42. MURDMAAJOOKSU MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED

Kergejõustik
Kampala (Uganda) 26.03.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M murdmaajooks
144Geoffrey Kipsang Kamworor Keenia 28.24 Leonard Kiplimo Barsoton Keenia 28.36 Abadi Hadis Etioopia 28.43
M murdmaajooks meeskondlik
18Etioopia
Abadi Hadis
Jemal Yimer
Muktar Edris
Ibrahim Jeilan
Bonsa Dida
Getaneh Molla
21
Keenia
Geoffrey Kipsang Kamworor
Leonard Kiplimo Barsoton
Vincent Kipsang Rono
Leonard Patrick Komon
Nicholas Mboroto Kosimbei
Leonard Langat
22
Uganda
Timothy Toroitich
Abdallah Kibet Mande
Stephen Kiprotich
Joshua Kiprui Cheptegei
Phillip Kipyego
Stephen Kissa
72
N murdmaajooks
104Irene Chepet Cheptai Keenia 31.57 Alice Aprot Nawowuna Keenia 32.01 Lilian Kasait Rengeruk Keenia 32.11
N murdmaajooks naiskondlik
16Keenia
Irene Chepet Cheptai
Alice Aprot Nawowuna
Lilian Kasait Rengeruk
Hyvin Kiyeng Jepkemoi
Agnes Jebet Tirop
Faith Chepngetich Kipyegon
10
Etioopia
Belaynesh Oljira
Senbere Teferi
Gebeyanesh Ayele
Sentayehu Lewetegn
Zerfie Limeneh
Dera Dida
45
Bahrein
Ruth Jebet
Rose Chelimo
Eunice Chebichii Chumba
Desi Mokonin
Bontu Rebitu
58
Murdmaajooks segateade
13Keenia
Asbel Kipruto Kiprop
Winfred Nzisa Mbithe
Bernard Kipkorir Koros
Beatrice Chepkoech
22.22
Etioopia
Welde Tufa
Bone Cheluke
Yomif Kejelcha
Genzebe Dibaba
22.30
Türgi
Aras Kaya
Meryem Akda
Ali Kaya
Yasemin Can
22.37
 
JUUNIORID (U-20)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M murdmaajooks
106Jacob Kiplimo Uganda 22.40 Amdework Walelegn Etioopia 22.43 Richard Yator Kimunyan Keenia 22.52
M murdmaajooks meeskondlik
16Etioopia
Amdework Walelegn
Betesfa Getahun
Selemon Barega
Tefera Mosisa
Bayelign Teshager
Solomon Berihu
17
Keenia
Richard Yator Kimunyan
Amos Kirui
Edwin Kiplangat Bett
Wesley Ledama
Ronald Kiprotich Kirui
Meshack Munguti Nzula
28
Eritrea
Yemane Haileselassie
Filmon Ande
Abraha Kokob
Mehari Tsegay
Robel Sibhatu
55
N murdmaajooks
103Letesenbet Gidey Etioopia 18.34 Hawi Feysa Etioopia 18.57 Celliphine Chepteek Chespol Keenia 19.02
N murdmaajooks naiskondlik
16Etioopia
Letesenbet Gidey
Hawi Feysa
Fotyen Tesfay
Zeineba Yimer
Biri Abera
Wede Kefale
19
Keenia
Celliphine Chepteek Chespol
Sheila Chelangat
Hellen Ekalale Lobun
Joyline Cherotich
Emmaculate Chepkirui
Sandrafelis Chebet Tuei
20
Uganda
Peruth Chemutai
Sarah Chelangat
Adha Munguleya
Janat Chemusto
Esther Yeko Chekwemoi
Scarlet Chemos
63