24. EUROOPA JUUNIORIDE MEISTRIVÕISTLUSED

Kergejõustik
Grosseto (Itaalia) 20.07.2017 - 23.07.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
JUUNIORID (U-20)
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M 100 m
33Filippo Tortu Itaalia 10,73 Samuel Purola Soome 10,79 Oliver Bromby Suurbritannia 10,88
M 200 m
32Toby Harries Suurbritannia 20,81 Jona Efoloko Suurbritannia 20,92 Samuel Purola Soome 21,00 1
M 400 m
35Vladimir Aceti Itaalia 45,92 Tymoteusz Zimny Poola 46,04 Jonathan Sacoor Belgia 46,23 1
M 800 m
34Marino Bloudek Horvaatia 1.48,70 Markhim Lonsdale Suurbritannia 1.48,82 John Fitzsimons Iirimaa 1.49,15 1
M 1500 m
28Jake Heyward Suurbritannia 3.56,73 Dries De Smet Belgia 3.56,98 Adrian Ben Hispaania 3.57,32
M 5000 m
12Jakob Ingebrigtsen Norra 14.41,67 Tariku Novales Hispaania 14.44,66 Dorin Andrei Rusu Rumeenia 14.46,07
M 10 000 m
11Dorin Andrei Rusu Rumeenia 31.08,86 Sergiy Polikarpenko Itaalia 31.10,85 Sezgin Atac Türgi 31.12,18
M 4 x 100 m
15Saksamaa
Milo Skupin-Alfa
Thomas Barthel
Jonathan Petzke
Emanuel Stubican
39,48
Itaalia
Andrei Alexandru Zlatan
Nicholas Artuso
Mario Marchei
Filippo Tortu
39,50
Hispaania
Javier Troyano
Pol Retamal
Daniel Ambros
Sergio Lopez
Manuel De Nicolas (eeljooksus)
39,59
4
M 4 x 400 m
14Itaalia
Vladimir Aceti
Edoardo Scotti
Klaudio Gjetja
Alessandro Sibilio
Alberto Nardi (eeljooksus)
Michele De Berti (eeljooksus)
3.08,68
Prantsusmaa
Fabrisio Saidy
Teo Andant
Lidji Mbaye
Wilfried Happio
Lorenzo Omari (eeljooksus)
Regis Durrheimer (eeljooksus)
3.09,04
Poola
Mateusz Rzezniczak
Antoni Walicki
Maciej Holub
Tymoteusz Zimny
Sebastian Jakubowski (eeljooksus)
3.09,32
M 110 m tõkkejooks
41Jason Joseph Šveits 13,41 Robert Sakala Suurbritannia 13,48 Luis Salort Asensio Hispaania 13,48 3
M 400 m tõkkejooks
26Wilfried Happio Prantsusmaa 49,93 Alessandro Sibilio Itaalia 50,34 David Jose Pineda Hispaania 50,41
M 3000 m takistusjooks
22Jakob Ingebrigtsen Norra 8.50,00 Alexis Phelut Prantsusmaa 8.53,73 Louis Gilavert Prantsusmaa 8.57,12
M 10 000 m käimine
16Sergei Širobokov Authorised Neutral Athlete 43.21,29 José Manuel Pérez Hispaania 44.17,23 Eduard Zabuženko Ukraina 44.22,16
M kõrgushüpe
25Maksim Nedasekov Valgevene 2.33 Dmitri Nikitin Ukraina 2.28 Tom Gale Suurbritannia 2.28 1
M teivashüpe
34Armand Duplantis Rootsi 5.65 Bo Kanda Lita Bähre Saksamaa 5.45 Romain Gavillon Prantsusmaa 5.35 2
M kaugushüpe
26Miltiadis Tentoglou Kreeka 8.07 Jakub Andrzejczak Poola 8.02 Hector Santos Hispaania 7.96 3
M kolmikhüpe
28Martin Lamou Prantsusmaa 16.97 Andrea Dallavalle Itaalia 16.87 Melvin Raffin Prantsusmaa 16.82
M kuulitõuge
24Marcus Thomsen Norra 21.36 Szymon Mazur Poola 20.70 Odissefs Mouzenidis Kreeka 20.67
M kettaheide
23Oskar Stachnik Poola 62.01 Gleb Žuk Valgevene 60.16 George Evans Suurbritannia 59.05
M vasaraheide
25Gleb Piskunov Ukraina 81.75 Aleksandr Šimanovitš Valgevene 77.74 Daniel Raba Ungari 75.95 1
M odavise
24Cyprian Mrzyglod Poola 80.52 Aleksei Katkavets Valgevene 76.91 Lukas Moutarde Prantsusmaa 74.22
M kümnevõistlus
30Niklas Kaul Saksamaa 8435 Johannes Erm Eesti 8141 Karel Tilga Eesti 8002 3
N 100 m
39Gina Nkechi Akpe-Moses Iirimaa 11,71 Keshia Kwadwo Saksamaa 11,75 Ingvild Meinseth Norra 11,77
N 200 m
39Maya Bruney Suurbritannia 23,04 Sophia Junk Saksamaa 23,45 Katrin Fehm Saksamaa 23,49
N 400 m
26Anastassia Brõžina Ukraina 52,01 Andrea Miklos Rumeenia 52,31 Hannah Williams Suurbritannia 52,55
N 800 m
20Khahisa Mhlanga Suurbritannia 2.06,96 Ellie Baker Suurbritannia 2.07,01 Gabriela Gajanova Slovakkia 2.07,15
N 1500 m
28Jemma Reekie Suurbritannia 4.13,25 Liliana Georgieva Bulgaaria 4.16,73 Harriet Knowles-Jones Suurbritannia 4.17,53
N 3000 m
18Delia Sclabas Šveits 9.10,13 Mathilde Senechal Prantsusmaa 9.20,05 Nadia Battocletti Itaalia 9.24,01
N 5000 m
12Jasmijn Lau Holland 16.38,85 Miriam Dattke Saksamaa 16.39,81 Floor Doornwaard Holland 16.41,71
N 4 x 100 m
18Saksamaa
Katrin Fehm
Keshia Kwadwo
Sophia Junk
Jennifer Montag
43,44
Prantsusmaa
Eloise de la Taille
Sarah Mingas
Estelle Raffai
Marine Mignon
Flore-Julie Krakre (eeljooksus)
44,03
Suurbritannia
Ebony Carr
Alisha Rees
Maya Bruney
Olivia Okoli
Hannah Brier (eeljooksus)
Jazz Crawford (eeljooksus)
44,17
N 4 x 400 m
11Ukraina
Ivanna Avramtšuk
Džois Koba
Irina Martšak
Anastassia Brõžina
Olena Radjuk (eeljooksus)
3.32,82
Saksamaa
Vanessa Aniteye
Meike Gerlach
Alica Schmidt
Corinna Schwab
Elena Kelety (eeljooksus)
3.33,08
Suurbritannia
Mair Edwards
Maya Bruney
Ella Barrett
Hannah Williams
Jill Cherry (eeljooksus)
Holly McArthur (eeljooksus)
3.33,68
N 100 m tõkkejooks
38Solene Ndama Prantsusmaa 13,15 Alicia Barrett Suurbritannia 13,28 Klaudia Siciarz Poola 13,33 1
N 400 m tõkkejooks
30Yasmin Giger Šveits 55,90 Agata Zupin Sloveenia 55,96 Viivi Lehikoinen Soome 56,49
N 3000 m takistusjooks
29Lisa Oed Saksamaa 10.00,79 Tatjana Šabanova Valgevene 10.03,32 Gülnaz Uskun Türgi 10.19,44
N 10 000 m käimine
22Jana Smerdova Authorised Neutral Athlete 47.19,69 Teresa Zurek Saksamaa 47.33,20 Meryem Bekmez Türgi 48.33,88
N kõrgushüpe
28Michaela Hruba Tšehhi 1.93 Karina Taranda Valgevene 1.87 Maja Helena Nilsson Rootsi 1.85
N teivashüpe
29Lisa Ulrika Gunnarsson Rootsi 4.40 Molly Caudery Suurbritannia 4.35 Wilma Murto Soome 4.15
N kaugushüpe
37Milica Gardasevic Serbia 6.46 Tabea Christ Saksamaa 6.41 Kaiza Karlen Rootsi 6.32
N kolmikhüpe
28Violetta Skvartsova Valgevene 14.21 Ilionis Guillaume Prantsusmaa 13.97 Naomi Ogbeta Suurbritannia 13.68
N kuulitõuge
28Julia Ritter Saksamaa 17.24 Jorinde van Klinken Holland 16.89 Anna Niedbala Poola 16.32
N kettaheide
32Alexandra Emilianov Moldova 56.38 Karolina Urban Poola 53.88 Kristina Rakočević Montenegro 53.56
N vasaraheide
18Katerina Skypalova Tšehhi 64.78 Eva Mustafic Horvaatia 63.09 Michaela Walsh Iirimaa 61.27
N odavise
22Nikol Tabačkova Tšehhi 55.10 Carolina Visca Itaalia 53.65 Elina Kinnunen Soome 52.94 1
N seitsmevõistlus
27Alina Šuhh Ukraina 6381 Geraldine Ruckstuhl Šveits 6357 Sarah Lagger Austria 6083 1