EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED

Kergejõustik
Rakvere 04.07.2017 - 06.07.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
A-KLASS (U-18)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 100 m
34Ken-Mark Minkovski Audentese SK 10,91 Henri Sai SK Altius 11,03 Richard Vider Tartu ÜASK 11,35
M 200 m
31Henri Sai SK Altius 22,35 Richard Vider Tartu ÜASK 22,87 Jakob Keller Tartu ÜASK 23,07
M 400 m
19Sander Johann Salu SK Fortis 51,17 Lukas Lessel SK Elite Sport 51,26 Edward Henno Tartu SS Kalev 51,42
M 800 m
16Kristofer Piht KJK TIPP 2.00,93 Martin Kivimaa SK Leksi 44 2.01,75 Martin Teppan Läänemaa KJK 2.02,86
M 1500 m
16Karol Hanga KJK Kose 2000 4.14,10 Sander Jesin KJK ViKe 4.20,43 Robert Telpt Audentese SK 4.21,77
M 3000 m
14Karol Hanga KJK Kose 2000 9.25,22 Sander Jesin KJK ViKe 9.28,44 Robert Telpt Audentese SK 9.30,39
M 110 m tõkkejooks
11Egert Sekk Audentese SK 14,82 Deniel Kedrov Audentese SK 15,43 Mathias Endre Lind KJK ViKe 15,56
M 300 m tõkkejooks
13Lukas Lessel SK Elite Sport 39,88 Deniel Kedrov Audentese SK 40,64 Egert Sekk Audentese SK 40,95
M 2000 m takistusjooks
5Karol Hanga KJK Kose 2000 6.47,67 Martin Kivimaa SK Leksi 44 6.58,46 Carl Saem Tallinna SS Kalev 7.03,23
M 5000 m käimine
2Ruslan Sergatšjov JK Tempo 22.04,19 Nikita Borzhitskiy KJK Kalev-Sillamäe 34.10,36
M kõrgushüpe
14Kevin Sakson Haapsalu KJK 1.89 Madis Kalašnikov Tartu SS Kalev 1.86 Taavi Eistre SK Maret-Sport 1.86
M teivashüpe
13Eerik Haamer Tartu ÜASK 4.70 Andreas Varter SK Kivilind 3.90 Mattias Idavain Kuusalu SK 3.60
M kaugushüpe
28Peeter Alver Nõmme KJK 6.67 Ken-Mark Minkovski Audentese SK 6.66 Reimo Sepp Audentese SK 6.65
M kolmikhüpe
8Hans-Andero Kivi Tartu ÜASK 13.87 Daniil Topkin Audentese SK 13.40 Danila Lukjanov KJK Kalev-Sillamäe 13.30
M kuulitõuge
19Kevin Sakson Haapsalu KJK 17.24 Maksim Mihhailov KJK Atleetika 16.75 Marttin Lepaste Niidupargi KJK 15.86
M kettaheide
17Kevin Sakson Haapsalu KJK 52.76 Enrico Hänilene KJS Sakala 45.49 Maksim Mihhailov KJK Atleetika 45.41
M vasaraheide
10Brätten Järvik SK Altius 62.55 Herman Mõlder SK Altius 54.44 Sander Radik Audentese SK 48.85
M odavise
17Rolf Robert Peebo KJK Lõunalõvi 64.84 Enrico Hänilene KJS Sakala 60.80 Kristjan Maripuu SK Fortis 57.20
M kümnevõistlus
6Deniel Kedrov Audentese SK 6142 Kevin Sakson Haapsalu KJK 5940 Lukas Lessel SK Elite Sport 5898
N 100 m
30Lishanna Ilves KJK ViKe 12,34 Anet Maripuu Rapla JK 12,52 Carina-Renne Valdek indiv 12,59
N 200 m
25Piibe Kirke Aljas Tartu ÜASK 25,64 Liisa-Maria Truupõld Tartu SS Kalev 25,84 Hanna Sõnajalg Tartu ÜASK 25,92
N 400 m
14Piibe Kirke Aljas Tartu ÜASK 56,36 Liis Grete Atonen Audentese SK 57,93 Stella Sohvi Altmets Nõmme KJK 60,36
N 800 m
11Liis Grete Atonen Audentese SK 2.27,47 Laura Reimets SK Elite Sport 2.29,77 Kadi-Liis Viiar KJK Harta 2.29,84
N 1500 m
7Kaidy Kaasiku KJK Järvala 5.06,20 Marie-Elisabeth Martinson Audentese SK 5.07,86 Laura Reimets SK Elite Sport 5.08,93
N 3000 m
8Saina Mamedova KJK Kalev-Sillamäe 11.08,96 Kaidy Kaasiku KJK Järvala 11.10,96 Keidy Kaasiku KJK Järvala 11.13,20
N 100 m tõkkejooks
17Lishanna Ilves KJK ViKe 14,32 Eliise-Triin Raun SK Lindon 14,49 Kristi Pappel Tallinna SS Kalev 14,52
N 300 m tõkkejooks
13Piibe Kirke Aljas Tartu ÜASK 43,32 Eliise-Triin Raun SK Lindon 45,51 Anna-Maria Vjazemski Haapsalu KJK 46,94
N 2000 m takistusjooks
5Saina Mamedova KJK Kalev-Sillamäe 7.50,70 Lisette Ploomipuu SK Lindon 8.08,65 Katrin Selin KJK Kalev-Sillamäe 8.24,53
N 5000 m käimine
6Angela Mandel KJK Kalev-Sillamäe 27.12,11 Julia Palmova KJK Kalev-Sillamäe 31.47,70 Alesja Laagus NPSK Narvic 32.08,95
N kõrgushüpe
16Katre Sofia Palm Saue KJK 1.76 Lilian Turban Nõmme KJK 1.76 Leanne Siimumäe KJK Kose 2000 1.67
N teivashüpe
8Marleen Mülla KJK ViKe 3.30 Grete Hollo KJK Lõunalõvi 2.60 Ramona Eliis A. Metsäranta SK Altius 2.50
N kaugushüpe
30Lilian Turban Nõmme KJK 5.87 Marilis Remmel KJK Saare 5.61 Diana Stahovskaja Tallinna SS Kalev 5.53
N kolmikhüpe
16Marilis Remmel KJK Saare 12.34 Eliise Anijalg Tartu SS Kalev 12.25 Birgit Paju Tartu SS Kalev 11.42
N kuulitõuge
14Leanne Siimumäe KJK Kose 2000 14.98 Lisa Lannusalu KJK ViKe 13.79 Emely Karhu Niidupargi KJK 13.53
N kettaheide
15Emely Karhu Niidupargi KJK 37.51 Lisa Lannusalu KJK ViKe 36.39 Gendra Allikmaa KJK Saare 32.06
N vasaraheide
7Emely Karhu Niidupargi KJK 57.34 Annika Emily Kelly indiv 56.65 Karmen Kink KJS Sakala 45.59
N odavise
18Emely Karhu Niidupargi KJK 47.83 Marilis Remmel KJK Saare 45.94 Gedly Tugi KJS Sakala 44.40
N seitsmevõistlus
12Katre Sofia Palm Saue KJK 5126 Marilis Remmel KJK Saare 5045 Leanne Siimumäe KJK Kose 2000 4907
 
B-KLASS (U-16)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 100 m
23Marcus Mäll KJK Hiiker 11,51 Kristjan Markus Eelmaa UP Sport 11,92 Andreas Laksberg SK Fortis 12,02
M 200 m
27Marcus Mäll KJK Hiiker 23,47 Karl August Kalamees Tartu ÜASK 24,45 Talis Timmi KJK Lõunalõvi 24,49
M 400 m
17Mait Filipozzi SK Elite Sport 54,06 Karl August Kalamees Tartu ÜASK 54,42 Alex Veske KJK ViKe 56,12
M 800 m
16Kristian Otlot UP Sport 2.07,33 Alex Veske KJK ViKe 2.11,80 Rain Remmelgas KJK ViKe 2.13,15
M 2000 m
10Kristian Otlot UP Sport 6.13,88 Alex Veske KJK ViKe 6.34,18 Rain Remmelgas KJK ViKe 6.41,92
M 110 m tõkkejooks
13Mait Filipozzi SK Elite Sport 15,32 Talis Timmi KJK Lõunalõvi 15,69 Eerik Oolup KJK Saare 15,76
M 300 m tõkkejooks
13Mait Filipozzi SK Elite Sport 40,50 Romet Vahter KJK Saare 42,03 Eerik Oolup KJK Saare 42,24
M 1500 m takistusjooks
6Kristian Otlot UP Sport 4.46,08 Andrei Bekker Kuusalu SK 5.05,71 Robert Pekin KJK Atleetika 5.05,77
M 5000 m käimine
3Dmitri Butsenko KJK Kalev-Sillamäe 26.37,19 Sergei Sannikov NPSK Narvic 27.37,66 Sergei Tjuljukov KJK Kalev-Sillamäe 34.26,60
M kõrgushüpe
12Markus Anvelt KSK Alem 1.82 Märten Kala Räpina SK 1.79 Hanno Tamm SK Saarde 1.76
M teivashüpe
6Mikk Saarse SK Altius 3.65 Margus Soosaar KJS Sakala 3.60 Andrei Bekker Kuusalu SK 3.10
M kaugushüpe
28Tony Ats Tamm Audentese SK 6.33 Grigori Velikanov KJK Kalev-Sillamäe 5.98 Simon Sarap Kuusalu SK 5.93
M kolmikhüpe
14Grigori Velikanov KJK Kalev-Sillamäe 12.75 Tony Ats Tamm Audentese SK 12.36 Lauri Leppik Tartu ÜASK 11.96
M kuulitõuge
23Rasmus Roosleht Niidupargi KJK 15.04 Taniel Kurg Tallinna SS Kalev 13.46 Kaarel Kolter KJK Saare 13.45
M kettaheide
19Rasmus Roosleht Niidupargi KJK 51.73 Rome Nurmekivi VAK Staier 47.60 Steven Sepp Niidupargi KJK 46.40
M vasaraheide
6Oskar Filip Tammik Tartu ÜASK 49.88 Steven Sepp Niidupargi KJK 47.73 Rasmus Roosleht Niidupargi KJK 42.85
M odavise
12Rasmus Roosleht Niidupargi KJK 60.11 Steven Sepp Niidupargi KJK 56.10 Rasmus Virks KJK ViKe 53.59
M kümnevõistlus
11Rasmus Roosleht Niidupargi KJK 6238 Tony Ats Tamm Audentese SK 5999 Mait Filipozzi SK Elite Sport 5605
N 100 m
39Pippi-Lotta Enok KJK Visa 12,63 Ann Marii Kivikas SK Altius 12,64 Triine-Marie Land SK Fortis 12,73
N 200 m
38Ann Marii Kivikas SK Altius 25,83 Triine-Marie Land SK Fortis 26,73 Elisa Annamaa SK Altius 26,91
N 400 m
25Ann Marii Kivikas SK Altius 59,85 Darja Pitšugina Tallinna SS Kalev 61,58 Juliana Demeštšenko Tallinna SS Kalev 61,96
N 800 m
18Juliana Demeštšenko Tallinna SS Kalev 2.19,25 Kärtyn Kaljusalu KJK Harta 2.25,52 Marite Mäesaar KJK Lõunalõvi 2.27,83
N 1500 m
13Kärtyn Kaljusalu KJK Harta 5.17,03 Lotte Puusepp SK Lindon 5.23,20 Kelly Ehavee Pärnu Kalevi KJK 5.25,84
N 100 m tõkkejooks
25Pippi-Lotta Enok KJK Visa 15,40 Rhea Kõivutalu SK Fortis 15,72 Emili Liis Osula Audentese SK 15,89
N 200 m tõkkejooks
22Pippi-Lotta Enok KJK Visa 29,82 Triinu Lamp Tartu ÜASK 30,61 Liisbet Saar Audentese SK 31,54
N 1500 m takistusjooks
8Anna Lensment indiv 5.59,17 Lotte Puusepp SK Lindon 6.12,94 Anette Hantson VAK Staier 6.18,99
N 3000 m käimine
5Jekaterina Mirotvortseva KJK Kalev-Sillamäe 14.24,01 Anastassia Soonvald KJK Visa 16.55,40 Anastassija Efimova NPSK Narvic 19.27,36
N kõrgushüpe
20Sofia Marlene Haug Tallinna SS Kalev 1.62 Marit Kutman Tartu ÜASK 1.59 Kelly-Anete Koik SK Maret-Sport 1.59
N teivashüpe
7Marianne Kivi Tartu ÜASK 2.90 Mona Linda Sikkal Audentese SK 2.80 Jaanika Roosimägi KJS Sakala 2.80
N kaugushüpe
42Elisa Annamaa SK Altius 5.60 Triine-Marie Land SK Fortis 5.55 Mia Marii Märks SK Fortis 5.29
N kolmikhüpe
22Maria Dudareva Tartu ÜASK 11.59 Maria-Eliisabet Avamere KJK Järvala 10.95 Annabel Alliksaar Pärnu Kalevi KJK 10.88
N kuulitõuge
19Kelly Heinpõld KJS Sakala 13.51 Mariliis Lääniste Tartu ÜASK 11.66 Eleriin Hirv KJK Lõunalõvi 11.66
N kettaheide
21Kelly Heinpõld KJS Sakala 43.08 Katre Marit Liiv SK Viraaž 36.75 Betti Aniott KJK Lõunalõvi 34.38
N vasaraheide
8Kelly Heinpõld KJS Sakala 50.02 Anastassia Belaja NPSK Narvic 42.90 Brit Marii Veri SK Viraaž 39.16
N odavise
22Vanessa Nikitina SK Altius 41.79 Anette Peterson SK Lindon 40.19 Katre Marit Liiv SK Viraaž 40.14
N seitsmevõistlus
15Pippi-Lotta Enok KJK Visa 4684 Emili Liis Osula Audentese SK 4292 Sofia Marlene Haug Tallinna SS Kalev 4168

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll