MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED

Sambo
Sotši (Venemaa) 10.11.2017 - 12.11.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M kuni 52 kg
15Tigran Kirakosjan Armeenia  Maral-Erbene Chimeddorj Mongoolia  Valeri Soronokov Venemaa  Beimbet Kanžanov Kasahstan 
M kuni 57 kg
18Sajan Kaldar Hertek Venemaa  Akmaliddin Karimov Tadžikistan  Maksim Manukjan Armeenia  Fuad Mammadov Aserbaidžaan 
M kuni 62 kg
35Jesset Kuanov Kasahstan  Aslan Mudranov Venemaa  Tornike Tšovelidze Gruusia  Vae Tuthaljan Valgevene  1
M kuni 68 kg
34Vladimir Balõkov Venemaa  Laszlo Szoke Rumeenia  Aleksandr Kokša Valgevene  Martin Ivanov Bulgaaria 
M kuni 74 kg
32Behruzi Hojazoda Tadžikistan  Stepan Popov Valgevene  Ilja Lebedev Venemaa  Levan Nahurišvili Gruusia 
M kuni 82 kg
31Sergei Kirjuhhin Venemaa  Alexios Ntanatsidis Kreeka  Zafar Olimšojev Tadžikistan  Timofei Jemeljanov Valgevene 
M kuni 90 kg
22Sergei Rjabov Venemaa  Nemat Jokubov Usbekistan  Helge Molt Saksamaa  Alibek Zekenov Kasahstan 
M kuni 100 kg
25Alsim Tšernoskulov Venemaa  David Loriašvili Gruusia  Arsen Handžijan Armeenia  Viktors Reško Läti  1
M üle 100 kg
20Artjom Ossipenko Venemaa  Nabimukhamad Horkašev Tadžikistan  Stanislav Bondarenko Ukraina  Claude Kouamen Kamerun 
N kuni 48 kg
15Marija Moltšanova Venemaa  Anastassia Novikova Ukraina  Leila Abbasova Valgevene  Milene Wojciak Prantsusmaa 
N kuni 52 kg
13Gulbadam Babamuratova Türkmenistan  Julia Vitsina Venemaa  Marina Žarskaja Valgevene  Gulnur Jerbolova Kasahstan 
N kuni 56 kg
16Tatjana Kazeinjuk Venemaa  Kalina Stefanova Bulgaaria  Aida Kartšajeva Kasahstan  Jovana Rogić Serbia 
N kuni 60 kg
12Anastassia Ševtšenko Ukraina  Katarina Prokopenko Valgevene  Olga Mitina Venemaa  Daniela Poroineanu Rumeenia  1
N kuni 64 kg
17Tatjana Matško Valgevene  Alice Perin Itaalia  Jekaterina Onoprijenko Venemaa  Anna Ovtšarenko Eesti  1
N kuni 68 kg
14Marina Mohnatkina Venemaa  Anžela Žilinskaja Valgevene  Ivana Jandric Serbia  Katerina Moskalova Ukraina 
N kuni 72 kg
7Tatjana Zentšenko Venemaa  Valja Namazova Valgevene  Nino Odzelašvili Gruusia  Malena Diaz Kuuba 
N kuni 80 kg
11Svetlana Timošenko Valgevene  Nieves Mirtha Kuuba  Maria Orjaškova Bulgaaria  Katy Bryant Kanada 
N üle 80 kg
10Anžela Gasparjan Venemaa  Elena Kebadze Gruusia  Chantal Fokou Kamerun  Galina Tarassova Ukraina 
M kuni 52 kg combat
8Grigor Mkhitarjan Armeenia  Muhametali Jergešev Kõrgõzstan  Bolatbek Raiõmkulov Kasahstan  Tolmaz Tuklijev Usbekistan 
M kuni 57 kg combat
14Mukhtar Gamzajev Venemaa  Andrei Kutšerenko Ukraina  Uulu Amanat Altõnbek Kõrgõzstan  Bayanduuren Gantumur Mongoolia 
M kuni 62 kg combat
19Rustam Taldijev Venemaa  Orozbek Abtandil Uulu Kõrgõzstan  Sorbon Latifov Tadžikistan  Amandik Assauuli Kasahstan  1
M kuni 68 kg combat
22Daniil Vojevodin Venemaa  Vatšik Vardanjan Armeenia  Nurgeldi Kijalbekov Kasahstan  Antoine Lefevre Prantsusmaa 
M kuni 74 kg combat
23Beknazar Raiõmku Kõrgõzstan  Baizet Hothohhu Venemaa  Vladislav Rudnjev Ukraina  Istam Kudratov Usbekistan 
M kuni 82 kg combat
22Seo-Hyeon Ko Lõuna-Korea  Jevgeni Aleksijevitš Valgevene  Temirlan Ikhsangalijev Kasahstan  Maksim Rindovski Ukraina 
M kuni 90 kg combat
17Vjatšeslav Vasilevski Venemaa  Louis Laurent Prantsusmaa  Lukaš Tureček Tšehhi  Marian Dimitrov Bulgaaria 
M kuni 100 kg combat
11Vadim Nemkov Venemaa  Teodoras Aukštuolis Leedu  Raihhan Madi Kasahstan  Igor Potjeria Ukraina 
M üle 100 kg combat
10Denis Goltsov Venemaa  Sang-Soo Lee Lõuna-Korea  Ulan Abdimamat Kõrgõzstan  Hakimjon Ismoilov Usbekistan 

Võistluse kohta lisaks:
1. päeva esikolmikud
2. päeva esikolmikud
3. päeva esikolmikud