LÄTI - EESTI - LEEDU KOLMIKMAAVÕISTLUS

Kergejõustik
Valmiera (Läti) 10.06.2017 - 11.06.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M 100 m
6Rytis Sakalauskas Leedu 10,52 Kaspar Mesila Eesti 10,72 Timo Tiismaa Eesti 10,73 2
M 200 m
6Janis Leitis Läti 21,13 Kostas Skrabulis Leedu 21,51 Markus Ellisaar Eesti 21,64 2
M 400 m
6Austris Karpinskis Läti 47,31 Rokas Pacevičius Leedu 47,49 Tony Nõu Eesti 47,74 2
M 800 m
6Mindaugas Striokas Leedu 1.51,96 Rasmus Kisel Eesti 1.52,17 Kaur Kivistik Eesti 1.52,83 2
M 1500 m
6Kaur Kivistik Eesti 3.50,51 Ugis Jocis Läti 3.51,20 Olavi Allase Eesti 3.53,22 2
M 5000 m
6Simas Bertašius Leedu 14.06,31 Janis Girgensons Läti 14.14,19 Leonid Latsepov Eesti 15.07,07 2
M 4 x 100 m
3Eesti
Kaspar Mesila
Richard Pulst
Markus Ellisaar
Timo Tiismaa
40,43
Läti
Janis Mezitis
Valerijs Valinščikovs
Dairis Rinčs
Aleksandrs Kucs
42,25
4
M 4 x 400 m
3Eesti
Tony Nõu
Sten Ander Sepp
Erik Jagor
Jaak-Heinrich Jagor
3.10,63
Läti
Maksims Sinčukovs
Ilja Petrušenko
Daniels Bambals
Austris Karpinskis
3.12,19
Leedu
Gediminas Truskauskas
Mindaugas Striokas
Domantas Barcys
Rokas Pacevičius
3.16,30
4
M 110 m tõkkejooks
6Rapolas Saulius Leedu 14,00 Johannes Treiel Eesti 14,36 Rokas Ickys Leedu 14,40 2
M 400 m tõkkejooks
6Jaak-Heinrich Jagor Eesti 49,98 Maksims Sinčukovs Läti 51,61 Janis Baltušs Läti 51,66 2
M 3000 m takistusjooks
6Justinas Beržanskis Leedu 8.51,94 Alberts Blajs Läti 8.53,25 Edgars Šumskis Läti 8.54,17 2
M 10 000 m käimine
4Edgars Gjačs Läti 42.58,61 Raivo Saulgriezis Läti 43.45,37 Ruslan Sergatšjov Eesti 49.17,02 2
M kõrgushüpe
5Adrijus Glebauskas Leedu 2.20 Karl Lumi Eesti 2.12 Juozas Baikštys Leedu 2.08 2
M teivashüpe
6Mareks Arents Läti 5.40 Robin Nool Eesti 5.10 Martin Paakspuu Eesti 4.80 2
M kaugushüpe
6Janis Leitis Läti 7.92 Elvijs Misans Läti 7.83 Marius Vadeikis Leedu 7.49 2
M kolmikhüpe
6Elvijs Misans Läti 16.40 Marius Vadeikis Leedu 15.61 Igor Syunin Eesti 15.20 2
M kuulitõuge
6Šarunas Banevičius Leedu 19.67 Maris Urtans Läti 19.10 Jander Heil Eesti 18.37 2
M kettaheide
6Märt Israel Eesti 58.55 Priidu Niit Eesti 57.99 Lukas Laima Leedu 54.78 2
M vasaraheide
6Igors Sokolovs Läti 66.96 Ainars Vaičulens Läti 63.31 Genro Paas Eesti 61.08 2
M odavise
6Magnus Kirt Eesti 84.08 Rolands Štrobinders Läti 82.63 Edis Matusevičius Leedu 81.53 2
Meeskonnad
3Läti
150
Eesti
147
Leedu
116
1
N 100 m
6Sindija Bukša Läti 11,82 Õilme Võro Eesti 11,97 Anna Paula Auzina Läti 12,02 2
N 200 m
6Gunta Latiševa-Čudare Läti 23,50 Sindija Bukša Läti 24,02 Õilme Võro Eesti 24,12 2
N 400 m
6Gunta Latiševa-Čudare Läti 53,34 Eva Misiunaite Leedu 54,16 Erika Kruminaite Leedu 55,38 2
N 800 m
6Monika Elenska Leedu 2.04,69 Helin Meier Eesti 2.09,96 Patricija Cirule Läti 2.10,10 2
N 1500 m
6Vytaute Pabiržyte Leedu 4.27,84 Banga Balnaite Leedu 4.33,79 Kelly Nevolihhin Eesti 4.35,51 2
N 5000 m
6Loreta Kančyte Leedu 17.35,80 Gundega Heidingere Läti 17.37,78 Karina Helmane-Soročenkova Läti 17.37,80 2
N 4 x 100 m
3Läti
Sindija Bukša
Anna Paula Auzina
Diana Daktere
Paula Sprudžane
45,91
Eesti
Õilme Võro
Kreete Verlin
Siiri Ladva
Margit Kalk
46,19
Leedu
Dovile Kiudelyte
Erika Lukaševič
Irma Mačiukaite
Kotryna Tonkovičiute
47,05
4
N 4 x 400 m
3Leedu
Erika Kruminaite
Gabija Galvydyte
Monika Elenska
Eva Misiunaite
3.39,77
Läti
Anna Paula Auzina
Anna Ševčenko
Daira Deičmane
Sindija Bukša
3.43,84
Eesti
Helin Meier
Liis Roose
Liis Grete Atonen
Piibe Kirke Aljas
3.44,01
4
N 100 m tõkkejooks
6Diana Suumann Eesti 13,91 Kreete Verlin Eesti 14,10 Irma Mačiukaite Leedu 14,12 2
N 400 m tõkkejooks
6Liis Roose Eesti 59,98 Gabija Galvydyte Leedu 60,64 Ruta Okulič-Kazarinaite Leedu 61,12 2
N 3000 m takistusjooks
6Olga Andrejeva Eesti 11.30,31 Aukse Linkute Leedu 11.42,52 Kristine Jevsejeva Läti 11.48,86 2
N 5000 m käimine
5Agnese Pastare Läti 24.46,14 Jekaterina Mirotvortseva Eesti 25.33,10 Anna Tipukina Eesti 25.54,53 2
N kõrgushüpe
5Madara Onužane-Salina Läti 1.79 Grete Udras Eesti 1.76 Urte Baikštyte Leedu 1.76 2
N teivashüpe
6Margit Kalk Eesti 3.75 Ildze Bortaščenoka Läti 3.70 Lembi Vaher Eesti 3.60 2
N kaugushüpe
6Mara Griva Läti 6.52 Lauma Griva Läti 6.45 Maarja Kalev Eesti 6.01 2
N kolmikhüpe
6Diana Zagainova Leedu 13.57 Mara Griva Läti 13.52 Santa Matule Läti 13.32 2
N kuulitõuge
6Austra Skujyte Leedu 15.99 Giedre Kupstyte Leedu 15.93 Kätlin Piirimäe Eesti 15.93 2
N kettaheide
6Zinaida Sendriute Leedu 56.70 Kätlin Tõllasson Eesti 53.91 Anu Teesaar Eesti 46.84 2
N vasaraheide
6Anna Maria Orel Eesti 64.92 Ellina Anissimova Eesti 57.39 Ugne Butenaite Leedu 49.42 2
N odavise
6Madara Palameika Läti 62.47 Anete Kocina Läti 62.30 Indre Jakubaityte Leedu 57.23 2
Naiskonnad
3Läti
143
Eesti
141
Leedu
131
1
Koondised
3Läti
293
Eesti
288
Leedu
247
1

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll (mehed)
Koondprotokoll (naised)
Punktitabel