7. EUROOPA VÕISTKONDLIKUD MEISTRIVÕISTLUSED. Esiliiga

Kergejõustik
Vaasa (Soome) 23.06.2017 - 25.06.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M 100 m
12Jonathan Quarcoo Norra 10,35 Emre Zafer Barnes Türgi 10,36 Austin Hamilton Rootsi 10,51 1
M 200 m
12Ramil Gulijev Türgi 20,20 Alex Wilson Šveits 20,55 Samuel Purola Soome 20,84 1
M 400 m
12Brian Gregan Iirimaa 45,83 Batuhan Altintas Türgi 46,37 Dylan Borlee Belgia 46,56 1
M 800 m
12Mark English Iirimaa 1.49,02 Andreas Bube Taani 1.49,14 Andreas Kramer Rootsi 1.49,57 1
M 1500 m
12Peter Callahan Belgia 3.59,09 Levent Ates Türgi 4.00,13 Andreas Almgren Rootsi 4.00,38 1
M 3000 m
12Helio Gomes Portugal 7.55,94 Ali Kaya Türgi 7.59,54 Per Svela Norra 8.02,17 1
M 5000 m
12Ali Kaya Türgi 13.36,75 Julien Wanders Šveits 13.56,34 Jonas Leandersson Rootsi 14.06,00 1
M 4 x 100 m
12Šveits
Suganthan Somasundaram
Pascal Mancini
Alex Wilson
Sylvain Chuard
39,65
Portugal
Diogo Antunes
David Lima
Ricardo Pereira
Carlos Nascimento
39,89
Norra
Jonas Tapani Halonen
Jonathan Quarcoo
Mathias Hove Johansen
Øyvind Kjerpeset
39,91
4
M 4 x 400 m
11Belgia
Alexander Doom
Robin Vanderbemden
Jonathan Sacoor
Michael Rossaert
3.04,87
Iirimaa
Christopher O'Donnell
Brian Gregan
Thomas Barr
Mark English
3.05,08
Türgi
Enis Ünsal
Batuhan Altintas
Mahsum Korkmaz
Yasmani Copello
3.08,01
4
M 110 m tõkkejooks
12Andreas Martinsen Taani 13,64 Elmo Lakka Soome 13,86 Helio Vaz Portugal 14,23 1
M 400 m tõkkejooks
12Karsten Warholm Norra 48,46 Yasmani Copello Türgi 49,17 Kariem Hussein Šveits 49,30 1
M 3000 m takistusjooks
12Ole Hesselbjerg Taani 8.37,02 Mitko Tsenov Bulgaaria 8.37,47 Topi Raitanen Soome 8.39,89 1
M kõrgushüpe
12Tihomir Ivanov Bulgaaria 2.30 Samuli Eriksson Rootsi 2.15 Paulo Conceicao Portugal 2.15 Jonas Kløjgaard Jensen Taani 2.15 1
M teivashüpe
12Diogo Ferreira Portugal 5.45 Eirik Greibrokk Dolve Norra 5.30 Urho Kujanpää Soome 5.30 1
M kaugushüpe
12Michel Torneus Rootsi 7.85 Kristian Pulli Soome 7.76 Ingar Kiplesund Norra 7.74 1
M kolmikhüpe
12Simo Lipsanen Soome 16.75 Georgi Tsonov Bulgaaria 16.24 Nils Wicki Šveits 15.70 1
M kuulitõuge
12Tsanko Arnaudov Portugal 21.56 Osman Can Özdeveci Türgi 19.27 Arttu Kangas Soome 19.25 1
M kettaheide
12Daniel Ståhl Rootsi 66.41 Philip Milanov Belgia 63.27 Sven Martin Skagestad Norra 61.35 1
M vasaraheide
12David Söderberg Soome 72.36 Esref Apak Türgi 71.53 Eivind Henriksen Norra 71.33 1
M odavise
12Tero Pitkämäki Soome 88.27 Magnus Kirt Eesti 83.60 Alexandru Novac Rumeenia 81.53 1
N 100 m
12Mujinga Kambundji Šveits 11,45 Amy Foster Iirimaa 11,70 Lorene Dorcas Bazolo Portugal 11,74 1
N 200 m
12Ivet Lalova-Collio Bulgaaria 23,33 Cornelia Halbheer Šveits 23,76 Lorene Dorcas Bazolo Portugal 23,76 1
N 400 m
12Lea Sprunger Šveits 51,61 Bianca Razor Rumeenia 52,22 Catia Azevedo Portugal 52,76 1
N 800 m
12Lovisa Lindh Rootsi 2.02,36 Selina Büchel Šveits 2.02,85 Hedda Hynne Norra 2.03,68 1
N 1500 m
12Claudia Bobocea Rumeenia 4.14,50 Meraf Bahta Rootsi 4.14,51 Meryem Akda Türgi 4.16,60 1
N 3000 m
12Linn Nilsson Rootsi 9.08,97 Delia Sclabas Šveits 9.09,33 Özlem Kaya Türgi 9.12,09 1
N 5000 m
12Fabienne Schlumpf Šveits 15.47,29 Roxana Barca Rumeenia 15.49,59 Esma Aydemir Türgi 15.50,23 1
N 4 x 100 m
12Šveits
Ajla Del Ponte
Samantha Dagry
Mujinga Kambundji
Salome Kora
43,77
Iirimaa
Amy Foster
Sharlene Mawdsley
Niamh Whelan
Ciara Neville
44,80
Belgia
Hanne Lena Claus
Camille Laus
Imke Vervaet
Manon Depuydt
45,15
4
N 4 x 400 m
12Rumeenia
Camelia Florina Gal
Andrea Miklos
Adelina Dorina Pap-Pastor
Bianca Razor
3.31,83
Iirimaa
Sinead Denny
Phil Healy
Jenna Bromell
Sharlene Mawdsley
3.32,65
Šveits
Petra Fontanive
Lea Sprunger
Yasmin Giger
Selina Büchel
3.33,10
4
N 100 m tõkkejooks
12Noemi Zbären Šveits 13,28 Grit Šadeiko Eesti 13,32 Anne Zagre Belgia 13,36 1
N 400 m tõkkejooks
12Petra Fontanive Šveits 55,53 Amalie Hammild Iuel Norra 55,68 Vera Barbosa Portugal 56,93 1
N 3000 m takistusjooks
12Fabienne Schlumpf Šveits 9.38,08 Anna Emilie Möller Taani 9.39,72 Tugba Güvenc Türgi 9.41,03 1
N kõrgushüpe
12Sofie Skoog Rootsi 1.90 Ligia-Damaris Bara Rumeenia 1.80 Mirela Demireva Bulgaaria 1.80 1
N teivashüpe
12Nicole Büchler Šveits 4.55 Minna Nikkanen Soome 4.30 Catia Pereira Portugal 4.15 1
N kaugushüpe
12Khadijatou Sagnia Rootsi 6.52 Evelise Veiga Portugal 6.36 Nadia Akpana Assa Norra 6.28 1
N kolmikhüpe
12Patricia Mamona Portugal 14.02 Gabriela Petrova Bulgaaria 13.98 Elena Andreea Panturoiu Rumeenia 13.80 1
N kuulitõuge
12Emel Dereli Türgi 17.97 Radoslava Mavrodieva Bulgaaria 17.81 Fanny Roos Rootsi 17.45 1
N kettaheide
12Irina Rodrigues Portugal 59.62 Salla Sipponen Soome 54.97 Kätlin Tõllasson Eesti 52.37 1
N vasaraheide
12Kivilcim Salman Türgi 69.75 Ida Storm Rootsi 69.12 Merja Korpela Soome 67.58 1
N odavise
12Liina Laasma Eesti 57.93 Eda Tugsuz Türgi 57.48 Sofi Flink Rootsi 54.93 1
Võistkonnad
12Rootsi
320,5
Soome
314,5
Šveits
305,5
1

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll