74. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED

Kahevõistlus
Otepää 30.12.2016 - 26.03.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M Individuaalvõistlus (HS100 + 10 km)
13Kristjan Ilves Elva SuK 27.01 (119,5 / 26.39) Han Hendrik Piho SÜ Taevatäht 28.56 (112,0 / 28.04) Karl-August Tiirmaa Põhjakotkas 28.58 (104,0 / 27.34)
M Individuaalvõistlus (HS100 + 10 km)
7Kristjan Ilves Elva SuK 28.22 (127,0 / 28.22) Han Hendrik Piho SÜ Taevatäht 30.27 (108,0 / 29.11) Karl-August Tiirmaa Põhjakotkas 31.34 (98,5 / 29.40)
N Individuaalvõistlus (HS100 + 5 km)
3Triinu Hausenberg Võru SpK / Andsumäe SuK 18.26 (40,5 / 18.26) Annemarii Bendi Võru SpK / Andsumäe SuK 22.03 (28,5 / 21.15) Meriliis Kukk Põhjakotkas 23.30 (8,5 / 21.22)
N Individuaalvõistlus (HS100 + 5 km)
3Annemarii Bendi Võru SpK / Andsumäe SuK 20.53 (58,0 / 20.53) Triinu Hausenberg Võru SpK / Andsumäe SuK 22.34 (44,5 / 21.40) Meriliis Kukk Põhjakotkas 25.23 (12,0 / 22.19)
 
JUUNIORID (U-20)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M Individuaalvõistlus (HS100 + 10 km)
2Risto Raudberg Elva SuK 36.53 (87,0 / 34.21)
M Individuaalvõistlus (HS100 + 10 km)
2Andreas Ilves Elva SuK 32.57 (86,5 / 32.11) Risto Raudberg Elva SuK 38.29 (98,0 / 38.29)
N Individuaalvõistlus (HS100 + 5 km)
1Meriliis Kukk Põhjakotkas 16.17 (4,5 / 16.17)
 
NOORED (U-16)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Individuaalvõistlus (HS100 + 5 km)
5Robert Lee Nõmme SK 17.06 (123,5 / 17.06) Markkus Alter Põhjakotkas 17.58 (121,0 / 17.48) Robert Toompuu Nõmme SK 23.50 (55,0 / 19.16)
 
NOORED (U-14)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M Individuaalvõistlus (K25 + 3 km)
4Karel Rammo Nõmme SK 13.00 (84,7 / 12.30) Kaspar Mill Võru SpK / Andsumäe SuK 13.15 (59,9 / 11.46) Hanno-Henri Reidolf Põhjakotkas 16.01 (97,0 / 16.01)
N Individuaalvõistlus (K25 + 3 km)
2Kerstin Miško Võru SpK / Andsumäe SuK 14.22 (68,2 / 13.59) Airiin Pikk Elva SuK 15.02 (77,8 / 15.02)
 
NOORED (U-12)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M Individuaalvõistlus (K25 + 2 km)
3Andero Kapp Põhjakotkas 7.57 (92,6 / 7.57) Sten-Jörgen Leis Võru SpK / Andsumäe SuK 9.04 (80,0 / 8.40) Angus Aarna Ant Nõmme SK 10.20 (69,0 / 9.34)
N Individuaalvõistlus (K10 + 2 km)
5Stella Troska Võru SpK / Andsumäe SuK 7.59 (101,8 / 7.46) Carena Roomets Võru SpK / Andsumäe SuK 8.21 (101,3 / 8.07) Maria Miia Kriis Nõmme SK 12.06 (108,5 / 12.06)