia 4.28,55
M 1500 m vabalt
5Nikita Pisarenko Kalevi UK 17.37,28 Demid Solodov SK Energia 17.49,38 Ilja Rõzenkov UK Aktiiv 18.17,52
M 50 m selili
41Alex Ahtiainen Ujumise SK 27,92 Ilja Latt UK Aktiiv 28,78 Mihhail Pribludnõi Järveotsa GSK 28,93
M 100 m selili
56Alex Ahtiainen Ujumise SK 59,71 Mihhail Pribludnõi Järveotsa GSK 1.02,44 Jan Joonas Viirpuu Kalevi UK 1.03,30
M 200 m selili
20Alex Ahtiainen Ujumise SK 2.13,88 Ilja Latt UK Aktiiv 2.19,00 Teodor Juko Hiiemaa UK Briis 2.19,39
M 50 m rinnuli
36Mark Sovtsa TOP-i UK 30,05 Aleksander Roosimaa Audentese SK 31,88 Johannes Kundla Orca Swim Club 32,19
M 100 m rinnuli
31Mark Sovtsa TOP-i UK 1.06,72 Gregory Kask Audentese SK 1.10,46 Aleksander Roosimaa Audentese SK 1.11,29
M 200 m rinnuli
18Mark Sovtsa TOP-i UK 2.30,44 Karl Mattias Milk Ujumise SK 2.35,76 Aleksander Roosimaa Audentese SK 2.37,09
M 50 m liblikat
54Mark Sovtsa TOP-i UK 26,22 Alex Ahtiainen Ujumise SK 26,36 Sergei Volkov SK Garant 26,70
M 100 m liblikat
34Alex Ahtiainen Ujumise SK 58,15 Sergei Volkov SK Garant 58,24 Aleksandr Amossenkov Järveotsa GSK 59,02
M 200 m liblikat
11Aleksandr Amossenkov Järveotsa GSK 2.19,13 Kaspar Helde TOP-i UK 2.22,14 Daniil Appel SK Energia 2.26,32
M 200 m kompleksi
32Mark Sovtsa TOP-i UK 2.15,96 Matteus Miilpalu Ujumise SK 2.16,64 Aleksandr Amossenkov Järveotsa GSK 2.18,47
M 400 m kompleksi
12Nikita Pisarenko Kalevi UK 4.54,80 Mark Sovtsa TOP-i UK 4.55,14 Aleksandr Amossenkov Järveotsa GSK 5.01,62
M 4 x 50 m vabalt
12SK Garant
Sergei Volkov (24,57)
Erik Pavlovski
Alan Gritsõk
Aleksandr Filippov
1.42,34
TOP-i UK
Aleksander Kampus (25,85)
Anders Arge
Jüri Kozlik
Mark Sovtsa
1.42,53
Ujumise SK
Matteus Miilpalu (25,82)
Alex Artur Märtmaa
Alex Ahtiainen
Denis Horenzenko
1.43,51
M 4 x 100 m vabalt
11Ujumise SK
Alex Ahtiainen (55,32)
Alex Artur Märtmaa
Matteus Miilpalu
Karl Mattias Milk
3.45,87
Tartu UK
Karl Johannes Visnapuu (56,93)
Kaarup Vares
Erik Asmus
Johan Tamm
3.46,67
TOP-i UK
Kaspar Helde (57,98)
Aleksander Kampus
Anders Arge
Mark Sovtsa
3.47,67
M 4 x 200 m vabalt
9Ujumise SK
Alex Ahtiainen (2.04,19)
Alex Artur Märtmaa
Karl Mattias Milk
Matteus Miilpalu
8.25,01
TOP-i UK
Mark Sovtsa (2.04,77)
Andres Arge
Aleksander Kampus
Kaspar Helde
8.25,43
Kalevi UK
Jan Joonas Viirpuu (2.11,12)
Georg Salomon
Nikita Pisarenko
Aleksander Kirs
8.30,93
M 4 x 50 m kombineeritult
12TOP-i UK
Anders Arge (29,95)
Kaspar Helde
Mark Sovtsa
Aleksander Kampus
1.53,67
SK Garant
Maksim Minajev (30,48)
Sergei Volkov
Alan Gritsõk
Erik Pavlovski
1.54,68
Ujumise SK
Alex Ahtiainen (27,78)
Matteus Miilpalu
Karl Mattias Milk
Alex Artur Märtmaa
1.54,76
M 4 x 100 m kombineeritult
9Ujumise SK
Alex Ahtiainen (1.00,40)
Matteus Miilpalu
Karl Mattias Milk
Alex Artur Märtmaa
4.12,31
TOP-i UK
Anders Arge (1.04,84)
Kaspar Helde
Christopher Palvadre
Mark Sovtsa
4.12,84
SK Garant
Maksim Minajev (1.05,73)
Sergei Volkov
Alan Gritsõk
Erik Pavlovski
4.14,30
 
LAPSED
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
N 50 m vabalt
79Kertu Kaare Orca Swim Club 26,99 Laura Kalvet TOP-i UK 27,49 Tiina-Britt Kaljuvald UK Briis 27,54
N 100 m vabalt
65Kertu Kaare Orca Swim Club 59,62 Laurika Lint Audentese SK 1.00,46 Helena Heinlo Ujumise SK 1.00,82
N 200 m vabalt
34Laurika Lint Audentese SK 2.10,99 Kertu Kaare Orca Swim Club 2.11,08 Helena Heinlo Ujumise SK 2.14,69
N 400 m vabalt
23Kertu Kaare Orca Swim Club 4.34,50 Laurika Lint Audentese SK 4.42,92 Helena Heinlo Ujumise SK 4.43,70
N 800 m vabalt
6Isabel Sarap Audentese SK 9.56,20 Elis Treial Ujumise SK 10.15,34 Evalotta Victoria Aabrams SK Shark 10.21,45
N 50 m selili
52Kertu Kaare Orca Swim Club 31,41 Laura-Liis Valdmaa Tartu UK 31,52 Katriin Hansalu UK Briis 32,00
N 100 m selili
61Laura-Liis Valdmaa Tartu UK 1.07,74 Katriin Hansalu UK Briis 1.07,87 Kertu Kaare Orca Swim Club 1.08,19
N 200 m selili
21Katriin Hansalu UK Briis 2.27,74 Sofia Krivorukova UK Aktiiv 2.27,76 Laura-Liis Valdmaa Tartu UK 2.31,69
N 50 m rinnuli
42Laura Kalvet TOP-i UK 35,23 Meril Arndt MyFitness 35,47 Garita-Beth Puusepp Orca Swim Club 35,54
N 100 m rinnuli
30Meril Arndt MyFitness 1.17,43 Eneli Jefimova Sillamäe UK Kalev 1.19,40 Garita-Beth Puusepp Orca Swim Club 1.19,98
N 200 m rinnuli
22Meril Arndt MyFitness 2.50,19 Sandra Tammiste Kalevi UK 2.56,16 Adry Kasemets Kalevi UK 2.56,71
N 50 m liblikat
53Melissa Priidel UK Briis 28,95 Laura-Liis Valdmaa Tartu UK 29,06 Helena Heinlo Ujumise SK 29,62
N 100 m liblikat
26Melissa Priidel UK Briis 1.06,90 Laura-Liis Valdmaa Tartu UK 1.08,23 Brita Rannamets Ujumise SK 1.11,45
N 200 m liblikat
9Melissa Priidel UK Briis 2.37,67 Katriin Hansalu UK Briis 2.48,82 Polina Timofejeva SK Aquaway 2.49,21
N 200 m kompleksi
23Melissa Priidel UK Briis 2.30,24 Kaia Liis Tomak Audentese SK 2.31,51 Helena Heinlo Ujumise SK 2.33,33
N 400 m kompleksi
10Melissa Priidel UK Briis 5.20,35 Sofia Krivorukova UK Aktiiv 5.31,51 Katriin Hansalu UK Briis 5.40,82
N 4 x 50 m vabalt
8Orca Swim Club
Kertu Kaare (26,65)
Nicky Zoe Lautre
Grete Karlson
Garita-Beth Puusepp
1.52,72
UK Briis
Elisabeth Viiding (28,96)
Melissa Priidel
Hanne Grete Hanvere
Tiina-Britt Kaljuvald
1.53,20
TOP-i UK
Laura Kalvet (27,41)
Brigitte Pärn
Anita Gudovskaja
Elisabet Mätlik
1.53,46
N 4 x 100 m vabalt
6Audentese SK
Laurika Lint (1.00,98)
Grete Anette Treiman
Isabel Sarap
Kaia Liis Tomak
4.08,98
UK Briis
Tiina-Britt Kaljuvald (1.02,06)
Elisabeth Viiding
Hanne Grete Hanvere
Melissa Priidel
4.12,41
Ujumise SK
Helena Heinlo (1.01,80)
Kirke Palu
Elis Treial
Brita Rannamets
4.12,44
N 4 x 200 m vabalt
5Audentese SK
Kaia Liis Tomak (2.11,80)
Isabel Sarap
Kai Liis Kivirähk
Laurika Lint
9.00,76
UK Briis
Tiina-Britt Kaljuvald (2.20,07)
Hanne Grete Hanvere
Katriin Hansalu
Melissa Priidel
9.22,67
Ujumise SK
Helena Heinlo (2.14,18)
Elis Treial
Vanessa Viiding
Brita Rannamets
9.26,69
N 4 x 50 m kombineeritult
9Orca Swim Club
Kertu Kaare (31,24)
Grete Karlson
Garita-Beth Puusepp
Nicky Zoe Lautre
2.06,18
Audentese SK
Angelina Paju (33,72)
Laurika Lint
Grete Anette Treiman
Kaia Liis Tomak
2.07,74
TOP-i UK
Hanna Grete Vutt (33,29)
Anita Gudovskaja
Laura Kalvet
Elisabet Mätlik
2.08,63
N 4 x 100 m kombineeritult
7UK Briis
Laura Vitsut (1.10,95)
Katriin Hansalu
Melissa Priidel
Tiina-Britt Kaljuvald
4.42,01
TOP-i UK
Hanna Grete Vutt (1.12,66)
Anita Gudovskaja
Laura Kalvet
Elisabet Mätlik
4.49,62
Audentese SK
Angelina Paju (1.13,49)
Kai Liis Kivirähk
Grete Anette Treiman
Laurika Lint
4.51,72