11. EUROOPA NOORSOO MEISTRIVÕISTLUSED

Kergejõustik
Bydgoszcz (Poola) 13.07.2017 - 16.07.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
NOORSUGU (U-23)
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M 100 m
41Ojie Edoburun Suurbritannia 10,14 Jan Volko Slovakkia 10,18 Jonathan Quarcoo Norra 10,29
M 200 m
27Jan Volko Slovakkia 20,33 Gautier Dautremer Prantsusmaa 20,66 Roger Gurski Saksamaa 20,70
M 400 m
31Luka Janežič Sloveenia 45,33 Karsten Warholm Norra 45,75 Benjamin Lobo Vedel Taani 46,08
M 800 m
21Andreas Kramer Rootsi 1.48,15 Daniel Rowden Suurbritannia 1.48,16 Marc Reuther Saksamaa 1.48,66 1
M 1500 m
28Marius Probst Saksamaa 3.49,06 Filip Sasinek Tšehhi 3.49,23 Michal Rozmys Poola 3.49,30
M 5000 m
18Yemaneberhan Crippa Itaalia 14.14,28 Simon Debognies Belgia 14.14,71 Carlos Mayo Hispaania 14.15,07
M 10 000 m
19Carlos Mayo Hispaania 29.28,06 Amanal Petros Saksamaa 29.34,94 Emmanuel Roudolff Levisse Prantsusmaa 29.42,85
M 4 x 100 m
14Saksamaa
Roger Gurski
Kai Köllmann
Philipp Trutenat
Daniel Hoffmann
Deniz Almas (eeljooksus)
39,11
Suurbritannia
Theo Etienne
Kyle de Escofet
Reuben Arthur
Ojie Edoburun
39,11
Soome
Willem Kajander
Oskari Lehtonen
Samuli Samuelsson
Aleksi Lehto
39,70
M 4 x 400 m
12Suurbritannia
Lee Thompson
Ben Snaith
Sam Hazel
Cameron Chalmers
Thomas Somers (eeljooksus)
3.03,65
Poola
Wiktor Suwara
Przemyslaw Wascinski
Kajetan Duszynski
Dariusz Kowaluk
Cezary Miroslaw (eeljooksus)
Lukasz Smolnicki (eeljooksus)
3.04,22
Prantsusmaa
Victor Coroller
Gilles Biron
Etienne Merville
Ludvy Vaillant
Adrien Coulibaly (eeljooksus)
Hugo Houyez (eeljooksus)
3.05,24
M 110 m tõkkejooks
22Ludovic Payen Prantsusmaa 13,49 Khai Riley-Laborde Suurbritannia 13,65 Dylan Caty Prantsusmaa 13,66
M 400 m tõkkejooks
26Karsten Warholm Norra 48,37 Dany Brand Rumeenia 49,14 Ludvy Vaillant Prantsusmaa 49,31
M 3000 m takistusjooks
23Yohanes Chiappinelli Itaalia 8.34,33 Ahmed Abdelwahed Itaalia 8.37,02 Jamaine Coleman Suurbritannia 8.40,44
M 20 km käimine
28Diego Garcia Hispaania 1:22.29 Karl Junghanss Saksamaa 1:22.52 Gabriel Bordier Prantsusmaa 1:23.03
M kõrgushüpe
22Dmitri Nabokov Valgevene 2.24 Christian Falocchi Itaalia 2.24 Viktor Lonskõi Ukraina 2.24
M teivashüpe
21Ben Broeders Belgia 5.60 Axel Chapelle Prantsusmaa 5.60 Adrian Valles Hispaania 5.50
M kaugushüpe
31Vladislav Mazur Ukraina 8.04 Filippo Randazzo Itaalia 7.98 Thobias Nilsson Montler Rootsi 7.96
M kolmikhüpe
17Nazim Babajev Aserbaidžaan 17.18 Simo Lipsanen Soome 17.14 Max Hess Saksamaa 16.68
M kuulitõuge
27Konrad Bukowiecki Poola 21.59 Denzel Comenentia Holland 19.86 Sebastiano Bianchetti Itaalia 19.69 1
M kettaheide
26Sven Martin Skagestad Norra 61.00 Alin Alexandru Firfirica Rumeenia 60.17 Clemens Prüfer Saksamaa 60.08
M vasaraheide
30Bence Halasz Ungari 73.30 Bence Pasztor Ungari 71.51 Alexej Mikhailov Saksamaa 70.60
M odavise
26Norbert Rivasz-Toth Ungari 83.08 Ioannis Kiriazis Kreeka 81.04 Andrian Mardare Moldova 78.76
M kümnevõistlus
23Jiri Sykora Tšehhi 8084 Fredrik Samuelsson Rootsi 8010 Elmo Savola Soome 7956 2
N 100 m
29Ewa Swoboda Poola 11,42 Kristina Tsimanovskaja Valgevene 11,54 Sina Mayer Saksamaa 11,58
N 200 m
29Finette Agyapong Suurbritannia 22,87 Sarah Atcho Šveits 22,90 Jana Katšur Ukraina 23,20 1
N 400 m
25Gunta Latiševa-Čudare Läti 52,00 Laura Müller Saksamaa 52,42 Laura de Witte Holland 52,51
N 800 m
24Renee Eykens Belgia 2.04,73 Anita Hinriksdottir Island 2.05,02 Hannah Segrave Suurbritannia 2.05,53
N 1500 m
17Konstanze Klosterhalfen Saksamaa 4.10,30 Sofia Ennaoui Poola 4.13,54 Martyna Galant Poola 4.17,91
N 5000 m
12Yasemin Can Türgi 15.01,67 Alina Reh Saksamaa 15.10,57 Sarah Lahti Rootsi 15.14,17
N 10 000 m
26Yasemin Can Türgi 31.39,80 Sarah Lahti Rootsi 32.46,91 Büsra Nur Koku Türgi 33.33,22
N 4 x 100 m
10Hispaania
Paula Sevilla
Ane Petrirena
Lara Gomez
Cristina Lara
43,96
Prantsusmaa
Maroussia Pare
Cynthia Leduc
Fanny Peltier
Amandine Brossier
44,06
Šveits
Riccarda Dietsche
Sarah Atcho
Ajla Del Ponte
Geraldine Frey
44,07
N 4 x 400 m
9Poola
Dominika Muraszewska
Adrianna Janowicz
Mariola Karas
Aleksandra Gaworska
3.29,66
Saksamaa
Hendrikje Richter
Laura Müller
Nelly Schmidt
Hannah Mergenthaler
3.30,18
Ukraina
Darija Stavnitša
Jana Katšur
Tatjana Melnik
Katerina Klimjuk
3.30,22
N 100 m tõkkejooks
27Nadine Visser Holland 12,92 Elvira Herman Valgevene 12,95 Luca Kozak Ungari 13,06 1
N 400 m tõkkejooks
29Ayomide Folorunso Itaalia 55,82 Jessica Turner Suurbritannia 56,08 Arna Stefania Gudmundsdottir Island 56,37 1
N 3000 m takistusjooks
23Anna-Emilie Møller Taani 9.43,05 Natalja Strebkova Ukraina 9.44,52 Emma Oudiou Prantsusmaa 9.50,30
N 20 km käimine
27Klavdia Afanasjeva Authorised Neutral Athlete 1:31.15 Maria Perez Hispaania 1:31.29 Živile Vaiciukevičiute Leedu 1:32.21
N kõrgushüpe
16Julia Levtšenko Ukraina 1.96 Irina Geraštšenko Ukraina 1.92 Erika Furlani Itaalia 1.86
N teivashüpe
25Angelica Moser Šveits 4.55 Marina Kõlõpko Ukraina 4.45 Lucy Bryan Suurbritannia 4.40
N kaugushüpe
26Yanis Esmeralda David Prantsusmaa 6.56 Anna Bühler Saksamaa 6.50 Marina Behh Ukraina 6.48
N kolmikhüpe
22Elena Andreea Panturoiu Rumeenia 14.27 Ana Peleteiro Hispaania 14.19 Rouguy Diallo Prantsusmaa 13.99
N kuulitõuge
17Fanny Roos Rootsi 18.14 Klaudia Kardasz Poola 17.67 Alina Kenzel Saksamaa 17.46 1
N kettaheide
24Claudine Vita Saksamaa 61.79 Daria Zabawska Poola 59.08 Veronika Domjan Sloveenia 58.48
N vasaraheide
31Aljona Šamotina Ukraina 67.46 Camille Sainte-Luce Prantsusmaa 66.98 Beatrice Nedberge Llano Norra 66.74 1
N odavise
28Sara Kolak Horvaatia 65.12 Anete Kocina Läti 64.47 Marcelina Witek Poola 63.03 2
N seitsmevõistlus
31Caroline Agnou Šveits 6330 Verena Preiner Austria 6232 Celina Leffler Saksamaa 6070 2