EUROOPA LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED

Karate Kimura shukokai
Tallinn 13.10.2017 - 14.10.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M Kata
28Audun Daniels Inglismaa  Peter Jelf Inglismaa  Iain Sinnett Inglismaa  Eelis Aalto Soome 
N Kata
25Caroline Löfström Rootsi  Katie Simpson Inglismaa  Eevi Suvijärvi Soome  Camilla Bruun Soome 
Kata (võistkondlik)
7Inglismaa mehed (Inglismaa)
Iain Sinnett
Peter Jelf
Audun Daniels
Šveits
Pravin Ganesanandamoorthy
Dominik Spalinger
Riccardo Terribilini
Rootsi
Pernilla Brandt
Linn Essving
Emelie Lundström
Soome naised (Soome)
Camilla Bruun
Satu Suvijärvi
Eevi Suvijärvi
M kuni 70 kg
18Eelis Aalto Soome  Dominik Spalinger Šveits  Mikael Markkanen Rootsi  Niko Koivisto Soome 
M kuni 80 kg
12Damien Junot Šveits  Benjamin Bruun Soome  Alar Pauklin Eesti  Peter Jelf Inglismaa  1
M üle 80 kg
16Nuno Dias Portugal  Audun Daniels Inglismaa  Madis Kostabi Eesti  Juhani Rajala Soome  1
M Team-kumite
7Šveits
Adrian Casserini
Karlo Dondras
Pascal Egger
Pravin Ganesanandamoorthy
Damien Junot
Dominik Spalinger
Miguel Wettstein
Eesti
Mikk Ilves
Madis Kostabi
Gunnar Krivun
Rene Lett
Alar Pauklin
Imre Pauklin
Virko Vaiksaar
Rootsi
William Berglund
Fredrik Lefvert
Arne Liljegren
Mikael Markkanen
Daniel Wernström
Soome
Niko Koivisto
Benjamin Bruun
Eelis Aalto
Harri Kuismin
Eemeli Moisio
Juhani Rajala
Nikita Zhdan
7
N kergekaal
13Catarina Bieler Šveits  Natasa Spasov Šveits  Camilla Bruun Soome  Eevi Suvijärvi Soome 
N raskekaal
12Christina Ioannides USA  Kerli Hänninen Soome  Satu Suvijärvi Soome  Katie Simpson Inglismaa 
N Team-kumite
6Soome
Camilla Bruun
Kerli Hänninen
Eevi Suvijärvi
Satu Suvijärvi
Šveits A (Šveits)
Michele Bergamin
Saskia Merkli
Natasa Spasov
Jill Walker
USA
Christina Ioannides
Susan Klausner
Talin Tuestad
Rootsi
Barbara Barun
Pernilla Brandt
Linn Essving
Caroline Löfström
 
JUUNIORID U18
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M kergekaal
13Frederik Stump Šveits  Miguel Fonseca Portugal  Leo Steffen Šveits  Jakob Haud Eesti  1
M raskekaal
15Markus Markkanen Rootsi  Daniel Rodrigues Portugal  Carl Christjan Bogoslovski Eesti  Johannes Norman Rootsi  1
 
KADETID
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M raskekaal
16Diogo Teixeira Portugal  Gian Fehlmann Šveits  Hannes Sild Eesti  Fabian Casserini Šveits  1
 
C-KLASS
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M Kata
13Leon Bauch Saksamaa  Alexander Fux Saksamaa  Hugo Martin Liivaleht Eesti  Ilario Solazzo Šveits  1
M raskekaal
9Tan Markus Ojala Eesti  Hugo Martin Liivaleht Eesti  Markus Kanter Eesti  Sebastian Rojas Camenzind Šveits  3

Võistluse kohta lisaks:
Esikolmikud