17. EUROOPA TALVISED ESIVÕISTLUSED HEIDETES. 17th European Winter Throwing Cup

Kergejõustik
Las Palmas (Hispaania) 11.03.2017 - 12.03.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M kuulitõuge (talvine)
17Mesud Pezer Bosnia ja Hertsegoviina 20.69 Carlos Tobalina Hispaania 20.57 Francisco Belo Portugal 20.52
M kettaheide (talvine)
20Lukas Weisshaidinger Austria 65.73 Andrius Gudžius Leedu 64.18 Martin Kupper Eesti 62.86 1
M vasaraheide (talvine)
23Quentin Bigot Prantsusmaa 76.55 Pavel Bareiša Valgevene 74.41 Simone Falloni Itaalia 74.37
M odavise (talvine)
16Julian Weber Saksamaa 85.85 Roberto Bertolini Itaalia 78.78 Paraskevas Batzavalis Kreeka 78.40
Meeskonnad
5Itaalia
4329
Ukraina
4245
Hispaania
4182
N kuulitõuge (talvine)
16Anita Marton Ungari 18.05 Jessica Cerival Prantsusmaa 17.50 Julia Leontjuk Valgevene 17.48
N kettaheide (talvine)
18Melina Robert-Michon Prantsusmaa 62.35 Dragana Tomaševic Serbia 59.60 Hrisoula Anagnostopoulou Kreeka 59.47 1
N vasaraheide (talvine)
25Alexandra Tavernier Prantsusmaa 71.71 Kathrin Klaas Saksamaa 71.06 Ida Storm Rootsi 70.97 1
N odavise (talvine)
15Martina Ratej Sloveenia 60.66 Asdis Hjalmsdottir Island 59.20 Christin Hussong Saksamaa 59.00
Naiskonnad
4Prantsusmaa
4239
Saksamaa
4219
Ukraina
4090
 
NOORSUGU (U-23)
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M kuulitõuge (talvine)
16Osman Can Özdeveci Türgi 19.61 Patrick Müller Saksamaa 18.62 Marcus Thomsen Norra 18.20 1
M kettaheide (talvine)
15Alin Alexandru Firfirica Rumeenia 59.62 Gudni Valur Gudnason Island 59.33 Domantas Poška Leedu 58.87
M vasaraheide (talvine)
14Alexej Mikhailov Saksamaa 71.56 Bence Halasz Ungari 71.51 Vladimir Mõslõvtšuk Ukraina 69.47
M odavise (talvine)
14Adrian Mardari Moldova 82.34 Norbert Rivasz-Toth Ungari 79.04 Jonas Bonewit Saksamaa 78.13
Meeskonnad
7Saksamaa
4184
Türgi
3988
Ukraina
3937
N kuulitõuge (talvine)
14Fanny Roos Rootsi 17.53 Aljona Pasetšnik Valgevene 16.33 Adele Nicoll Suurbritannia 16.21 1
N kettaheide (talvine)
14Claudine Vita Saksamaa 58.76 Veronika Domjan Sloveenia 55.73 Alexandra Emilianov Moldova 54.66 1
N vasaraheide (talvine)
18Marinda Petersson Rootsi 67.95 Reka Gyuratz Ungari 67.70 Aljona Šamotina Ukraina 66.31 1
N odavise (talvine)
17Sara Kolak Horvaatia 61.01 Eda Tugsuz Türgi 60.98 Sigrid Borge Norra 56.65 1
Naiskonnad
7Saksamaa
3881
Itaalia
3803
Eesti
3634
1

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll