55. EESTI LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED

Laskesuusatamine
Otepää 28.12.2016 - 19.03.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 10 km sprint
11Martin Remmelg Pühalepa SuK / Põhjakotkas 25.56 (1) Kalev Ermits Elva SuK 26.03 (3) Roland Lessing Elva SuK 26.20 (3)
M 12,5 km viitstardist
11Roland Lessing Elva SuK 33.50 (3) Rene Zahkna SÜ Võru Biathlon 35.10 (3) Johan Talihärm SK Biathlon 35.12 (5)
M 12,5 km ühisstardist
3Jan Treier SK Biathlon 43.16 (4) Eno Vahtra Karupesa Team 43.17 (8) Tarvi Sikk Vastseliina SK 46.55 (8)
M 15 km
4Eno Vahtra Karupesa Team 56.02 (8) Tarvi Sikk Vastseliina SK 56.57 (6) Timo Truu Vastseliina SK 1:07.57 (9)
N 7,5 km sprint
7Johanna Talihärm SK Biathlon 22.40 (1) Eveli Saue SK Biathlon 23.10 (1) Olga Poltoranina Kasahstan 23.19 (2)
N 10 km viitstardist
6Johanna Talihärm SK Biathlon 34.17 (3) Olga Poltoranina Kasahstan 34.42 (3) Kadri Lehtla SK Biathlon 35.01 (1)
N 5 km ühisstardist
1Kristel Viigipuu Elva SuK 44.35 (6)
N 12,5 km
1Kristel Viigipuu Elva SuK 51.26 (3)
 
TÄISKASVANUD (U-21)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 10 km sprint
7Vladislavs Nedaivodins Läti 29.48 (5) Ingus Deksnis Läti 30.18 (4) Hans-Kristen Rootalu SK Biathlon / Tallinna SpK 30.40 (5)
M 12,5 km viitstardist
6Vladislavs Nedaivodins Läti 37.36 (5) Ingus Deksnis Läti 38.10 (9) Hans-Kristen Rootalu SK Biathlon / Tallinna SpK 39.23 (6)
M 12,5 km ühisstardist
2Hans-Kristen Rootalu SK Biathlon / Tallinna SpK 45.32 (6) Jüri Uha SK Sakala Biathlon 48.32 (8)
M 12,5 km
3Peeter Kompus Elva SuK 51.20 (4) Jüri Uha SK Sakala Biathlon 52.02 (8) Hans-Kristen Rootalu SK Biathlon / Tallinna SpK 56.26 (13)
N 7,5 km sprint
4Susan Külm SK Biathlon / Tallinna SpK 26.00 (6) Julija Matvijenko Läti 27.50 (3) Annija Sabule Läti 28.22 (1)
N 10 km viitstardist
4Susan Külm SK Biathlon / Tallinna SpK 37.43 (6) Julija Matvijenko Läti 44.28 (8) Annija Sabule Läti 45.17 (5)
N 10 km ühisstardist
1Susan Külm SK Biathlon / Tallinna SpK 41.31 (5)
N 12,5 km
1Susan Külm SK Biathlon / Tallinna SpK 50.27 (4)
 
JUUNIORID (U-19)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 7,5 km sprint
18Kristo Siimer SK Biathlon / Tallinna SpK 20.26 (2) Robert Heldna SK Biathlon / Tallinna SpK 21.10 (4) Mart Všivtsev Karupesa Team / Audentes 21.24 (2)
M 10 km viitstardist
16Robert Heldna SK Biathlon / Tallinna SpK / Audentes 30.51 (2) Kristo Siimer SK Biathlon / Tallinna SpK 33.26 (11) Mart Všivtsev Karupesa Team / Audentes 33.37 (4)
M 10 km ühisstardist
8Kristo Siimer SK Biathlon / Tallinna SpK 38.02 (7) Mart Všivtsev Karupesa Team / Audentes 38.17 (5) Marten Aolaid SK Biathlon / Tallinna SpK 38.37 (5)
M 12,5 km
8Kristo Siimer SK Biathlon / Tallinna SpK 43.56 (6) Marten Aolaid SK Biathlon / Tallinna SpK 45.44 (4) Klaus Mark Kolpakov SÜ Võru Biathlon / Võru SpK 46.24 (6)
N 6 km sprint
12Anne-Liis Viilukas SK Biathlon / Tallinna SpK 21.27 (3) Ieva Puce Läti 23.16 (4) Mari Uha SK Sakala Biathlon 23.50 (8)
N 7,5 km viitstardist
11Anne-Liis Viilukas SK Biathlon / Tallinna SpK 27.40 (8) Ieva Puce Läti 28.58 (4) Mari Uha SK Sakala Biathlon 31.26 (11)
N 7,5 km ühisstardist
5Mari Uha SK Sakala Biathlon / Audentes 30.25 (6) Anne-Liis Viilukas SK Biathlon / Tallinna SpK 31.26 (5) Alina Botštarjova Äkke SuK / Narva SpK Energia 34.29 (9)
N 10 km
5Mari Uha SK Sakala Biathlon / Audentes 48.10 (10) Alina Botštarjova Äkke SuK / Narva SpK Energia 48.19 (3) Anne-Liis Viilukas SK Biathlon / Tallinna SpK 51.20 (9)
 
NOORED (U-17)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 7,5 km sprint
20Maksim Fomin Leedu 23.50 (3) Jokubas Mačkine Leedu 24.15 (4) Joosep Perv SÜ Võru Biathlon / Võru SpK 24.54 (4)
M 10 km viitstardist
11Maksim Fomin Leedu 36.27 (7) Joosep Perv SÜ Võru Biathlon / Võru SpK 39.38 (9) Jokubas Mačkine Leedu 39.56 (9)
M 7,5 km ühisstardist
7Markus Faster SK Biathlon / Tallinna SpK 32.55 (11) Joosep Perv SÜ Võru Biathlon / Võru SpK 33.43 (9) Grigori Fominõhh Äkke SuK / Narva SpK Energia 34.58 (8)
M 10 km
7Markus Faster SK Biathlon / Tallinna SpK 47.53 (8) Joosep Perv SÜ Võru Biathlon / Võru SpK 48.37 (8) Karl Viidebaum SK Biathlon / Tallinna SpK 51.34 (8)
N 6 km sprint
14Ksenia Pribõlovskaja Äkke SuK / Narva SpK Energia 22.11 (3) Kerstin Ojavee Karupesa Team 24.25 (8) Sanita Bulina Läti 25.08 (5)
N 7,5 km viitstardist
13Ksenia Pribõlovskaja Äkke SuK / Narva SpK Energia 30.30 (10) Kerstin Ojavee Karupesa Team 31.46 (8) Inese Golubeva Läti 34.30 (6)
N 5 km ühisstardist
6Ksenia Pribõlovskaja Äkke SuK / Narva SpK Energia / Audentes 23.29 (5) Sofia Balabanova Äkke SuK / Narva SpK Energia 25.00 (6) Kerstin Ojavee Karupesa Team 26.25 (12)
N 7,5 km
4Ksenia Pribõlovskaja Äkke SuK / Narva SpK Energia / Audentes 31.20 (1) Sofia Balabanova Äkke SuK / Narva SpK Energia 40.30 (10) Katriin Mets SK Biathlon / Tallinna SpK 40.35 (8)
 
B-KLASS (U-15)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 4,5 km sprint
20Markus Epner Nõmme SK / Tallinna SpK 13.53 (5) Mark Iljin Äkke SK / Narva SpK Energia 15.00 (4) Tuudor Palm Nõmme SK / Tallinna SpK 15.23 (7)
M 5 km viitstardist
19Markus Epner Nõmme SK / Tallinna SpK 16.17 (5) Mark Iljin Äkke SK / Narva SpK Energia 18.20 (4) Andreas Koppa Nõmme SK / Tallinna SpK 18.57 (6)
M 5 km ühisstardist
8Markus Epner Nõmme SK / Tallinna SpK 17.26 (7) Tuudor Palm Nõmme SK / Tallinna SpK 17.36 (6) Andreas Koppa Nõmme SK / Tallinna SpK 18.28 (7)
M 6 km
7Markus Epner Nõmme SK / Tallinna SpK 23.13 (5) Mark Iljin Äkke SK / Narva SpK Energia 24.37 (3) Andreas Koppa Nõmme SK / Tallinna SpK 27.10 (8)
N 3 km sprint
13Viktorija Romanova Leedu 10.45 (0) Lisbeth Liiv Nõmme SK / Tallinna SpK 10.53 (2) Gerda Narusk Võru SpK / SÜ Võru Biathlon 11.16 (5)
N 4 km viitstardist
12Viktorija Romanova Leedu 14.42 (2) Lisbeth Liiv Nõmme SK / Tallinna SpK 15.55 (7) Miia Heleene Utsal SÜ Võru Biathlon / Võru SpK 15.59 (4)
N 4 km ühisstardist
11Miia Heleene Utsal SÜ Võru Biathlon / Võru SpK 16.09 (1) Lisbeth Liiv Nõmme SK / Tallinna SpK 16.45 (7) Mirjam Faster Nõmme SK / Tallinna SpK 18.18 (7)
N 5 km
12Lisbeth Liiv Nõmme SK / Tallinna SpK 23.38 (5) Mirjam Faster Nõmme SK / Tallinna SpK 23.48 (4) Miia Heleene Utsal SÜ Võru Biathlon / Võru SpK 24.01 (4)
 
C-KLASS (U-13)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 3 km sprint
7Ivar Všivtsev Karupesa Team 9.22 (0) Mark-Markos Kehva Karupesa Team 10.28 (3) Aleksei Jaruškin Äkke SK / Narva SpK Energia 10.52 (2)
M 3 km viitstardist
7Ivar Všivtsev Karupesa Team 9.44 (1) Mark-Markos Kehva Karupesa Team 12.06 (5) Aleksei Jaruškin Äkke SK / Narva SpK Energia 13.03 (2)
M 3 km ühisstardist
7Mark-Markos Kehva Karupesa Team 10.14 (0) Ivar Všivtsev Karupesa Team 10.42 (2) Aleksei Jaruškin Äkke SK / Narva SpK Energia 10.58 (1)
M 3 km
7Ivar Všivtsev Karupesa Team 12.14 (2) Mark-Markos Kehva Karupesa Team 12.30 (2) Aleksei Jaruškin Äkke SK / Narva SpK Energia 13.02 (2)
N 3 km sprint
3Solvita Malina Läti 12.13 (1) Liba Marta Igaune Läti 12.33 (3) Katrina Berzina Läti 14.09 (2)
N 3 km viitstardist
3Solvita Malina Läti 11.13 (2) Liba Marta Igaune Läti 14.30 (10) Katrina Berzina Läti 16.03 (4)
N 3 km ühisstardist
1Violeta Konopljova Äkke SK / Narva SpK Energia 13.32 (1)
N 3 km
1Violeta Konopljova Äkke SK / Narva SpK Energia 13.54 (1)

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll. Sprint
Koondprotokoll. Viitstart
Koondprotokoll. Individuaaldistants
Koondprotokoll. Ühisstart