MAAILMA SISEMEISTRIVÕISTLUSED

Vibusport Maastikuvibulaskmine
Brasov (Rumeenia) 30.03.2017 - 01.04.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M Vaistuvibu - kaarvibu
22Timo Leskinen Soome 842 Sergi Cebrian Pujol Hispaania 804 Giovanni Genova Itaalia 797 2
M Jahivibu - kaarvibu
32Klaus Frühling Saksamaa 762 Jaan Rösler Eesti 753 Rafael Kineippe Brasiilia 744 3
M Vabastiil piirangutega - kaarvibu
22Liam Mowbray Austraalia 852 Jaanus Gross Eesti 847 Rait Ots Eesti 840 4
M Vabastiil piiranguteta
26Zoltan Bertalan Ungari 879 Cosmin Gruiescu Rumeenia 878 Frans Van Kradenburg LAV 878 1
M Piirangutega jahivibu
6Udo Schrieffers AAE 833 Dave Underwood Inglismaa 832 Carlos Einisman Argentina 820 1
M Pikkvibu
19Pekka Jalkanen Soome 694 Marek Peedumäe Eesti 663 Kuldar Kolk Eesti 655 4
N Jahivibu - kaarvibu
9Karen Nakamura Saksamaa 682 Sylvia Clauss Šveits 677 Egne Marmor Eesti 654 2
N Vabastiil piirangutega - kaarvibu
11Mirjam Tuokkola Soome 847 Monique Howse LAV 836 Shona Judge Põhja-Iirimaa 819 4
N Vabastiil piiranguteta
7Estelle Jacobs LAV 875 Amanda Viljoen LAV 873 Agnita Worst LAV 871 1
N Pikkvibu
10Ketija Neringa Martinsone Läti 695 Inge Sirkel-Suviste Eesti 612 Lesley Sleight Inglismaa 526 3
 
JUUNIORID (U-20)
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M Vaistuvibu - kaarvibu
1Timo Loomets Eesti 298 1
N Vaistuvibu - kaarvibu
1Johanna Vaida Eesti 458 1
N Vabastiil piirangutega - kaarvibu
1Annabel Olgo Eesti 751 1
 
KADETID (U-17)
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M Vaistuvibu - kaarvibu
2Paavo Posti Soome 656 Alan Heidmets Eesti 437 1
M Jahivibu - kaarvibu
4Rusen Katsarov Bulgaaria 460 Rando Vanikov Eesti 306 Milan Tibor Biro Rumeenia 277 1
M Vabastiil piirangutega - kaarvibu
4Kevin Marcus Aedla Eesti 760 Devon Touart Eesti 750 Matteo Prudente Šveits 502 3
 
NOORED (U-14)
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M Vaistuvibu - kaarvibu
8Tamas Moreh Rumeenia 728 Karlis Ernests Klestrovs Läti 674 Eric Nobel Šveits 628 1
M Vabastiil piirangutega - kaarvibu
5Romans Sergejevs Läti 818 Connor Smulders LAV 815 Janis Valdmanis Läti 780 1
M Pikkvibu
3Rihard Rannamets Eesti 625 Janis Valdmanis Läti 470 Oula Reiniaho Soome 431 1
N Vabastiil piirangutega - kaarvibu
5Anne Sein Eesti 803 Kitija Dzilnina Läti 797 Evija Siksna Läti 781 1

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll