12. MAAILMAKARIKAVŐISTLUSED. 3. ETAPP

Allveesport Kiirusalad
Olsztyn (Poola) 22.04.2017 - 23.04.2017

nimed   vőistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M 50 m lestadega
28Max Poschart Saksamaa 15,59 Mauricio Fernandez Castillo Colombia 15,67 Malte Striegler Saksamaa 16,12 1
M 50 m sukeldumine
31Mauricio Fernandez Castillo Colombia 14,34 Malte Striegler Saksamaa 14,83 Max Poschart Saksamaa 14,84 2
M 100 m akvalangiga
17Mauricio Fernandez Castillo Colombia 32,91 Deniss Grubnik Ukraina 34,25 Deniss Lievin Ukraina 34,75 1
M 50 m bi-lestadega
28Adam Sincki Ungari 18,79 Daniil Kolodjažnői Ukraina 19,39 Aleksei Skalazub Valgevene 19,56 2
M 100 m bi-lestadega
26Gergö Kosina Ungari 42,78 Daniil Kolodjažnői Ukraina 43,38 Jevgeni Stepantšuk Ukraina 43,60 2
M 200 m bi-lestadega
21Gergö Kosina Ungari 1.35,36 Dmitri Kurako Venemaa 1.36,83 Jevgeni Stepantšuk Ukraina 1.37,23 1
M 400 m bi-lestadega
25Dmitri Kurako Venemaa 3.32,55 Rinat Nurijev Venemaa 3.37,47 Daniil Kolodjažnői Ukraina 3.37,47 3
N 50 m lestadega
24Paula Aguirre Joya Colombia 18,32 Grace Fernandez Castillo Colombia 18,34 Lisa Kohnert Saksamaa 18,37 1
N 100 m lestadega
26Valeria Baranovskaja Venemaa 39,59 Grace Fernandez Castillo Colombia 39,88 Viviana Paola Retamozo Olaya Colombia 41,03 1
N 200 m lestadega
26Valeria Baranovskaja Venemaa 1.27,44 Anastassia Antonjak Ukraina 1.29,62 Karolyi Csilla Ungari 1.30,63 2
N 400 m lestadega
25Anastassia Antonjak Ukraina 3.17,70 Jelena Poschart Saksamaa 3.21,53 Julia Tšumak Ukraina 3.21,87 2
N 100 m akvalangiga
16Katerina Djelova Ukraina 37,99 Anastassia Salatun Eesti 38,59 Sophie Niemann Saksamaa 41,18 1
N 400 m bi-lestadega
15Zuzana Hraškova Slovakkia 3.47,27 Weronika Prentka Poola 4.00,73 Rebeka Szucs Ungari 4.03,57 1
4 x 100 m bi-lestadega
13Ukraina I (Ukraina)
Ksenija Skrőpel
Maksim Kuhhar
Anna Kozőr
Vladislav Ruban
3.08,55
Aqualeader-CSTK I (Ukraina)
3.09,46
Dosaaf I (Valgevene)
Marina Vorobei
Andrei Barkin
Aleksei Skalazub
Nadežda Ban
3.16,15
5
 
A-KLASS
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M 50 m lestadega
39Guglielmo Alicicco Itaalia 16,77 Sergei Smištšenko Ukraina 17,47 Blazej Galkowski Poola 17,66 9
M 100 m lestadega
43Guglielmo Alicicco Itaalia 37,65 Sergei Smištšenko Ukraina 38,78 Vitali Sustšenko Ukraina 39,59 9
M 200 m lestadega
36Istvan Alex Mozsar Ungari 1.25,68 Aleksei Zahharov Ukraina 1.28,21 Stepan Glamazdin Valgevene 1.29,14 5
M 400 m lestadega
23Aleksei Zahharov Ukraina 3.09,62 Istvan Alex Mozsar Ungari 3.10,46 Stepan Glamazdin Valgevene 3.15,37 3
M 800 m lestadega
20Aleksei Zahharov Ukraina 6.37,08 Istvan Alex Mozsar Ungari 6.44,30 Stepan Glamazdin Valgevene 6.55,25 2
M 50 m sukeldumine
33Andrei Poltavets Ukraina 15,63 Guglielmo Alicicco Itaalia 15,90 Vitali Sustšenko Ukraina 15,98 4
M 100 m akvalangiga
20Andrei Poltavets Ukraina 35,92 Vitali Sustšenko Ukraina 35,95 Sergei Aliaškevitš Valgevene 38,15 4
M 50 m bi-lestadega
32Marcin Lukowicz Poola 19,95 Sergei Aliaškevitš Valgevene 20,26 Andrei Undozerov Eesti 20,28 4
M 100 m bi-lestadega
28Marcin Lukowicz Poola 45,09 Jegor Makešin Kasahstan 45,14 Andrei Undozerov Eesti 45,36 2
M 200 m bi-lestadega
25Marcin Lukowicz Poola 1.41,91 Aleksandr Jakubenko Valgevene 1.42,78 Marcell Kocsis Ungari 1.43,28 3
M 4 x 100 m lestadega
10Aqualeader-CSTK 1 (Ukraina)
Sergei Smištšenko
Maksim Ševerdjakov
Vitali Sustšenko
Aleksei Zahharov
2.36,76
Ukraina I (Ukraina)
Vladimir Suštšenko
Dmitri Serebrjakov
Boriss Tkalenko
Andrei Poltavets
2.39,81
Dosaaf I (Valgevene)
Sergei Aliaškevitš
Aleksandr Jakubenko
Stepan Glamazdin
Kirill Vassilevski
2.43,42
1
N 50 m lestadega
38Viktoria Uvarova Ukraina 18,95 Johanna Johansson Eesti 19,22 Valentina Reznik Ukraina 19,54 6
N 100 m lestadega
40Jelizaveta Vakareva Ukraina 40,88 Viktoria Uvarova Ukraina 41,50 Zuzanna Rzepka Poola 42,05 5
N 200 m lestadega
36Jelizaveta Vakareva Ukraina 1.33,11 Darja Karuk Ukraina 1.35,49 Lilla Blaszak Ungari 1.36,80 6
N 400 m lestadega
30Jelizaveta Vakareva Ukraina 3.24,08 Nele Rudolf Saksamaa 3.28,71 Katerina Kuhhar Ukraina 3.30,39 6
N 800 m lestadega
18Nele Rudolf Saksamaa 7.18,09 Jana Kőtseva Valgevene 7.25,07 Katerina Kuhhar Ukraina 7.35,00 5
N 50 m sukeldumine
30Viktoria Uvarova Ukraina 17,47 Johanna Johansson Eesti 17,73 Zuzanna Rzepka Poola 17,81 4
N 100 m akvalangiga
23Zuzanna Rzepka Poola 39,85 Anne Eisenberg Saksamaa 40,81 Karolina Žižkova Tšehhi 41,26 2
N 50 m bi-lestadega
28Daniela Uhlirova Tšehhi 23,38 Anna Kozőr Ukraina 23,39 Valeria Ilnitska Ukraina 24,14 3
N 100 m bi-lestadega
23Anna Kozőr Ukraina 50,84 Daniela Uhlirova Tšehhi 51,87 Valeria Ilnitska Ukraina 53,22 3
N 200 m bi-lestadega
20Anna Kozőr Ukraina 1.54,23 Valeria Ilnitska Ukraina 1.54,79 Adela Kneifelova Tšehhi 1.56,33 2
N 4 x 100 m lestadega
9Ukraina I (Ukraina)
Viktoria Uvarova
Darja Karuk
Katerina Kuhhar
Jelizaveta Vakareva
2.48,13
Uhlomost - Sport Most (Tšehhi)
Karolina Dererova
Eliška Trollerova
Karolina Žižkova
Lucie Kolarikova
2.54,94
Aqualeader-CSTK (Ukraina)
Milana Kaidan
Aksenia Tjutjunik
Sofia Danko
Virsavia Berezna
3.00,05
2