89. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED

Murdmaasuusatamine
Otepää, Jõulumäe, Mammaste, Valgehobusemäe 23.12.2016 - 19.03.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 15 km klassikatehnikas
10Raido Ränkel Võru SuK 39.31,2 Karel Tammjärv Tartu SuK 39.51,5 Alvar Johannes Alev SuK Jõulu 40.44,4
M 30 km suusavahetusega sõit
13Algo Kärp Viljandi SuK 1:12.05,6 Aivar Rehemaa Sparta Spordiselts 1:12.06,7 Karel Tammjärv Tartu SuK 1:12.09,8
M 50 km ühisstart vabatehnikas
22Raido Ränkel Võru SuK 1:55.35,3 Alvar Johannes Alev SuK Jõulu 1:55.35,7 Algo Kärp Viljandi SuK 1:55.38,0
M 3 x 10 km teade
10Tartu SuK
Vahur Teppan
Peeter Kümmel
Karel Tammjärv
1:12.35,7
Sparta Spordiselts
Martti Himma
Andreas Veerpalu
Aivar Rehemaa
1:12.54,1
SK CFC J. Mae SuK I
Timo Simonlatser
Henri Roos
Martin Remmelg
1:13.37,3
M sprint vabatehnikas
11Raido Ränkel Võru SuK  Karel Tammjärv Tartu SuK  Alvar Johannes Alev SuK Jõulu 
M teatesprint klassikatehnikas
8Raido Ränkel - Marko Kilp  Võru SuK 21.03,34 Vahur Teppan - Karel Tammjärv  Tartu SuK I 21.15,09 Andreas Veerpalu - Aivar Rehemaa  Sparta Spordiselts I 21.28,85
N 10 km klassikatehnikas
2Laura Alba Karupesa Team 31.41,4
N 15 km suusavahetusega sõit
3Tatjana Mannima Kiviõli SuK 40.31,7 Triin Ojaste Karupesa Team 43.50,2 Reeda Tuula Sparta Spordiselts 50.32,1
N 30 km ühisstart vabatehnikas
13Tatjana Mannima Kiviõli SuK 1:15.31,9 Anette Veerpalu Sparta Spordiselts 1:17.15,6 Laura Alba Karupesa Team 1:18.45,0
N 3 x 5 km teade
9Karupesa Team
Triin Ojaste
Laura Alba
Mariel Merlii Pulles
42.06,1
Tartu SuK I
Hanna-Britt Laursoo
Kati Tammjärv
Stine-Lise Truu
43.26,5
Ambla SK
Kaidy Kaasiku
Keidy Kaasiku
Maris Kaarjärv
43.27,5
N sprint vabatehnikas
4Laura Alba Karupesa Team  Triin Ojaste Karupesa Team  Piret Pärnik Tartu SuK 
N teatesprint klassikatehnikas
5Triin Ojaste - Laura Alba  Karupesa Team 18.29,63 Susan Külm - Anne-Liis Viilukas  Nõmme SK 20.05,74 Kati Tammjärv - Piret Pärnik  Tartu SuK I 20.15,74
 
U23
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 15 km klassikatehnikas
16Andreas Veerpalu Sparta Spordiselts 39.32,8 Kaarel Kasper Kõrge RR SuK 40.51,6 Karl Erik Rabakukk Nõmme SK 42.14,3
M 30 km suusavahetusega sõit
4Kristjan Koll Nõmme SK 1:18.46,8 Kaspar Vaher SK CFC J. Mae SuK 1:27.09,9 Mart-Kevin Põlluste Tartu SuK 1:27.11,5
M sprint vabatehnikas
20Kristjan Koll Nõmme SK  Andreas Veerpalu Karupesa Team  Henri Roos SK CFC J. Mae SuK 
N 10 km klassikatehnikas
8Anette Veerpalu Sparta Spordiselts 31.09,0 Mariel Merlii Pulles Karupesa Team 33.27,5 Anette Kasemets Sakala SuK 34.26,2
N 15 km suusavahetusega sõit
3Anette Veerpalu Sparta Spordiselts 42.02,8 Stine-Lise Truu Tartu SuK 46.44,7 Kristiina Kresmer SK CFC J. Mae SuK 47.12,9
N sprint vabatehnikas
9Mariel Merlii Pulles Karupesa Team  Anette Kasemets Sakala SuK  Anette Veerpalu Sparta Spordiselts 
 
JUUNIORID
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 10 km vabatehnikas
13Karl Erik Rabakukk Nõmme SK 25.14,3 Henri Roos SK CFC J. Mae SuK 25.15,7 Alvar Ratt Ülenurme GSK 25.35,9
M 20 km suusavahetusega sõit
21Karl Erik Rabakukk Nõmme SK 51.04,9 Alvar Ratt Ülenurme GSK 53.22,0 Kaarel Karri SuK Margus 54.07,9
M 3 x 5,4 km teade
7Nõmme SK I
Taimar Kork
Kristo Siimer
Marten Aolaid
41.14,0
SK CFC J. Mae SuK
Henri Roos
Henri Ahtiäinen
Juri Kovaljov
41.59,6
Võru SuK
Andre Viitkin
Art Kristjan Olesk
Karel Nagel
42.27,3
M sprint klassikatehnikas
15Henri Roos SK CFC J. Mae SuK  Taavi Valter Taveter SuK Jõulu  Kaarel Karri SuK Margus 
M teatesprint klassikatehnikas
3Christopher Kalev - Henri Roos  SK CFC J. Mae SuK 21.56,46 Martin Luts - Karl Erik Rabakukk  Nõmme SK 22.39,42 Risto Vaher - Taavi Valter Taveter  SuK Jõulu 23.15,79
N 5 km vabatehnikas
6Mariel Merlii Pulles Karupesa Team 14.37,2 Anette Kasemets Sakala SuK 14.53,0 Marimal Tilk Serviti SK 15.11,0
N 10 km suusavahetusega sõit
14Marit Maribel Pulles Karupesa Team 29.40,7 Kaidy Kaasiku Ambla SK 29.44,3 Hanna-Brita Kaasik Kuningamäe SuK 30.14,9
N 3 x 3,6 km teade
8Ambla SK
Keidy Kaasiku
Kaidy Kaasiku
Merilin Jürisaar
31.18,9
Serviti SK
Karoli Villako
Johanna Treier
Marimal Tilk
31.28,6
Karupesa Team
Teiloora Ojaste
Mariel Merlii Pulles
Marit Maribel Pulles
31.38,9
N sprint klassikatehnikas
7Mariel Merlii Pulles Karupesa Team  Anette Kasemets Sakala SuK  Johanna Treier SK Serviti / Põlva SpK 
N teatesprint klassikatehnikas
4Teiloora Ojaste - Mariel Merlii Pulles  Karupesa Team 18.58,85 Karoli Villako - Johanna Treier  Serviti SK 19.00,00 Anette Kasemets - Mari Uha  Sakala SuK 19.03,26

Võistluse kohta lisaks:
Sprinditeade
Ühisstart