3. EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED KLASSIKALISES JÕUTÕSTMISES

Jõutõstmine
Thisted (Taani) 12.03.2017 - 19.03.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M kuni 59 kg
4Dariusz Wszola Poola 572,5 (217,5 + 147,5 + 207,5) Jevgeni Muhhomedianov Venemaa 552,5 (205,0 + 127,5 + 220,0) Slawomir Sledz Poola 517,5 (180,0 + 137,5 + 200,0)
M kuni 66 kg
4Antti Savolainen Soome 625,0 (210,0 + 145,0 + 270,0) Sergei Skotšek Venemaa 582,5 (185,0 + 167,5 + 230,0) Šarunas Tolvaiša Leedu 550,0 (195,0 + 132,5 + 222,5)
M kuni 74 kg
18Aleksandr Hrõnkevitš Sudnik Valgevene 695,0 (250,0 + 145,0 + 300,0) Aleksandr Mahhov Ukraina 685,0 (250,0 + 152,5 + 282,5) Aleksei Bahhirev Venemaa 685,0 (230,0 + 165,0 + 290,0)
M kuni 83 kg
21Jure Rus Sloveenia 750,5 (275,5 + 160,0 + 315,0) Jacek Spychala Poola 750,0 (260,0 + 177,5 + 312,5) Konstantin Djaškin Venemaa 735,0 (260,0 + 172,5 + 302,5)
M kuni 93 kg
19Jakub Sedlaček Tšehhi 808,5 (305,5 + 220,5 + 282,5) Sergei Lupin Venemaa 775,0 (292,5 + 187,5 + 295,0) Emil Johansson Rootsi 762,5 (260,0 + 197,5 + 305,0)
M kuni 105 kg
18Krzysztof Wierzbicki Poola 890,0 (305,0 + 195,0 + 390,0) Ali Ben Hadj Prantsusmaa 845,0 (305,0 + 190,0 + 350,0) Mikael Gullander Rootsi 795,0 (282,5 + 192,5 + 320,0)
M kuni 120 kg
12Tony Cliffe Suurbritannia 872,5 (325,0 + 222,5 + 325,0) Piotr Sadowski Poola 870,5 (338,0 + 212,5 + 320,0) Viktor Marõnenko Ukraina 822,5 (307,5 + 200,0 + 315,0)
M üle 120 kg
11Martinš Kruze Läti 955,0 (390,0 + 222,5 + 342,5) Siim Rast Eesti 927,5 (342,5 + 230,0 + 355,0) Christophe Rebreyend Holland 885,0 (335,0 + 200,0 + 350,0) 1
Meeskonnad
29Poola
50
Venemaa
43
Ukraina
32
1
N kuni 47 kg
7Kristine Almroth Rootsi 370,0 (135,0 + 80,0 + 155,0) Johanna Forsström Soome 325,0 (105,0 + 75,0 + 145,0) Noemie Allabert Prantsusmaa 310,0 (107,5 + 57,5 + 145,0)
N kuni 52 kg
8Olga Golubeva Venemaa 425,0 (145,0 + 102,5 + 177,5) Hanna Rantala Soome 370,0 (125,0 + 97,5 + 147,5) Sophia Waldemarson Rootsi 360,0 (117,5 + 92,5 + 150,0)
N kuni 57 kg
10Joy Nnamani Suurbritannia 412,5 (147,5 + 82,5 + 182,5) Caroline Sune Prantsusmaa 407,5 (152,5 + 82,5 + 172,5) Victoria Jeppsson Rootsi 392,5 (137,5 + 80,0 + 175,0)
N kuni 63 kg
10Ivana Horna Slovakkia 477,5 (167,5 + 95,0 + 215,0) Tanja Stenholdt Olsen Taani 427,5 (155,0 + 80,0 + 192,5) Stina Lindell Soome 427,5 (160,0 + 80,0 + 187,5)
N kuni 72 kg
10Isabella von Weissenberg Rootsi 495,0 (192,5 + 95,0 + 207,5) Annika Zelander Rootsi 487,5 (177,5 + 115,0 + 195,0) Ankie Timmers Holland 455,0 (155,0 + 97,5 + 202,5)
N kuni 84 kg
7Ielja Strik Holland 537,5 (205,0 + 132,5 + 200,0) Snežana Zubko Valgevene 502,5 (187,5 + 97,5 + 217,5) Clara Friden Rootsi 470,0 (160,0 + 112,5 + 197,5)
N üle 84 kg
8Emelie Pettersson Rootsi 547,5 (210,0 + 125,0 + 212,5) Johanna Laitinen Soome 500,0 (177,5 + 112,5 + 210,0) Camille Holland Suurbritannia 492,5 (210,0 + 102,5 + 180,0)
Naiskonnad
19Rootsi
53
Suurbritannia
40
Soome
38

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll (mehed)
Koondprotokoll (naised)