LEEDU - EESTI - LÄTI NOORTE (U-16) KOLMIKMAAVÕISTLUS

Kergejõustik
Vilnius (Leedu) 15.07.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
B-KLASS (U-16)
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M 100 m
6Marcus Mäll Eesti 11,72 Maksims Pjazings Läti 11,86 Matas Abartis Leedu 11,93 2
M 400 m
6Dmitrijs Lašenko Läti 52,06 Mindaugas Berdešius Leedu 52,37 Arnas Šitkauskas Leedu 52,69 2
M 800 m
6Julius Kalindra Leedu 2.06,61 Aleksandrs Mironovs Läti 2.07,53 Justas Sažinas Leedu 2.08,04 2
M 1500 m
6Kristian Otlot Eesti 4.16,19 Jegors Ivanovs Läti 4.19,84 Justas Budrikas Leedu 4.25,88 2
M 400 + 300 + 200 + 100 m
3Läti
Dmitrijs Lašenko
Arturs Škesters
Maksims Pjazings
Ralfs Lipenitis
2.05,79
Leedu
Mindaugas Berdešius
Arnas Šitkauskas
Elonas Dalinskas
Matas Abartis
2.06,02
Eesti
Talis Timmi
Karl August Kalamees
Marcus Mäll
Kristjan Markus Eelmaa
2.06,37
4
M 110 m tõkkejooks
Aleksis Aleksandrs Vilnitis Läti 15,14 Aksels Griba Läti 15,43 Talis Timmi Eesti 15,44 2
M 300 m tõkkejooks
6Mait Filipozzi Eesti 40,80 Ralfs Lipenitis Läti 41,24 Eerik Oolup Eesti 42,21 2
M kõrgushüpe
6Markus Anvelt Eesti 1.87 Ignas Vaitkevičius Leedu 1.81 Aleksis Aleksandrs Vilnitis Läti 1.81 2
M kaugushüpe
6Arturs Ignatjevs Läti 6.77 Tony Ats Tamm Eesti 6.33 Grigori Velikanov Eesti 6.17 2
M kolmikhüpe
6Edvins Hadakovs Läti 14.00 Osvaldas Guščius Leedu 13.64 Aurimas Narijauskas Leedu 12.78 2
M kuulitõuge
6Karolis Gelažius Leedu 16.35 Sandis Šaškovs Läti 16.04 Jekabs Tomsons Läti 16.00 2
M kettaheide
6Rasmus Roosleht Eesti 49.29 Steven Sepp Eesti 48.05 Martynas Čereškevičius Leedu 46.08 2
M odavise
6Davis Krauklis Läti 64.86 Artis Čakšs Läti 62.95 Steven Sepp Eesti 62.21 2
Meeskonnad
3Läti
105,5
Eesti
91
Leedu
82,5
1
N 100 m
6Gabija Kupryte Leedu 12,46 Ann Marii Kivikas Eesti 12,66 Pippi-Lotta Enok Eesti 12,69 2
N 400 m
6Patricija Sarmule Läti 58,17 Ann Marii Kivikas Eesti 58,28 Egle Vaitulevičiute Leedu 61,03 2
N 800 m
6Juliana Demeštšenko Eesti 2.18,78 Marija Jekabsone Leedu 2.19,33 Agne Ramanauskaite Leedu 2.23,28 2
N 1500 m
6Kamilla Vanadzina Läti 4.52,48 Aiste Stračinskyte Leedu 4.58,53 Estere Viksne Läti 5.10,60 2
N 400 + 300 + 200 + 100 m
3Läti
Patricija Sarmule
Daniela Kalnina
Kristina Grinberga
Paula Skalberga
2.17,51
Eesti
Juliana Demeštšenko
Ann Marii Kivikas
Marit Kutman
Pippi-Lotta Enok
2.20,27
Leedu
Elena Jasaite
Eivile Cemnolonskyte
Gabija Kupryte
Ugne Kudirkaite
2.20,49
4
N 100 m tõkkejooks
6Marta Marksa Läti 14,77 Pippi-Lotta Enok Eesti 14,78 Elisa Annamaa Eesti 15,21 2
N 300 m tõkkejooks
6Amina Askarova Läti 46,22 Gabija Klimukaite Leedu 46,44 Beatrise Zvirgzdina Läti 46,64 2
N kõrgushüpe
6Darja Sopova Läti 1.69 Kornelija Vičyte Leedu 1.63 Sofia Marlene Haug Eesti 1.63 2
N kaugushüpe
6Elisa Annamaa Eesti 5.53 Darja Sopova Läti 5.42 Triine-Marie Land Eesti 5.42 2
N kolmikhüpe
6Maria Dudareva Eesti 11.67 Olga Ignatjeva Läti 11.53 Deimante Raudyte Leedu 11.53 2
N kuulitõuge
6Kelly Heinpõld Eesti 13.24 Mariliis Lääniste Eesti 12.91 Ieva Annija Stepina Läti 12.54 2
N kettaheide
6Kelly Heinpõld Eesti 44.22 Oksana Vasiljeva Läti 40.06 Katre Marit Liiv Eesti 38.91 2
N odavise
6Marija Svistuna Läti 48.98 Sabine Marksa Läti 46.22 Vanessa Nikitina Eesti 39.86 2
Naiskonnad
3Läti
103
Eesti
102,5
Leedu
73,5
1
Koondised
3Läti
208,5
Eesti
193,5
Leedu
156
1

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll