EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED

Murdmaasuusatamine
Pannjärve, Mammaste, Valgehobusemäe, Jõulumäe 08.01.2017 - 17.03.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
NOORED
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 10 km klassikatehnikas
22Christopher Kalev SK CFC J. Mae SuK 24.21,9 Art Kristjan Olesk Võru SuK 24.54,4 Martin Himma Tamsalu AO Suk 25.10,5
M 10 km vabatehnikas
21Martin Himma Tamsalu AO Suk 25.46,3 Kristo Siimer Nõmme SK 25.53,7 Jarmo Kaasiku Ambla SK 26.31,8
M 14,4 km vabatehnikas
23Kristo Siimer Nõmme SK 40.34,4 Martin Himma Tamsalu AO Suk 41.48,7 Christopher Kalev SK CFC J. Mae SuK 41.52,2
M sprint klassikatehnikas
25Vane Vähk Alutaguse SuK  Martin Himma Tamsalu AO Suk  Art Kristjan Olesk Võru SuK 
M teatesprint klassikatehnikas
9Steve Vahi - Mart Všivtsev  Karupesa Team 22.41,51 Karel Nagel - Art Kristjan Olesk  Võru SuK I 22.41,61 Kristo Siimer - Marten Aolaid  Nõmme SK 22.49,85
N 6 km klassikatehnikas
10Stine-Lise Truu Tartu SuK 17.02,2 Aveli Uustalu Alutaguse SuK 17.18,6 Hanna-Brita Kaasik Kuningamäe SuK 17.21,5
N 5 km vabatehnikas
18Stine-Lise Truu Tartu SuK 15.13,7 Hanna-Brita Kaasik Kuningamäe SuK 15.19,3 Teiloora Ojaste Karupesa Team 15.55,9
N 9 km vabatehnikas
18Hanna-Brita Kaasik Kuningamäe SuK 31.16,1 Teiloora Ojaste Karupesa Team 31.48,0 Aveli Uustalu Alutaguse SuK 32.23,9
N sprint klassikatehnikas
17Hanna-Brita Kaasik Kuningamäe SuK / Põltsamaa SpK  Stine-Lise Truu Tartu SuK  Teiloora Ojaste Karupesa Team 
N teatesprint klassikatehnikas
9Keidy Kaasiku - Kaidy Kaasiku  Ambla SK 19.39,52 Kerstin Ojavee - Stine-Lise Truu  Tartu SuK I 20.05,84 Johanna Udras - Annabel Voitka  Võru SuK 20.13,28
 
B-KLASS
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 4,5 km vabatehnikas
41Markus Rene Epner Nõmme SK 12.43,2 Tuudor Palm Nõmme SK 12.47,8 Hans-Kristen Reinvald SK CFC J. Mae SuK 12.48,4
M 10 km klassikatehnikas
37Simo Teearu SuK Jõulu 25.56,1 Kevin Mattias Klasman Viljandi SuK 26.01,0 Anders Veerpalu SuK Jõulu 26.11,9
M 10 km vabatehnikas
44Simo Teearu SuK Jõulu 27.49,4 Aleksander Tamm Tartu SuK 27.54,8 Aksel Hagelberg Nõmme SK 28.11,2
M 3 x 5,4 km teade
9Nõmme SK I
Markus Rene Epner
Tuudor Palm
Markus Faster
44.06,9
Karupesa Team
Albert Unn
Steve Vahi
Kevin Grihin
44.58,7
SK CFC J. Mae SuK I
Kaspar Päärson
Hans-Kristen Reinvald
Aleksander Piilmann
45.09,2
M sprint klassikatehnikas
49Simo Teearu SuK Jõulu  Anders Veerpalu SuK Jõulu  Kevin Mattias Klasman Viljandi SuK / Viljandi SpK 
N 3 km vabatehnikas
43Kaidy Kaasiku Ambla SK 8.40,0 Keidy Kaasiku Ambla SK 8.52,0 Kerstin Ojavee Tartu SuK 9.04,5
N 6 km klassikatehnikas
46Kaidy Kaasiku Ambla SK 17.11,1 Keidy Kaasiku Ambla SK 17.11,3 Kerstin Ojavee Tartu SuK 17.25,5
N 5 km vabatehnikas
49Kaidy Kaasiku Ambla SK 14.54,4 Keidy Kaasiku Ambla SK 15.02,7 Kerstin Ojavee Tartu SuK 15.16,1
N 3 x 3,6 km teade
12Võru SuK
Gerda Narusk
Johanna Udras
Miia Heleene Utsal
33.17,2
Tartu SuK I
Britta Kasela
Kerstin Ojavee
Birgit Kasela
33.54,6
Nõmme SK
Lisbeth Liiv
Triinu Piliste
Hedvig Talvik
34.35,6
N sprint klassikatehnikas
45Kaidy Kaasiku Ambla SK  Keidy Kaasiku Ambla SK  Sandra Didvig SK CFC J. Mae SuK 
 
C-KLASS
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 4,5 km vabatehnikas
41Kasper Lee Ülenurme GSK 13.41,6 Ivar Všivtsev Karupesa Team 14.06,8 Ralf Kivil Tartu SuK 14.21,2
M 3 x 3,6 km teade
12Nõmme SK I
Mark-Markos Kehva
Mart Andreas Rootalu
Joonatan Voogne
32.54,6
Alutaguse SuK I
Ragnar Krauvärk
Mario Kivil
Siimeon Raud
33.12,2
RR SuK
Mehis Udam
Rico Rohi
Maanus Udam
33.37,9
N 3 km vabatehnikas
42Mirjam Faster Nõmme SK 9.34,3 Kätriin Aas Nõmme SK 9.43,2 Emma-Roberta Rajando Nõmme SK 9.49,3
N 3 x 3 km teade
14Tartu SuK I
Mari Ann Jahhu
Gerda Kivil
Kätlin Kukk
28.15,7
RR SuK
Õnnela Rodendau
Karoliina Tõnisson
Keitlin Jalast
28.41,8
Karupesa Team I
Maria Liisa Mark
Keiu Vakmann
Margaret Peterson
28.47,4

Võistluse kohta lisaks:
Sprint
Vabatehnikadistants
Vabatehnikalühidistants
Teade
Sprinditeade