10. NOORTE MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED

Kergejõustik
Nairobi (Keenia) 12.07.2017 - 16.07.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
A-KLASS (U-18)
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M 100 m
35Tshenolo Lemao LAV 10,57 Retshidisitswe Mlenga LAV 10,61 Tyreke Wilson Jamaica 10,65
M 200 m
32Retshidisitswe Mlenga LAV 21,03 Tshenolo Lemao LAV 21,12 Luis Brandner Saksamaa 21,23
M 400 m
37Antonio Watson Jamaica 46,59 Daniel Williams Guyana 46,72 Colby Jennings Turks ja Caicos 46,77
M 800 m
27Melese Nberet Etioopia 1.47,12 Tolesa Bodena Etioopia 1.47,16 Japheth Kibiwott Toroitich Keenia 1.47,82
M 1500 m
24George Meitamei Manangoi Keenia 3.47,53 Abebe Dessassa Etioopia 3.48,65 Belete Mekonen Etioopia 3.50,64
M 3000 m
21Selemon Barega Etioopia 7.47,16 Edward Zakayo Keenia 7.49,17 Stanley Mburu Waithaka Keenia 7.50,64
M 110 m tõkkejooks
30De'Jour Russell Jamaica 13,04 Hao-hua Lu Taiwan 13,41 Thomas Wanaverbecq Prantsusmaa 13,55
M 400 m tõkkejooks
22Zazini Sokwakhana LAV 49,27 Moitalel Mpoke Naadokila Keenia 52,06 Baptiste Christophe Prantsusmaa 52,21
M 2000 m takistusjooks
24Leonard Kipkemoi Bett Keenia 5.32,52 Cleophas Kandie Meyan Keenia 5.33,07 Alemu Kitessa Etioopia 5.42,10
M 10 000 m käimine
32Yao Zhang Hiina 41.12,01 Salavat Ilkaev Unattatched Athlete 41.24,17 Dominic Samson Ndigiti Keenia 41.25,78
M kõrgushüpe
11Breyton Poole LAV 2.24 Chima Ihenetu Saksamaa 2.14 Vladislav Lavskõi Ukraina 2.11
M teivashüpe
10Matthias Orban Prantsusmaa 5.00 Christos Tamanis Küpros 4.85 Ilja Kravtšenko Ukraina 4.70
M kaugushüpe
14Maikel Y. Vidal Kuuba 7.88 Lester A. Lescay Kuuba 7.79 Andreas Samuel Bucsa Rumeenia 7.47
M kolmikhüpe
18Jordan A. Diaz Kuuba 17.30 Frixon David Chila Ecuador 15.92 Arnovis de Jesus Dalmero Colombia 15.89
M kuulitõuge
18Timo Northoff Saksamaa 20.72 Mihhail Samusev Valgevene 19.99 Jonathan De Lacey LAV 19.93
M kettaheide
21Claudio Romero Tšiili 64.33 Aleksei Kõrõlin Ukraina 63.98 Morne Brandon LAV 58.34
M vasaraheide
18Mihhail Kohan Ukraina 82.31 Damneet Singh India 74.20 Raphael Winkelvoss Saksamaa 71.78
M odavise
16Zhekai Liu Hiina 77.54 Johannes Schlebusch LAV 75.68 Qingshu Song Hiina 73.64
M kümnevõistlus
14Steven Fauvel Clinch Prantsusmaa 7559 Olegs Kozjakovs Läti 7377 Leo Neugebauer Saksamaa 7204
N 100 m
29Mizgin Ay Türgi 11,62 Magdalena Stefanowicz Poola 11,62 Kevona Davis Jamaica 11,67
N 200 m
27Talea Prepens Saksamaa 23,51 Jael Bestue Hispaania 23,61 Mizgin Ay Türgi 23,76 1
N 400 m
23Barbora Malikova Tšehhi 52,74 Mary Moraa Keenia 53,31 Giovana Rosalia Dos Santos Brasiilia 53,57
N 800 m
26Jackline Wambui Keenia 2.01,46 Lydia Jeruto Lagat Keenia 2.02,06 Hirut Meshesha Etioopia 2.06,32
N 1500 m
13Lemlem Hailu Etioopia 4.20,80 Sindu Girma Etioopia 4.22,14 Edina Jebitok Keenia 4.23,16
N 3000 m
13Abersh Minsewo Etioopia 9.24,62 Emmaculate Chepkirui Keenia 9.24,69 Yitayish Mekonene Etioopia 9.28,46
N 100 m tõkkejooks
19Britany Anderson Jamaica 12,72 Cyrena Samba-Mayela Prantsusmaa 12,80 Daszay Freeman Jamaica 13,09
N 400 m tõkkejooks
22Zeney Van Der Walt LAV 58,23 Sanique Walker Jamaica 58,27 Gisele Wender Saksamaa 59,17 1
N 2000 m takistusjooks
17Caren Chebet Keenia 6.24,80 Mercy Chepkurui Keenia 6.26,10 Etalemahu Sintayehu Etioopia 6.35,79
N 5000 m käimine
26Glenda Morejon Ecuador 22.32,30 Meryem Bekmez Türgi 22.32,79 Elvira Hasanova Unattatched Athlete 22.35,72
N kõrgushüpe
13Jaroslava Mahutšihh Ukraina 1.92 Martyna Lewandowska Poola 1.82 Lavinja Jürgens Saksamaa 1.79 1
N teivashüpe
9Chunge Niu Hiina 4.20 Leni Freyja Wildgrube Saksamaa 4.15 Anna Airault Prantsusmaa 4.10
N kaugushüpe
15Luying Gong Hiina 6.37 Lea-Sophie Klik Saksamaa 6.30 Diane Mouillac Prantsusmaa 6.28
N kolmikhüpe
18Qiujiao Tan Hiina 13.64 Aleksandra Natševa Bulgaaria 13.54 Zulia Hernandez Kuuba 13.29
N kuulitõuge
15Selina Dantzler Saksamaa 17.64 Tianxiao Yu Hiina 17.62 Yue Sun Hiina 17.59
N kettaheide
16Silinda O. Morales Kuuba 52.89 Leia Braunagel Saksamaa 51.29 Quantong Liu Hiina 50.10
N vasaraheide
22Amanda Almendariz Kuuba 71.12 Yaritza Martinez Kuuba 69.75 Katarina Valadkevitš Valgevene 68.17
N odavise
19Marisleisys Duarthe Kuuba 62.92 Qing Cai Hiina 57.01 Qianqian Dai Hiina 54.96
N seitsmevõistlus
13Maria Vicente Hispaania 5612 Johanna Siebler Saksamaa 5602 Urte Bačianskaite Leedu 5467
4 x 400 m segateade
13Brasiilia
Bruno Benedito Da Silva
Giovana Rosalia Dos Santos
Jessica Vitoria Moreira
Alison Brendom Dos Santos
3.21,71
Jamaica
Shaguena Foote
Anthony Cox
Sanique Walker
Antonio Watson
Joanne Reid (eeljooksus)
Tyrese Reid (eeljooksus)
3.22,23
LAV
Gontse Morake
Retshidisitswe Mlenga
Zeney Van Der Walt
Sokwakhana Zazini
3.24,45