EESTI JUUNIORIDE MEISTRIVÕISTLUSED

Ujumine
Tartu (AURA veekeskuse 50 m ujula) 17.06.2017 - 19.06.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
JUUNIORID
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 50 m vabalt
29Gleb Pantšenko-Prokopjev Sillamäe UK Kalev 24,18 Marko-Matteus Langel Audentese SK 24,29 Martin Piilberg Ujumise SK 24,47
M 100 m vabalt
26Marko-Matteus Langel Audentese SK 52,58 Janter Suun TOP-i UK 53,36 Armin Evert Lelle Viimsi VK 53,40
M 200 m vabalt
17Marko-Matteus Langel Audentese SK 1.57,15 Maksim Gumenjuk SK Garant 1.59,62 Vladimir Turu SK Garant 1.59,68
M 400 m vabalt
10Vladimir Turu SK Garant 4.14,60 Maksim Gumenjuk SK Garant 4.14,67 Janter Suun TOP-i UK 4.20,51
M 1500 m vabalt
4Maksim Gumenjuk SK Garant 17.07,26 Joonas Niine UK Aktiiv 17.31,33 Rinel Pius Viimsi VK 17.41,26
M 50 m selili
16Marko-Matteus Langel Audentese SK 27,28 Armin Evert Lelle Viimsi VK 27,31 Vladimir Turu SK Garant 28,46
M 100 m selili
18Armin Evert Lelle Viimsi VK 57,68 Pjotr Tonkovitš UK Aktiiv 1.01,51 Vladimir Turu SK Garant 1.01,90
M 200 m selili
9Armin Evert Lelle Viimsi VK 2.06,53 Aleksandr Kapelin SK Garant 2.13,53 Robert Tarum UK Aktiiv 2.17,74
M 50 m rinnuli
13Joonas Niine UK Aktiiv 29,68 Tiit Matvejev Ujumise SK 30,13 Mark Kostin TOP-i UK 30,62
M 100 m rinnuli
11Joonas Niine UK Aktiiv 1.05,20 Tiit Matvejev Ujumise SK 1.07,63 Daniil Svistunov Kalevi UK 1.09,41
M 200 m rinnuli
5Joonas Niine UK Aktiiv 2.21,31 Mark Kostin TOP-i UK 2.34,88 Daniil Svistunov Kalevi UK 2.35,52
M 50 m liblikat
25Armin Evert Lelle Viimsi VK 25,23 Janter Suun TOP-i UK 26,19 Markus Marandi Kalevi UK 26,23
M 100 m liblikat
15Armin Evert Lelle Viimsi VK 55,79 Gleb Pantšenko-Prokopjev Sillamäe UK Kalev 59,77 Janter Suun TOP-i UK 1.00,26
M 200 m liblikat
5Maksim Gumenjuk SK Garant 2.14,71 Rinel Pius Viimsi VK 2.17,87 Markus Ühtigi Tartu UK 2.22,06
M 200 m kompleksi
7Armin Evert Lelle Viimsi VK 2.09,07 Joonas Niine UK Aktiiv 2.14,75 Rinel Pius Viimsi VK 2.16,29
M 400 m kompleksi
4Armin Evert Lelle Viimsi VK 4.38,26 Rinel Pius Viimsi VK 4.49,84 Joonas Niine UK Aktiiv 4.50,45
M 4 x 50 m vabalt
7SK Garant
Aleksandr Kapelin (24,75)
Maksim Gumenjuk
Edvard Kopjev
Vladimir Turu
1.38,13
Ujumise SK
Martin Piilberg (24,48)
Tiit Matvejev
Aleksander Sandrigailo
Karl Marten Reinlo
1.38,92
Audentese SK
Marko-Matteus Langel (23,82)
Rasmus Reede
Henry Gerhard Uriko
Edvin Põiklik
1.39,03
M 4 x 100 m vabalt
6SK Garant
Vladimir Turu (54,04)
Aleksandr Kapelin
Edvard Kopjev
Maksim Gumenjuk
3.37,43
Ujumise SK
Martin Piilberg (54,08)
Tiit Matvejev
Aleksander Sandrigailo
Karl Marten Reinlo
3.39,71
UK Aktiiv
Joonas Niine (54,03)
Pjotr Tonkovitš
Robert Tarum
Artjom Danilov
3.42,28
M 4 x 200 m vabalt
5SK Garant
Aleksandr Kapelin (2.03,62)
Vladimir Turu
Maksim Gumenjuk
Edvard Kopjev
8.07,31
UK Aktiiv
Pjotr Tonkovitš (1.59,82)
Robert Tarum
Joonas Niine
Artjom Danilov
8.13,14
Ujumise SK
Tiit Matvejev (1.59,60)
Kert-Taniel Kesküll
Karl Marten Reinlo
Martin Piilberg
8.13,37
M 4 x 50 m kombineeritult
6UK Aktiiv
Artjom Danilov (30,11)
Pjotr Tonkovitš
Joonas Niine
Robert Tarum
1.49,90
Ujumise SK
Aleksander Sandrigailo (29,13)
Karl Marten Reinlo
Tiit Matvejev
Martin Piilberg
1.51,43
SK Garant
Vladimir Turu (28,20)
Aleksandr Kapelin
Maksim Gumenjuk
Edvard Kopjev
1.51,65
M 4 x 100 m kombineeritult
6UK Aktiiv
Robert Tarum (1.03,78)
Pjotr Tonkovitš
Joonas Niine
Artjom Danilov
4.04,15
SK Garant
Aleksandr Kapelin (1.02,33)
Vladimir Turu
Edvard Kopjev
Maksim Gumenjuk
4.07,79
Ujumise SK
Kert-Taniel Kesküll (1.03,79)
Tiit Matvejev
Aleksander Sandrigailo
Martin Piilberg
4.11,12
 
NOORED
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
N 50 m vabalt
16Grete Lucia Kruuse Tartu UK 27,02 Margaret Markvardt TOP-i UK 27,08 Sandra Maanurm Orca Swim Club 27,58
N 100 m vabalt
15Margaret Markvardt TOP-i UK 57,85 Grete Lucia Kruuse Tartu UK 59,78 Ilona Maide Audentese SK 59,82
N 200 m vabalt
11Ilona Maide Audentese SK 2.08,65 Kirke Pollisinski Kalevi UK 2.10,97 Mai Riin Salumaa TOP-i UK 2.11,59
N 400 m vabalt
6Meribel Saar TOP-i UK 4.40,12 Mai Riin Salumaa TOP-i UK 4.43,25 Kirke Pollisinski Kalevi UK 4.48,64
N 800 m vabalt
4Meribel Saar TOP-i UK 9.43,39 Anette Hallik Audentese SK 10.02,07 Elina Bokovskaja UK Aktiiv 10.17,85
N 50 m selili
8Margaret Markvardt TOP-i UK 30,22 Sandra Maanurm Orca Swim Club 31,91 Katariina Mäll Kalevi UK 32,03
N 100 m selili
10Ilona Maide Audentese SK 1.08,11 Sandra Maanurm Orca Swim Club 1.08,59 Katariina Mäll Kalevi UK 1.09,49
N 200 m selili
3Katariina Mäll Kalevi UK 2.33,31 Mia Ööbik SK Shark 2.33,65
N 50 m rinnuli
6Kristina Maria Jaamul Kalevi UK 33,97 Kristiina Jaaska Järveotsa GSK 35,72 Kirke Penter Kalevi UK 36,64
N 100 m rinnuli
5Kristina Maria Jaamul Kalevi UK 1.17,63 Kristiina Jaaska Järveotsa GSK 1.21,17 Kirke Penter Kalevi UK 1.21,68
N 200 m rinnuli
4Kristina Maria Jaamul Kalevi UK 2.51,74 Kirke Penter Kalevi UK 2.54,84 Katrin Paju Orca Swim Club 2.59,92
N 50 m liblikat
11Margaret Markvardt TOP-i UK 28,62 Mai Riin Salumaa TOP-i UK 29,48 Ilona Maide Audentese SK 29,89
N 100 m liblikat
4Margaret Markvardt TOP-i UK 1.02,69 Katariina Mäll Kalevi UK 1.09,78 Helen Meier Kohtla-Järve VSK 1.11,31
N 200 m liblikat
1Helen Meier Kohtla-Järve VSK 2.46,63
N 200 m kompleksi
7Margaret Markvardt TOP-i UK 2.20,17 Anette Hallik Audentese SK 2.31,14 Kirke Pollisinski Kalevi UK 2.31,25
N 400 m kompleksi
4Margaret Markvardt TOP-i UK 5.06,58 Anette Hallik Audentese SK 5.17,50 Merilin Radvilavičius Viimsi VK 6.02,90
N 4 x 50 m vabalt
3TOP-i UK
Mai Riin Salumaa (28,97)
Brita Maria Maripuu
Sarah Hürden
Meribel Saar
1.54,61
Kalevi UK
Katariina Mäll (28,54)
Kristina Maria Jaamul
Kirke Pollisinski
Kirke Penter
1.54,87
SK Shark
Brita Loodus (30,88)
Uljana Leštšenko
Laura Marleen Männik
Mia Ööbik
1.59,68
N 4 x 100 m vabalt
2TOP-i UK
Meribel Saar (1.02,68)
Mai Riin Salumaa
Brita Maria Maripuu
Sarah Hürden
4.10,77
Kalevi UK
Kristina Maria Jaamul (1.02,79)
Katariina Mäll
Kirke Pollisinski
Kirke Penter
4.17,69
N 4 x 200 m vabalt
3TOP-i UK
Mai Riin Salumaa (2.12,60)
Meribel Saar
Brita Maria Maripuu
Sarah Hürden
8.59,16
Kalevi UK
Katariina Mäll (2.19,01)
Kristina Maria Jaamul
Kirke Pollisinski
Kirke Penter
9.22,13
SK Shark
Mia Ööbik (2.29,61)
Uljana Leštšenko
Brita Loodus
Laura Marleen Männik
10.15,92
N 4 x 50 m kombineeritult
2TOP-i UK
Brita Maria Maripuu (33,88)
Meribel Saar
Mai Riin Salumaa
Sarah Hürden
2.08,69
Kalevi UK
Kirke Pollisinski
Katariina Mäll (32,18)
Kirke Penter
Kristina Maria Jaamul
2.08,78
N 4 x 100 m kombineeritult
1Kalevi UK
Katariina Mäll (1.11,36)
Kirke Penter
Kristina Maria Jaamul
Kirke Pollisinski
4.40,11