EESTI NOORSOO MEISTRIVÕISTLUSED

Kergejõustik
Rakvere 04.07.2017 - 06.07.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
NOORSUGU (U-23)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 100 m
14Jaagup Retsja Audentese SK 11,11 Severi Jõõras Kuusalu SK 11,20 Martin Flink KJK ViKe 11,27
M 200 m
6Siimon Härm Audentese SK 22,77 Henri Loose Tartu SS Kalev 22,90 Karl Kevin Klais Audentese SK 23,02
M 400 m
6Henri Loose Tartu SS Kalev 50,84 Karl Kevin Klais Audentese SK 51,03 Siimon Härm Audentese SK 52,00
M 800 m
6Rasmus Kisel Audentese SK 1.52,16 Sander Kosk Audentese SK 2.03,45 Frank Abner Treeningpartner 2.04,61
M 1500 m
8Karel Hussar SK Jooksupartner 4.11,28 Janno Joala Tallinna SS Kalev 4.11,49 Teet Kokk SK Saarde 4.12,77
M 5000 m
6Karel Hussar SK Jooksupartner 15.49,60 Teet Kokk SK Saarde 15.58,74 Marti Medar Treeningpartner 16.17,68
M poolmaraton
4Jürgen Külm Treeningpartner 1:17.27 Igor Skatško JK Tempo 1:21.13 Frank Abner Treeningpartner 1:22.36
M 110 m tõkkejooks
3Gert Valdsalu KJK Järvala 14,81 Henri Loose Tartu SS Kalev 15,98 Eduard Ülevain SK Leksi 44 19,71
M 400 m tõkkejooks
5Igor Jakovlev NPSK Narvic 59,51 Ilja Pimenovs KJK Atleetika 59,68 Harry Martõnov SK Fortis 60,62
M 3000 m takistusjooks
3Janno Joala Tallinna SS Kalev 10.11,81 Igor Skatško JK Tempo 10.21,23 Markus Rene Pae Tartu ÜASK 11.10,18
M 10 000 m käimine
2Igor Jakovlev NPSK Narvic 57.07,13
M kõrgushüpe
4Kevin Basov Audentese SK 1.95 Marken Murdla Nõmme KJK 1.90 Raimond Tribuntsov KJK ViKe 1.80
M teivashüpe
4Taavi Tšernjavski SK Elite Sport 4.70 Toomas Kesküla KJK ViKe 4.30 Sander Ivarinen Audentese SK 4.10
M kaugushüpe
13Martin Flink KJK ViKe 7.13 Jan-Martin Vandrecht KJK Kose 2000 6.99 Karl Kivi Tartu ÜASK 6.89
M kolmikhüpe
5Karl Jõeäär Pärnu Kalevi KJK 14.94 Ilja Pimenovs KJK Atleetika 13.68 Allan Katšmazov KJK Lõunalõvi 13.60
M kuulitõuge
8Jander Heil KJS Sakala 17.64 Kert Piirimäe Koigi KJK 16.87 Friedrich Krull Tartu SS Kalev 13.96
M kettaheide
11Artjom Nikitin Audentese SK 45.05 Taavi Tšernjavski SK Elite Sport 43.78 Ats Kiisa Audentese SK 43.55
M vasaraheide
7Georg Kaspar Räni Audentese SK 59.31 Erik Joller Audentese SK 46.50 Friedrich Krull Tartu SS Kalev 46.35
M odavise
11Andres Alla KJK ViKe 58.42 Mihkel Leib Audentese SK 57.50 Taavi Tšernjavski SK Elite Sport 57.18
M kümnevõistlus
6Taavi Tšernjavski SK Elite Sport 7561 Henri Loose Tartu SS Kalev 6142 Sander Ivarinen Audentese SK 5333
N 100 m
8Õilme Võro KJK Lõunalõvi 11,87 Kreete Verlin SK Fortis 12,05 Sarah Ellermaa Tartu ÜASK 12,65
N 200 m
9Õilme Võro KJK Lõunalõvi 24,32 Karina Kabrits Tallinna SS Kalev 26,31 Daria O'Konnel-Bronin Audentese SK 26,40
N 400 m
5Liis Roose Tartu ÜASK 55,66 Marielle Kleemeier KSK Alem 59,67 Tuule Sireli Mäe KJK ViKe 60,14
N 800 m
3Birgit Pihelgas indiv 2.17,31 Tuule Sireli Mäe KJK ViKe 2.23,39 Laura Ernits SK Jooksupartner 2.29,67
N 1500 m
2Birgit Pihelgas indiv 4.35,62 Astrid Mai Barsegjan Treeningpartner 5.07,18
N 5000 m
4Birgit Pihelgas indiv 17.53,05 Johanna Ardel SK Beavers 18.48,67 Astrid Mai Barsegjan Treeningpartner 19.01,99
N poolmaraton
2Astrid Mai Barsegjan Treeningpartner 1:27.57 Kerda Timmusk Tartu ÜASK 1:45.09
N 100 m tõkkejooks
3Kreete Verlin SK Fortis 13,87 Kristella Jurkatamm Tallinna SS Kalev 14,43 Kelli Marie Jaama Tartu ÜASK 15,48
N 400 m tõkkejooks
2Liis Roose Tartu ÜASK 60,27 Tuule Sireli Mäe KJK ViKe 64,61
N 3000 m takistusjooks
2Johanna Ardel SK Beavers 11.46,54 Astrid Mai Barsegjan Treeningpartner 12.06,99
N 10 000 m käimine
1Anna Tipukina KJK Atleetika 52.38,38
N kõrgushüpe
6Margot Meri SK Maret-Sport 1.70 Marlen Millerman Nõmme KJK 1.60 Klarika Kaldmaa Nõmme KJK 1.60
N teivashüpe
3Klarika Kaldmaa Nõmme KJK 3.60 Maria Kytölä indiv 3.60 Andra Moistus SK Kivilind 2.80
N kaugushüpe
15Kreete Verlin SK Fortis 6.17 Aet Laurik KJK TIPP 6.02 Kristella Jurkatamm Tallinna SS Kalev 5.87
N kolmikhüpe
6Daria O'Konnel-Bronin Audentese SK 12.75 Annabel Luuk Tartu ÜASK 12.67 Liisbeth Kallis KJK Harta 11.31
N kuulitõuge
7Kätlin Piirimäe Koigi KJK 15.67 Monica Vainola Nõmme KJK 12.43 Hanna-Mai Vaikla KJK Lõunalõvi 12.20
N kettaheide
5Hanna-Maria Kupper Audentese SK 46.99 Kätlin Piirimäe Koigi KJK 44.99 Monica Vainola Nõmme KJK 35.39
N vasaraheide
3Anna Maria Orel Tallinna SS Kalev 67.07 Kätlin Piirimäe Koigi KJK 48.58 Katri Karindi Audentese SK 46.35
N odavise
9Mirell Luik SK Viraaž 52.89 Gerli Israel Tallinna SS Kalev 52.24 Kadi Kaart SK Maret-Sport 45.98
N seitsmevõistlus
2Kristella Jurkatamm Tallinna SS Kalev 5012 Hanna-Mai Vaikla KJK Lõunalõvi 4269

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll