EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED FIELD

Vibusport Maastikuvibulaskmine
Hohegeiss (Saksamaa) 31.07.2017 - 04.08.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M Jahivibu - kaarvibu
18Meelis Käärma Eesti 2110 Erwin Schwartz Saksamaa 2024 Sascha Kern Saksamaa 1929 3
M Vabastiil piirangutega - kaarvibu
24Vladimir Hurban Slovakkia 2468 Nils Noack AAE 2441 Machiel van der Busse Holland 2380 1
M Piiranguteta jahivibu
19Urs Wittwer Šveits 2672 Andre Brendemühl Saksamaa 2652 Lukas Balzer Šveits 2648 1
M Pikkvibu
26Tomaš Hanuš Tšehhi 1971 Kuldar Kolk Eesti 1703 Dušan Binder Slovakkia 1579 4
M Traditsiooniline vibu
17Thomas Brugger Saksamaa 1892 Matthias Pickhardt Saksamaa 1832 Marc Lang Saksamaa 1703 1
M Ajalooline vibu
17Zsolt Kovacs Ungari 1306 Esa Lehtorinne Soome 1254 Dirk Rösner Saksamaa 1236 1
N Vaistuvibu - kaarvibu
7Triin Kent Eesti 1927 Ulrike Koini Saksamaa 1851 Heike Berk Saksamaa 1794 1
N Jahivibu - kaarvibu
9Carol Fowles Inglismaa 1790 Lynn Ellingworth Iirimaa 1737 Ulrike Görtz Saksamaa 1638 1
N Vabastiil piirangutega - kaarvibu
12Ute von Schilling AAE 2429 Lisa Cooper Inglismaa 2405 Teresa Goodwin Wales 2388 2
N Vabastiil piiranguteta
23Andrea Flöck-Schmitt Saksamaa 2710 Madeline Pütter Saksamaa 2665 Victoria Duncan Inglismaa 2650 2
N Piiranguteta jahivibu
7Joanne Healey Inglismaa 2454 Angelika Thoma Saksamaa 2344 Fiona Dixon Šotimaa 2246 2
N Pikkvibu
12Ülle Kell Eesti 1565 Inge Sirkel-Suviste Eesti 1536 Monika Wessels Eesti 1454 4
 
KADETID (U-17)
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M Vabastiil piirangutega - kaarvibu
3Rasmus Käsper Eesti 2356 Kevin Marcus Aedla Eesti 2162 Jonas Langlotz Saksamaa 761 2
 
NOORED (U-14)
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M Pikkvibu
3Henri Kivisild Eesti 1906 Robin Reesar Eesti 1516 Raul Reesar Eesti 1285 3
N Vabastiil piirangutega - kaarvibu
1Anne Sein Eesti 2327 1
N Pikkvibu
1Stella-Maria Raudam Eesti 1894 1

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll
Võistkondlikud arvestused