EESTI JUUNIORIDE MEISTRIVÕISTLUSED

Kergejõustik
Rakvere 04.07.2017 - 06.07.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
JUUNIORID (U-20)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 100 m
23Tony Nõu Audentese SK 10,78 Hans-Christian Hausenberg Tartu SS Kalev 10,90 Sten Ander Sepp Audentese SK 10,91
M 200 m
15Tony Nõu Audentese SK 21,73 Karl Erik Laanet Audentese SK 22,34 Sander Moldau KJK ViKe 22,67
M 400 m
18Tony Nõu Audentese SK 47,53 Karl Erik Laanet Audentese SK 49,09 Kristjan Joosep Tartu SS Kalev 49,71
M 800 m
12Deniss Šalkauskas KJK Atleetika 1.54,53 Karel-Sander Kljuzin Tartu ÜASK 1.54,65 Deniss Salmijanov Tartu SS Kalev 1.59,68
M 1500 m
11Deniss Šalkauskas KJK Atleetika 3.59,37 Mark Abner Treeningpartner 4.03,56 Leonid Latsepov Nõmme KJK 4.03,58
M 5000 m
5Mark Abner Treeningpartner 15.26,03 Leonid Latsepov Nõmme KJK 15.26,35 Karel-Sander Kljuzin Tartu ÜASK 17.05,46
M 110 m tõkkejooks
11Johannes Treiel KJK Saare 13,88 Hans-Christian Hausenberg Tartu SS Kalev 14,07 Martin Moldau KJK ViKe 14,25
M 400 m tõkkejooks
7Karl Erik Laanet Audentese SK 54,44 Jaan Kristjan Kaasik SK Fortis 56,60 Daniil Dudenkov Tallinna SS Kalev 56,81
M 3000 m takistusjooks
5Deniss Šalkauskas KJK Atleetika 9.35,86 Mark Abner Treeningpartner 9.50,08 Jaan Roop Nõmme KJK 10.51,22
M 10 000 m käimine
2Kirill Titov KJK Kalev-Sillamäe 1:05.06,26 Andrei Baulin KJK Kalev-Sillamäe 1:09.08,65
M kõrgushüpe
8Kristjan Tafenau KJS Sakala 2.05 Karel Tilga Tartu SS Kalev 2.05 Hendrik Lillemets KJK Saare 2.02
M teivashüpe
5Robin Nool SK Elite Sport 5.31 Raul-Alar Haak SK Elite Sport 4.20
M kaugushüpe
22Hans-Christian Hausenberg Tartu SS Kalev 7.47 Johannes Erm SK Leksi 44 7.28 Robin Nool SK Elite Sport 6.99
M kolmikhüpe
9Vitali Rubenkov NPSK Narvic 14.04 Sander Õunapuu KJK Harta 13.70 Mihkel Talivee Audentese SK 13.65
M kuulitõuge
10Karel Tilga Tartu SS Kalev 15.20 Tanel Saatman KJK Visa 15.15 Erki Mitman Haapsalu KJK 14.80
M kettaheide
12Erki Mitman Haapsalu KJK 48.80 Jan Henri Tälli Tallinna SS Kalev 48.75 Karel Tilga Tartu SS Kalev 48.31
M vasaraheide
3Toomas Tankler Niidupargi KJK 66.31 Mihkel Lepaste Niidupargi KJK 54.57 Kristjan Tafenau KJS Sakala 36.99
M odavise
13Erki Mitman Haapsalu KJK 65.07 Joel Kuldmäe KJK Lõunalõvi 60.44 Kunnar Erich Viisel Tallinna SS Kalev 57.93
M kümnevõistlus
6Johannes Treiel KJK Saare 7242 Hans-Christian Hausenberg Tartu SS Kalev 6382 Hendrik Lillemets KJK Saare 6171
N 100 m
14Johanna Ilves KJK ViKe 12,40 Anete Siman SK Altius 12,54 Liiljan Neerot Nõmme KJK 12,58
N 200 m
14Margit Kalk Tartu SS Kalev 25,24 Anete Siman SK Altius 25,55 Liina Valk SK Fortis 25,65
N 400 m
10Liina Valk SK Fortis 59,62 Laura Karilaid M&N Sport 59,99 Marit Tõnisson KJS Sakala 60,70
N 800 m
6Laura Karilaid M&N Sport 2.21,60 Nadezda Gritskevich Tallinna SS Kalev 2.26,77 Melissa Maria Akkel SK Lindon 2.32,65
N 1500 m
7Eleri Etverk KJK ViKe 4.54,64 Hannagret Luks Nõmme KJK 5.02,66 Galina Gritskevich Tallinna SS Kalev 5.15,36
N 3000 m
5Melissa Maria Akkel SK Lindon 11.25,91 Galina Gritskevich Tallinna SS Kalev 11.26,37 Keit Mariet Jürgens SK Maret-Sport 12.16,11
N 100 m tõkkejooks
6Johanna Ilves KJK ViKe 14,31 Anete Siman SK Altius 15,15 Liiljan Neerot Nõmme KJK 15,23
N 400 m tõkkejooks
4Anna Sidorenko Tartu SS Kalev 67,43 Anette Piirsalu SK Elite Sport 67,49 Nadezda Gritskevich Tallinna SS Kalev 68,44
N 2000 m takistusjooks
2Melissa Maria Akkel SK Lindon 8.19,21 Darja Predbannikova KJK Visa 9.33,03
N 5000 m käimine
4Lada Rosljakova NPSK Narvic 26.42,67 Darja Predbannikova KJK Visa 30.35,81 Lika Mitrofanova KJK Kalev-Sillamäe 33.55,82
N kõrgushüpe
6Annika Teska Tallinna SS Kalev 1.69 Pärl Eelma Audentese SK 1.66 Marite Ennuste Kuusalu SK 1.66
N teivashüpe
2Marin Lõo Tartu ÜASK 3.10 Merit Tõnisson KJS Sakala 3.10
N kaugushüpe
14Margit Kalk Tartu SS Kalev 5.66 Liiljan Neerot Nõmme KJK 5.62 Anete Siman SK Altius 5.59
N kolmikhüpe
7Marite Ennuste Kuusalu SK 11.80 Zarina Netšiporuk Audentese SK 11.65 Airiin Liisbet Strandson SK Altius 10.85
N kuulitõuge
8Valeria Radajeva Audentese SK 13.37 Madli Rahuvarm Haapsalu KJK 12.34 Airike Kapp KJK Saare 11.60
N kettaheide
10Tuule Müürsepp KJK Lõunalõvi 41.73 Valeria Radajeva Audentese SK 38.70 Madli Rahuvarm Haapsalu KJK 37.74
N vasaraheide
4Rael Kalda Audentese SK 54.17 Mari Lutšihhin Niidupargi KJK 43.51 Riin Kruus KJK Järvala 40.86
N odavise
11Marcella Liiv SK Viraaž 50.08 Margit Kalk Tartu SS Kalev 45.30 Airike Kapp KJK Saare 41.62
N seitsmevõistlus
5Margit Kalk Tartu SS Kalev 5334 Pärl Eelma Audentese SK 4721 Suzy Anett Aavik Audentese SK 4379

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll