EESTI NOORTE (U-14) MEISTRIVÕISTLUSED

Kergejõustik
Pärnu 12.07.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
C-KLASS (U-14)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 100 m
24Dan Šemeljov SK Maret-Sport 12,84 Roger Saar SK Põltsamaa 12,97 Nikita Artsimovitšus SK Mitš 13,35
M 200 m
18Henry Heinsoo KSK Alem 26,32 Reio Metsla KJK Lõunalõvi 27,13 Sven-Marti Pajuri SK Fortis 27,27
M 1500 m
18Valter Eric Viisel Tallinna SS Kalev 4.59,23 Rasmus Boisen Tartu SS Kalev 5.02,00 Romet Kivi SK Viraaž 5.03,58
M 4 x 100 m
6KJK Lõunalõvi
Kaur Kasuk
Kristjan Timuska
Reio Metsla
Tõnis Timmi
53,75
SK Elite Sport
Rauno Herman
Uku Nurk
Martin Värton
Harry Richard Jääger
55,05
KJK TIPP
Ander Bauman
Marc Mäger
Ken-Martti Piibar
Kristo Mägi
57,51
M 80 m tõkkejooks
14Viktor Morozov KJK Atleetika 12,72 Joosep Siigla SK Altius 12,89 Kristjan Kari KJK ViKe 13,24
M 3000 m käimine
2Jevgeni Marokin NPSK Narvic 22.23,88 Fjodor Fedjajev NPSK Narvic 22.25,07
M kõrgushüpe
14Lembit Leibenau KJK Kose 2000 1.66 Harry Richard Jääger SK Elite Sport 1.63 Aivar Ellam KJK ViKe 1.57
M teivashüpe
10Marten Roasto KJS Sakala 3.20 Varmo Pärnpuu EMÜ SK 2.80 Kris Sipolainen KJK ViKe 2.70
M kaugushüpe
22Henry Heinsoo KSK Alem 5.42 Nikita Artsimovitšus SK Mitš 5.38 Marten Roasto KJS Sakala 5.19
M kuulitõuge
13Lembit Leibenau KJK Kose 2000 12.29 Andri Matrov KJK Järvala 12.11 Tõnis Lees SK Fortis 11.54
M kettaheide
27Andre Nahko SK Viraaž 35.74 Dan Šemeljov SK Maret-Sport 35.69 Andri Matrov KJK Järvala 34.32
M odavise
18Valter Eric Viisel Tallinna SS Kalev 41.57 Alar Reiljan Nõmme KJK 35.43 Karl Orgusaar Niidupargi KJK 34.72
M kuuevõistlus
N 100 m
42Anna Maria Millend Audentese SK 12,77 Anete Kirke Kadarik Pärnu Kalevi KJK 13,33 Maria Elisabeth Viies SK Fortis 13,51
N 200 m
33Anna Maria Millend Audentese SK 26,63 Anete Kirke Kadarik Pärnu Kalevi KJK 27,65 Amanda Allas Tartu SS Kalev 27,89
N 800 m
21Anastassia Bogatõrjova SK Mitš 2.26,23 Carmen Rääk SK Maret-Sport 2.32,39 Merili Tiik Pärnu Kalevi KJK 2.37,76
N 4 x 100 m
13Audentese SK
Anna Maria Millend
Elisabeth Pihela
Miia Kaare
Liisa-Maria Lusti
52,74
KJS Sakala
Kristel Kösler
Hanna Maria Fatkin
Anett Joandi
Jane Roosimägi
55,28
SK Fortis
Maria Elisabeth Viies
Karmen Mikiver
Marta Huimerind
Lana Pihela
55,31
N 80 m tõkkejooks
31Liisa-Maria Lusti Audentese SK 12,15 Carlyn Pukk SK Altius 12,26 Hanna Maria Fatkin KJS Sakala 12,86
N 3000 m käimine
2Evelina Abina KJK Kalev-Sillamäe 20.01,54 Polina Simonenko KJK Atleetika 20.50,48
N kõrgushüpe
28Elisabeth Pihela Audentese SK 1.63 Edlin Lisbeth Laur Audentese SK 1.54 Kirke Talviste Tallinna SS Kalev 1.51
N teivashüpe
15Jane Roosimägi KJS Sakala 3.10 Carlyn Pukk SK Altius 3.05 Johanna Elisabeth Ader SK Elite Sport 2.70
N kaugushüpe
45Liisa-Maria Lusti Audentese SK 5.34 Kaireen Penek KJK ViKe 5.06 Elisabeth Pihela Audentese SK 5.03
N kuulitõuge
18Aleksandra Kortšenova Kuusalu SK 11.75 Berit Saar KJK ViKe 11.69 Berit Israel KJK TIPP 10.91
N kettaheide
13Kulla Saatmäe Läänemaa KJK 29.31 Jelena Antipova NPSK Narvic 27.46 Laure Kiivit Tartu ÜASK 25.86
N odavise
19Jane Roosimägi KJS Sakala 40.31 Berit Saar KJK ViKe 38.99 Johanna Elisabeth Ader SK Elite Sport 35.07
N kuuevõistlus

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll