EESTI MEISTRIVÕISTLUSED MAASTIKULASKMISES

Vibusport Maastikuvibulaskmine
Kajamaa 14.07.2017 - 16.07.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M Vaistuvibu - kaarvibu
3Steve Morley Kajamaa Kütid 1367 Aleksander Atonen Kajamaa Kütid 1327 Martti Siitsman Saue Sagittarius 1169
M Jahivibu - kaarvibu
4Meelis Käärma Tartu VK 1344 Aare Lauren Lääne Vibulaskjad 1147 Jaan Rösler Vana-Võidu VK 1112
M Vabastiil piirangutega - kaarvibu
3Guido Kitsingi Järvamaa AK 1506 Jevgeni Ikko Kajamaa Kütid 1429 Marek Aedla Saue Sagittarius 1331
M Vabastiil piiranguteta
2Ulvar Kuningas Järvamaa AK 1548 Ainar Tamm Kajamaa Kütid 1451
M Piiranguteta jahivibu
4Kristo Kent Kajamaa Kütid 1590 Aivar Pruuli  1549 Ivar Toodo  1457
M Piirangutega jahivibu
1Jevgeni Gogolev Kajamaa Kütid 1374
M Pikkvibu
20Kuldar Kolk Tartu VK 1188 Marek Peedumäe Tartu VK 1178 Avo Toomla Lääne Vibulaskjad 1087
M Ajalooline vibu
5Olev Kriis Virumaa VK 681 Kalev Kriis Virumaa VK 679 Maario Hansman Lääne Vibulaskjad 642
N Vaistuvibu - kaarvibu
3Triin Kent Kajamaa Kütid 1204 Monika Mitrjaikina Kajamaa Kütid 1007 ˇanna Ivanova Kajamaa Kütid 825
N Jahivibu - kaarvibu
5Egne Marmor Tartu VK 1056 Aire Lauren Lääne Vibulaskjad 897 Heidi Vanker Lääne Vibulaskjad 769
N Vabastiil piirangutega - kaarvibu
4Katrin Virula Kajamaa Kütid 1406 Jaanika Rösler Vana-Võidu VK 1319 Kadi Koort Virumaa VK 1180
N Vabastiil piiranguteta
2Krista Kull Türi Vibukool 1549 Evelyn Rang Kajamaa Kütid 1522
N Piiranguteta jahivibu
3Rita-Anette Kohava Tartu VK 1547 Janika Valter Saue Sagittarius 1277 Anu Uusmaa Saue Sagittarius 1260
N Pikkvibu
9Inge Sirkel-Suviste Kajamaa Kütid 1104 Ülle Kell Kajamaa Kütid 1079 Monika Wessels Tartu VK 977
N Ajalooline vibu
1Pilleriin Järve Kajamaa Kütid 417
 
KADETID (U-17)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M Vabastiil piirangutega - kaarvibu
2Kevin Marcus Aedla Saue Sagittarius 1376 Rasmus Käsper Kajamaa Kütid 460
M Pikkvibu
2Tanel Toomla Lääne Vibulaskjad 757 Erik Paurson Kajamaa Kütid 219
 
NOORED (U-14)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M Vaistuvibu - kaarvibu
1Kaur Mägi Kajamaa Kütid 917
M Vabastiil piirangutega - kaarvibu
1Karl Aleksander Atonen Kajamaa Kütid 1419
M Vabastiil piiranguteta
1Hugo Arvisto Saue Sagittarius 943
M Pikkvibu
6Rihard Rannamets Saue Sagittarius 1248 Robin Reesar Lääne Vibulaskjad 1182 Henri Kivisild Suure-Jaani VK 1011
N Vaistuvibu - kaarvibu
1Carmel London Tartu VK 1031
N Vabastiil piirangutega - kaarvibu
3Anne Sein Saue Sagittarius 1459 Annabel Lattik Saue Sagittarius 1284 Katarina Atonen Kajamaa Kütid 1069
N Pikkvibu
3Stella-Maria Raudam Saue Sagittarius 1159 Birgit Metsjõe Vana-Võidu VK 731 Maarja Sirendi Tartu VK 548

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll (kokkuvõte)
Koondprotokoll (1. päev, Animal)
Koondprotokoll (2. päev, Field)
Koondprotokoll (3. päev, Hunter)