EESTI SISEMEISTRIVÕISTLUSED. 20y + flint

Vibusport Maastikuvibulaskmine
Lihula 18.03.2017 - 19.03.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M Vaistuvibu - kaarvibu
3Steve Morley Kajamaa Kütid 508 Aleksander Atonen Kajamaa Kütid 459 Tarmo Steinfeld Kajamaa Kütid 409
M Jahivibu - kaarvibu
5Jaan Rösler Vana-Võidu VK 491 Tõnis Viira Tartu VK 479 Meelis Käärma Tartu VK 452
M Vabastiil piirangutega - kaarvibu
7Hendrik Õun Saue Sagittarius 558 Jaanus Gross Saue Sagittarius 555 Rait Ots Kajamaa Kütid 543
M Vabastiil piiranguteta
4Jaan Kookla Baltic Hunter SC 572 Mart Marandi Baltic Hunter SC 571 Indrek Võhumõõk Baltic Hunter SC 565
M Piiranguteta jahivibu
3Kristo Kent Kajamaa Kütid 573 Aivar Pruuli  550 Hillar Laidna Baltic Hunter SC 526
M Piirangutega jahivibu
1Jevgeni Gogolev Kajamaa Kütid 511
M Pikkvibu
10Avo Toomla Lääne Vibulaskjad 460 Kuldar Kolk Tartu VK 447 Marek Peedumäe Tartu VK 430
N Vaistuvibu - kaarvibu
2Triin Kent Kajamaa Kütid 465 ˇanna Ivanova Kajamaa Kütid 425
N Jahivibu - kaarvibu
3Egne Marmor Tartu VK 432 Aire Lauren Lääne Vibulaskjad 419 Katre Kuller Lääne Vibulaskjad 208
N Vabastiil piirangutega - kaarvibu
9Jaanika Rösler Vana-Võidu VK 526 Liisi Tammar Saue Sagittarius 522 Tiina Vimm Saue Sagittarius 517
N Vabastiil piiranguteta
2Evelyn Rang Kajamaa Kütid 538 Krista Kull Türi Vibukool 535
N Piiranguteta jahivibu
3Rita-Anette Kohava Tartu VK 514 Janika Valter  449 Anu Uusmaa Saue Sagittarius 434
N Pikkvibu
9Ülle Kell Kajamaa Kütid 429 Inge Sirkel-Suviste Kajamaa Kütid 394 Sigrid Kalle Kajamaa Kütid 347
N Ajalooline vibu
1Pilleriin Järve Kajamaa Kütid 173
 
KADETID (U-17)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M Jahivibu - kaarvibu
1Rando Vanikov Lääne Vibulaskjad 174
M Vabastiil piirangutega - kaarvibu
5Kevin Marcus Aedla Saue Sagittarius 501 Robin Reidma Saue Sagittarius 499 Devon Touart Saue Sagittarius 495
M Vabastiil piiranguteta
1Hannes Erik Kail Saue Sagittarius 474
M Piiranguteta jahivibu
1Rasmus Mäll Saue Sagittarius 281
N Vabastiil piirangutega - kaarvibu
3Liisi Tammar Saue Sagittarius 516 Merilyn Ann Lippur Saue Sagittarius 416 Annika Sõelsepp Saue Sagittarius 415
N Pikkvibu
1Karoliina Valge Tartu VK 265
 
NOORED (U-14)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M Vaistuvibu - kaarvibu
3Marvin Viira Tartu VK 494 Joonas Kirnmann Saue Sagittarius 301 Reijo Vanikov Lääne Vibulaskjad 250
M Vabastiil piirangutega - kaarvibu
4Rasmus Käsper Kajamaa Kütid 490 Martin Steinfeld Kajamaa Kütid 485 Karl Aleksander Atonen Kajamaa Kütid 482
M Vabastiil piiranguteta
1Hugo Arvisto Saue Sagittarius 265
M Pikkvibu
3Robin Reesar Lääne Vibulaskjad 354 Henri Kivisild  329 Raul Reesar Lääne Vibulaskjad 326
N Vabastiil piirangutega - kaarvibu
2Anne Sein Saue Sagittarius 529 Annabel Lattik Saue Sagittarius 436
N Vabastiil piiranguteta
1Tuuli Sepp Saue Sagittarius 90
N Pikkvibu
2Stella-Maria Raudam Saue Sagittarius 431 Carmel London Tartu VK 341

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll