100. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED

Kergejõustik
Tallinn 22.07.2017 - 23.07.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 100 m
19Marek Niit KJK Saare 10,43 Kaspar Mesila Audentese SK 10,74 Timo Tiismaa SK Altius 10,75
M 200 m
19Marek Niit KJK Saare 21,37 Karl Robert Saluri KJK Järvala 21,48 Markus Ellisaar Tartu ÜASK 21,57
M 400 m
12Rasmus Mägi Tartu ÜASK 46,42 Rivar Tipp Tartu ÜASK 48,17 Erik Jagor Audentese SK 48,70
M 800 m
14Rasmus Kisel Audentese SK 1.50,31 Andi Noot Tartu SS Kalev 1.52,65 Kaur Kivistik Tartu SS Kalev 1.53,38
M 1500 m
16Andi Noot Tartu SS Kalev 3.55,95 Kaur Kivistik Tartu SS Kalev 3.56,43 Olavi Allase KJK Järvala 3.58,35
M 5000 m
14Tiidrek Nurme Tartu ÜASK 14.08,33 Roman Fosti Sparta SS 14.21,24 Argo Jõesoo Läänemaa KJK 15.00,80
M 10 000 m
21Andi Noot Tartu SS Kalev 31.12,41 Mark Abner Treeningpartner 31.23,98 Raivo Alla Sparta SS 31.39,65
M poolmaraton
37Roman Fosti Sparta SS 1:07.53 Raido Mitt Sparta SS 1:08.56 Raivo Alla Sparta SS 1:09.02
M maraton
M 110 m tõkkejooks
7Andres Raja SK Raesport 14,61 Gert Valdsalu KJK Järvala 14,64 Allar Staškevitš KJS Sakala 14,68
M 400 m tõkkejooks
6Jaak-Heinrich Jagor Tartu SS Kalev 49,38 Erik Jagor Audentese SK 51,61 Aarne Nirk Tallinna SS Kalev 53,13
M 3000 m takistusjooks
8Kaur Kivistik Tartu SS Kalev 9.25,45 Ats Sõnajalg Sparta SS 9.28,87 Karl Mäe SK Altius 9.31,33
M 10 000 m käimine
6Ruslan Sergatšjov JK Tempo 46.27,58 Virgo Adusoo B. Junk Käimisklubi 48.20,66 Lauri Lelumees B. Junk Käimisklubi 50.21,72
M 20 km käimine
M kõrgushüpe
8Karl Lumi Tallinna SS Kalev 2.13 Maicel Uibo indiv 2.10 Mikk Meerents Tallinna SS Kalev 2.05
M teivashüpe
7Janek Õiglane Audentese SK 5.10 Karl Robert Saluri KJK Järvala 4.90 Taavi Tšernjavski SK Elite Sport 4.80
M kaugushüpe
15Igor Syunin Tartu ÜASK 7.60 Kaarel Jõeväli Audentese SK 7.50 Henrik Kutberg Audentese SK 7.28
M kolmikhüpe
4Igor Syunin Tartu ÜASK 16.50 Karl Jõeäär Pärnu Kalevi KJK 15.34 Dmitri Mosendz Tallinna SS Kalev 14.73
M kuulitõuge
11Kristo Galeta KJS Sakala 18.78 Karl Koha Audentese SK 17.87 Raido Kalbach Tallinna SS Kalev 16.84
M kettaheide
15Martin Kupper Audentese SK 61.70 Gerd Kanter Tallinna SS Kalev 61.14 Aleksander Tammert Audentese SK 55.80
M vasaraheide
12Genro Paas Sparta SS 65.32 Georg Kaspar Räni Audentese SK 59.75 Mart Olman Audentese SK 59.23
M odavise
12Magnus Kirt TTÜ SK 80.04 Tanel Laanmäe SK Viraaž 77.79 Erki Leppik KJS Sakala 69.80
M kümnevõistlus
13Taavi Tšernjavski SK Elite Sport 7561 Karel Tilga Tartu SS Kalev 7489 Henri Loose Tartu SS Kalev 6142
N 100 m
17Maarja Kalev Tartu ÜASK 11,80 Õilme Võro KJK Lõunalõvi 11,81 Marje Nurk indiv 11,90
N 200 m
12Õilme Võro KJK Lõunalõvi 24,00 Siiri Ladva Tartu ÜASK 24,72 Ann Marii Kivikas SK Altius 25,32
N 400 m
11Liis Roose Tartu ÜASK 55,32 Helin Meier Nõmme KJK 55,87 Liina Tšernov SK Jooksupartner 55,93
N 800 m
12Liina Tšernov SK Jooksupartner 2.06,16 Kelly Nevolihhin KJK ViKe 2.09,20 Helin Meier Nõmme KJK 2.10,00
N 1500 m
9Liina Tšernov SK Jooksupartner 4.15,95 Kelly Nevolihhin KJK ViKe 4.35,55 Jekaterina Patjuk Tartu ÜASK 4.36,67
N 5000 m
10Jekaterina Patjuk Tartu ÜASK 16.40,00 Moonika Pilli SK Jooksupartner 17.44,44 Kaisa Kukk Treeningpartner 17.45,33
N 10 000 m
12Lily Luik Tartu ÜASK 35.11,44 Jekaterina Patjuk Tartu ÜASK 35.12,34 Moonika Pilli SK Jooksupartner 37.03,79
N poolmaraton
18Lily Luik Tartu ÜASK 1:19.56 Kaisa Kukk Treeningpartner 1:21.22 Marion Tibar Sparta SS 1:22.25
N maraton
N 100 m tõkkejooks
8Grit Šadeiko Tartu ÜASK 13,33 Kreete Verlin SK Fortis 13,72 Diana Suumann Tartu ÜASK 13,96
N 400 m tõkkejooks
6Liis Roose Tartu ÜASK 60,54 Piibe Kirke Aljas Tartu ÜASK 62,78 Eliise-Triin Raun SK Lindon 62,92
N 3000 m takistusjooks
4Evelin Talts Sparta SS 11.14,30 Olga Andrejeva Sparta SS 11.31,30 Johanna Ardel SK Beavers 11.40,02
N 10 000 m käimine
5Jekaterina Mirotvortseva KJK Kalev-Sillamäe 51.46,11 Anna Tipukina KJK Atleetika 53.52,45 Angela Mandel KJK Kalev-Sillamäe 57.09,55
N 20 km käimine
N kõrgushüpe
11Grete Udras Audentese SK 1.76 Katre Sofia Palm Saue KJK 1.73 Teele Palumaa Tartu ÜASK 1.70
N teivashüpe
3Lembi Vaher Nõmme KJK 3.75 Klarika Kaldmaa Nõmme KJK 3.70 Tiina Tikk Tartu SS Kalev 3.50
N kaugushüpe
16Grit Šadeiko Tartu ÜASK 6.23 Kreete Verlin SK Fortis 6.13 Lishanna Ilves KJK ViKe 6.10
N kolmikhüpe
7Tähti Alver Nõmme KJK 13.50 Merilyn Uudmäe Audentese SK 13.21 Annabel Luuk Tartu ÜASK 12.36
N kuulitõuge
6Kätlin Piirimäe Koigi KJK 15.92 Anu Teesaar Nõmme KJK 14.91 Valeria Radajeva Audentese SK 13.14
N kettaheide
10Kätlin Tõllasson Tartu ÜASK 54.93 Anu Teesaar Nõmme KJK 51.06 Hanna-Maria Kupper Audentese SK 48.20
N vasaraheide
10Anna Maria Orel Tallinna SS Kalev 67.39 Kati Ojaloo KJS Sakala 60.23 Ellina Anissimova Tartu ÜASK 60.23
N odavise
9Liina Laasma indiv 56.08 Mirell Luik SK Viraaž 54.04 Gerli Israel Tallinna SS Kalev 52.78
N seitsmevõistlus
9Margit Kalk Tartu SS Kalev 5334 Kristella Jurkatamm Tallinna SS Kalev 5012 Terje Kaunissaar KJK ViKe 4994

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll