60. EUROOPA NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED

Lauatennis
Gondomar (Portugal) 14.07.2017 - 23.07.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
JUUNIORID
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
Noormeeste üksikmäng
148Ioannis Sgouropoulos Kreeka  Cristian Pletea Rumeenia  Rares Sipos Rumeenia  Simon Söderlund Rootsi  1
Neidude üksikmäng
136Jing Ning Aserbaidžaan  Anastassia Koliš Venemaa  Adina Diaconu Rumeenia  Maria Tailakova Venemaa  2
Noormeeste paarismäng
73Cristian Pletea - Deniss Ivonin  Rumeenia/Venemaa  Simon Söderlund - Cedric Meissner  Rootsi/Saksamaa  Istvan Patrik Molnar - Andrei Putuntica  Ungari/Moldova  Patrik Juhasz - Norbert Nagy  Ungari  2
Neidude paarismäng
67Maria Jovkova - Fanni Harasztovich  Bulgaaria/Ungari  Jing Ning - Xingtai Chen  Aserbaidžaan  Luisa Sager - Jennie Wolf  Saksamaa  Izabela Lupulesku - Sabina Šurjan  Serbia  2
Segapaarismäng
133Jules Rolland - Lucie Gauthier  Prantsusmaa  Deniss Ivonin - Maria Tailakova  Venemaa  Nikita Artjomenko - Anna Krasikova  Venemaa  Cristian Pletea - Adina Diaconu  Rumeenia  4
Meeskonnad
37Saksamaa
Gerrit Engemann
Tobias Hippler
Cedric Meissner
Fanbo Meng
Venemaa
Artur Abussev
Nikita Artjomenko
Deniss Ivonin
Lev Katsman
Anton Kotov
Rumeenia
Dragos Florin Oprea
Cristian Pletea
Rares Sipos
Florin Spelbus
Rootsi
Truls Moregardh
Melker Nilsson
Simon Söderlund
Jonathan Thimon
3
Naiskonnad
35Venemaa
Kristina Kazantseva
Anastassia Koliš
Anna Krasikova
Darja Šadrina
Maria Tailakova
Rumeenia
Adina Diaconu
Andreea Dragoman
Mihaela Plaeasu
Tania Plaian
Serbia
Tijana Jokić
Izabela Lupulesku
Andjela Menger
Sabina Šurjan
Dragana Vignjević
Aserbaidžaan
Xingtai Chen
Simeng Deng
Nazakat Garajeva
Jing Ning
3
 
KADETID
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
Poeglaste üksikmäng
119Vladimir Sidorenko Venemaa  Truls Moregardh Rootsi  Samuel Kulczycki Poola  Maksim Grebnev Venemaa  2
Tütarlaste üksikmäng
110Elizabet Abraamian Venemaa  Wenna Tu Saksamaa  Elena-Adriana Zaharia Rumeenia  Anastasia Bondareva Saksamaa  1
Poeglaste paarismäng
59Truls Moregardh - Martin Friis  Rootsi  Vladimir Sidorenko - Maksim Grebnev  Venemaa  Jules Cavaille - Myshaal Sabhi  Prantsusmaa  Bilal Hamache - Dorian Zheng  Prantsusmaa  2
Tütarlaste paarismäng
54Sophia Klee - Anastasia Bondareva  Saksamaa  Arina Slautina - Natalja Malinina  Venemaa  Özge Yilmaz - Ece Harac  Türgi  Jekaterina Zironova - Elizabet Abraamian  Venemaa  2
Segapaarismäng
108Vladimir Sidorenko - Jekaterina Zironova  Venemaa  Vladislav Makarov - Natalja Malinina  Venemaa  Martin Friis - Rebecca Muskantor  Rootsi  Daniel Rinderer - Anastasia Bondareva  Saksamaa  4
Meeskonnad
40Venemaa
Maksim Grebnev
Gleb Ivanov
Vladislav Makarov
Vladimir Sidorenko
Prantsusmaa
Jules Cavaille
Bilal Hamache
Myshaal Sabhi
Dorian Zheng
Belgia
Nicolas Degros
Olav Kosolosky
Adrien Rassenfosse
Ungari
Csaba Andras
Oliver Both
Erik Huzsvar
Mate Ocsai
2
Naiskonnad
35Venemaa
Elizabet Abraamian
Natalja Malinina
Arina Slautina
Jekaterina Zironova
Prantsusmaa
Isa Cok
Lou Frete
Camille Lutz
Prithika Pavade
Türgi
Sükran Cangir
Ece Harac
Betül Töz
Özge Yilmaz
Valgevene
Uljana Alhouskaja
Darja Kisel
Julia Zaleskaja
2