EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED

Sulgpall
Tallinn 04.03.2017 - 26.03.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
JUUNIORID U-19
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Noormeeste üksikmäng
21Marcus Lõo SPK Triiton  Karl Kert SPK Triiton  Hans-Kristjan Pilve Pärnu SpK 
Neidude üksikmäng
12Kati-Kreet Marran Nõo SPK  Mari Ann Karjus Tondiraba SPK  Hannaliina Piho Tartu ÜASK 
Noormeeste paarismäng
7Karl Kert - Marcus Lõo  SPK Triiton  Andreas Eskor - Robert Sokman  SPK Triiton  Aleksander Bazanov - Hans-Kristjan Pilve  Tallinna Sulgpallikeskus / Pärnu SpK 
Neidude paarismäng
6Mari Ann Karjus - Kati-Kreet Marran  Tondiraba SPK / Nõo SPK  Aidi Hamburg - Merit Mägi  Tondiraba SPK / SPK Triiton  Sigrid-Laura Moora - Hannaliina Piho  Tartu ÜASK 
Segapaarismäng
9Marcus Lõo - Kati-Kreet Marran  SPK Triiton / Nõo SPK  Hans-Kristjan Pilve - Mari Ann Karjus  Pärnu SpK / Tondiraba SPK  Matis Kaart - Hannaliina Piho  SPK Triiton / Tartu ÜASK 
 
NOORED U-17
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Poeglaste üksikmäng
13Hans-Kristjan Pilve Pärnu SpK  Andreas Eskor SPK Triiton  Klaus Erik Kruus Tallinna Sulgpallikeskus 
Tütarlaste üksikmäng
8Mari Ann Karjus Tondiraba SPK  Victoria Korobova SPK Triiton  Karina Kapanen Tartu SS Kalev 
Poeglaste paarismäng
5Andreas Eskor - Robert Sokman  SPK Triiton  Klaus Erik Kruus - Hans-Kristjan Pilve  Tallinna Sulgpallikeskus / Pärnu SpK  Andreas Leinola - Cristopher Siilbaum  SPK Triiton 
Tütarlaste paarismäng
8Karina Seero - Victoria Sulbi  SPK Triiton  Anna Martha Seer - Mari Ann Karjus  Tallinna Sulgpallikeskus / Tondiraba SPK  Karina Kapanen - Victoria Korobova  Tartu SS Kalev / SPK Triiton 
Segapaarismäng
6Hans-Kristjan Pilve - Mari Ann Karjus  Pärnu SpK / Tondiraba SPK  Robert Sokman - Victoria Korobova  SPK Triiton  Andreas Eskor - Mariliis Pärn  SPK Triiton 
 
NOORED U-15
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Poiste üksikmäng
20Artur Ajupov SPK Triiton  Rannar Zirk Nõo SPK  Oskar Männik Nõo SPK 
Tüdrukute üksikmäng
14Catlyn Kruus SPK Triiton  Ramona Üprus Tartu ÜASK  Liisbet Sugasep SPK Triiton 
Poiste paarismäng
7Artur Ajupov - Tauri Kilk  SPK Triiton  Oskar Männik - Rannar Zirk  Nõo SPK  Gregor Rämmal - Villy-Hendrik Uibo  SPK Triiton / Nõo SPK 
Tüdrukute paarismäng
4Isabel Normann - Ramona Üprus  Nõo SPK / Tartu ÜASK  Catlyn Kruus - Johanna Violet Meier  SPK Triiton  Karmen Ilves - Karoliine Inselberg  SPK Triiton 
Segapaarismäng
9Tauri Kilk - Catlyn Kruus  SPK Triiton  Artur Ajupov - Johanna Violet Meier  SPK Triiton  Gregor Rämmal - Karoliine Inselberg  SPK Triiton 
 
NOORED U-13
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Poiste üksikmäng
11Tauri Kilk SPK Triiton  Mario Kirisma Tallinna Sulgpallikeskus  Hannes Hani SPK Triiton 
Tüdrukute üksikmäng
14Lisa Berik SPK Triiton  Jana Seero SPK Triiton  Marta Emili Teller SPK Triiton 
Poiste paarismäng
8Mario Kirisma - Robin Schmalz  Tallinna Sulgpallikeskus  Hannes Hani - Daniel Kornejev  SPK Triiton  Siim Saarse - Treget Värv  Pärnu SpK / Tartu ÜASK 
Tüdrukute paarismäng
7Emili Pärsim - Marelle Salu  SPK Triiton  Kadi Ilves - Marta Emili Teller  SPK Triiton  Mia Kask - Jana Seero  SPK Triiton 
Segapaarismäng
4Hannes Hani - Lisa Berik  SPK Triiton  Daniel Kornejev - Jana Seero  SPK Triiton  Dominik Pullisaar - Mia Sakarias  Tallinna Sulgpallikeskus 
 
NOORED U-11
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Poiste üksikmäng
15Rene Leeman Tallinna Sulgpallikeskus  Daniel Kornejev SPK Triiton  Oliver Hani SPK Triiton 
Tüdrukute üksikmäng
10Heili Merisalu Nõo SPK  Emilia Šapovalova Tartu SS Kalev  Mia Sakarias Tallinna Sulgpallikeskus