LÄTI - EESTI - LEEDU NOORTE (U-18) KOLMIKMAAVÕISTLUS

Kergejõustik
Jekabpils (Läti) 05.08.2017 - 06.08.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
A-KLASS (U-18)
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M 100 m
6Ken-Mark Minkovski Eesti 10,83 Henri Sai Eesti 11,05 Pavels Titovs Läti 11,12 2
M 200 m
6Henri Sai Eesti 22,51 Aleksandrs Kucs Läti 22,79 Regimantas Tiškus Leedu 23,05 2
M 400 m
6Aleksandrs Kucs Läti 50,97 Sander Johann Salu Eesti 52,42 Lukas Lessel Eesti 52,50 2
M 800 m
6Giedrius Valinčius Leedu 1.58,69 Konradas Naumčikas Leedu 2.00,76 Janis Senkans Läti 2.01,19 2
M 1500 m
6Giedrius Valinčius Leedu 4.06,55 Rojs Puks Läti 4.08,92 Edvinas Jurkus Leedu 4.15,83 2
M 3000 m
6Armands Štals Läti 9.31,57 Sander Jesin Eesti 9.32,21 Kristians Upenieks Läti 9.35,86 2
M 4 x 100 m
3Eesti
Richard Vider
Henri Sai
Egert Sekk
Ken-Mark Minkovski
42,82
Läti
Pavels Titovs
Janis Roberts Zalitis
Armands Aivis Gorbačovs
Artis Dulbinskis
43,22
Leedu
Robertas Kazbaras
Regimantas Tiškus
Dovidas Petkevičius
Edgaras Radzevičius
43,26
4
M 4 x 400 m
3Eesti
Egert Sekk
Deniel Kedrov
Sander Johann Salu
Ken-Mark Minkovski
3.23,17
Läti
Arturs Vecbaštiks
Raivis Silis
Gints Drigulis
Karlis Eiduks
3.24,50
Leedu
Modestas Katinas
Konradas Naumčikas
Edvinas Jurkus
Giedrius Valinčius
3.24,72
4
M 110 m tõkkejooks
6Dovidas Petkevičius Leedu 14,63 Kristians Skuruls Läti 15,06 Janis Vilnrags Läti 15,49 2
M 400 m tõkkejooks
5Aleksandrs Kucs Läti 55,19 Gints Drigulis Läti 55,82 Lukas Lessel Eesti 57,67 2
M 2000 m takistusjooks
6Jaroslav Semaško Leedu 6.26,50 Vladislavs Suvorovs Läti 6.36,70 Gvidas Tauroza Leedu 6.45,58 2
M kõrgushüpe
6Olegs Kozjakovs Läti 1.91 Kevin Sakson Eesti 1.91 Dovidas Petkevičius Leedu 1.89 2
M teivashüpe
6Eerik Haamer Eesti 4.25 Vladas Baliukas Leedu 4.10 Justas Gofencas Leedu 4.00 2
M kaugushüpe
6Ken-Mark Minkovski Eesti 7.05 Artis Dulbinskis Läti 6.90 Janis Roberts Zalitis Läti 6.80 2
M kolmikhüpe
6Arturs Šarkovičs Läti 14.50 Armands Aivis Gorbačovs Läti 14.37 Denas Juozaitis Leedu 14.04 2
M kuulitõuge
6Olegs Kozjakovs Läti 17.80 Kevin Sakson Eesti 17.08 Naubartas Stripeikis Leedu 16.77 2
M kettaheide
6Tomas Sabašinskas Leedu 55.57 Armandas Miliauskas Leedu 53.06 Kevin Sakson Eesti 53.04 2
M vasaraheide
6Herman Mõlder Eesti 57.80 Augustas Kunc Leedu 56.62 Makars Korotkovs Läti 54.07 2
M odavise
5Krišjanis Suntažs Läti 71.74 Enrico Hänilene Eesti 61.27 Tomas Sabašinskas Leedu 60.64 2
Meeskonnad
3Läti
146
Eesti
129
Leedu
127
1
N 100 m
6Erika Lukaševič Leedu 12,15 Gabriele Kaminskaite Leedu 12,37 Klinta Blusina Läti 12,40 2
N 200 m
6Erika Lukaševič Leedu 25,19 Ann Marii Kivikas Eesti 25,33 Nora Kigure Läti 25,60 2
N 400 m
6Gabija Galvydyte Leedu 55,99 Piibe Kirke Aljas Eesti 57,81 Grieta Griezite Läti 58,20 2
N 800 m
6Patricija Cirule Läti 2.12,55 Monika Šaltenyte Leedu 2.14,16 Auguste Žikaite Leedu 2.19,20 2
N 1500 m
6Monika Šaltenyte Leedu 4.35,69 Patricija Cirule Läti 4.35,70 Ugne Žvinklyte Leedu 4.36,73 2
N 3000 m
6Ugne Žvinklyte Leedu 10.15,29 Greta Karinauskaite Leedu 10.18,46 Ilarija Ločmele Läti 10.36,19 2
N 4 x 100 m
3Eesti
Anet Maripuu
Diana Stahovskaja
Katre Sofia Palm
Lishanna Ilves
48,05
4
N 4 x 400 m
3Leedu
Roberta Žikaite
Monika Šaltenyte
Auguste Žikaite
Gabija Galvydyte
3.50,70
Eesti
Eliise-Triin Raun
Liis Grete Atonen
Piibe Kirke Aljas
Hanna Sõnajalg
3.54,19
Läti
Grieta Griezite
Patricija Cirule
Viktorija Fjodorova
Marta Kronberga
4.00,10
4
N 100 m tõkkejooks
6Kristine Blaževica Läti 13,82 Kristi Pappel Eesti 14,30 Gabriele Čeponyte Leedu 14,40 2
N 400 m tõkkejooks
6Eliise-Triin Raun Eesti 63,31 Piibe Kirke Aljas Eesti 63,57 Grieta Griezite Läti 64,62 2
N 2000 m takistusjooks
6Meda Repšyte Leedu 7.21,27 Anna Marija Petrakova Läti 7.39,81 Saina Mamedova Eesti 7.48,80 2
N kõrgushüpe
6Katre Sofia Palm Eesti 1.70 Anastasija Krasavina Läti 1.68 Vejune Maceikaite Leedu 1.66 2
N teivashüpe
6Marleen Mülla Eesti 3.40 Judita Kazlauskaite Leedu 3.30 Carlyn Pukk Eesti 3.30 2
N kaugushüpe
6Lishanna Ilves Eesti 6.17 Klinta Blusina Läti 5.98 Kitija Paula Melnbarde Läti 5.88 2
N kolmikhüpe
6Kristina Jašauskaite Leedu 12.53 Marilis Remmel Eesti 12.30 Ruta Lasmane Läti 12.26 2
N kuulitõuge
6Urte Bačianskaite Leedu 14.98 Emely Karhu Eesti 13.93 Leanne Siimumäe Eesti 13.82 2
N kettaheide
6Kelly Heinpõld Eesti 40.65 Emely Karhu Eesti 37.95 Egle Zarankaite Leedu 37.65 2
N vasaraheide
6Annika Emily Kelly Eesti 58.28 Ugne Butenaite Leedu 54.31 Emely Karhu Eesti 48.80 2
N odavise
6Gedly Tugi Eesti 50.32 Nikola Ozola Läti 48.07 Beatriče Juškevičiute Leedu 44.90 2
Naiskonnad
3Leedu
146
Eesti
144
Läti
105
1
Koondised
3Eesti
273
Leedu
273
Läti
251
1

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll (mehed)
Koondprotokoll (naised)
Punktitabel