EESTI JUUNIORIDE, KADETTIDE JA NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED

Karate
Tallinn 11.03.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
JUUNIORID U21
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
N Kata
2Kadri Ustav Riveta Klubi  Li Lirisman SK Budo / TSK 
M kuni 67 kg
1Taur Lillestik KK Falco 
M kuni 75 kg
2Pavel Artamonov SK Budo / TSK  Mikk Ilves SK Impact 
M kuni 84 kg
1Maksim Jevstignejev SK Budo 
M üle 84 kg
1Tanel Paabo SK Budo / TSK 
N kuni 55 kg
1Li Lirisman SK Budo / TSK 
 
JUUNIORID U18
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M Kata
5Maksim Zinovkin Jyoshinmon Shorinryu  Kristjan Kalvar Kull Riveta Klubi  Gevin Genro Paas Riveta Klubi 
N Kata
1Anna Sokk SK Budo / TSK 
M kuni 55 kg
2Joonatan Ehlvest KK Falco  Jakob Haud SK Impact 
M kuni 61 kg
1Sander Veskioja KK Nüke 
M kuni 68 kg
5Nikita Antonov Jyoshinmon Shorinryu  Edgar Margulis SK BudoArt  Maksim Zinovkin Jyoshinmon Shorinryu 
M kuni 76 kg
2Artjom Kitšinski Jyoshinmon Shorinryu  Carl Christjan Bogoslovski SK Impact 
M üle 76 kg
2Maksim Voronin SK Budo / TSK  Kirill Galetko SK BudoArt 
N kuni 53 kg
1Anna Sokk SK Budo / TSK 
N kuni 59 kg
1Kadi Sepp KK Falco 
N üle 59 kg
1Eliise Lind KK Nüke 
 
KADETID
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
N Kata
2Marta Ossipova SK Budo  Kerli Kaljulaid KK Nüke 
M kuni 52 kg
3Denis Alipov SK Iman  Erik Salu SK Iman  Illarion Petrov SK Iman 
M kuni 57 kg
6Tiago Golub SK Budo  Danil Blaivas SK Iman  Karel Taal KK IVL 
M kuni 63 kg
4Nikita Sokolov SK Budo / TSK  Kaur Taal KK IVL  Taner Salmann KK Falco 
M kuni 70 kg
4Madrid Babajev SK Iman  Kaspar Kitse KK Falco  Nikita Sazonov SK Iman 
M üle 70 kg
4Jevgeni Varapai SK Iman  Henri Georg Eiche KK Nüke  Robert Grintšuk Jyoshinmon Shorinryu 
N kuni 47 kg
3Kerli Kaljulaid KK Nüke  Hanna Maria Erilaid KK Nüke  Maria Andrejeva SK Iman 
N kuni 54 kg
4Katrin Kukk KK Nüke  Vitalia Lyndina SK Edu-Do  Janne Rääk KK Falco 
N üle 54 kg
3Marta Ossipova SK Budo  Ksenija Lahe SK Edu-Do  Sandra-Merys Tasa KK Falco 
 
C-KLASS
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M Kata
7Hugo Martin Liivaleht SK Impact  Georg Harald Rahnel KK Nüke  Markus Kanter SK Impact 
N Kata
4Elisete Aun KK Nüke  Anna-Liisa Pilviste SK Budo  Katariina Tammemägi SK Impact 
M kuni 40 kg
5Karl-Erik Meltsas KK Falco  Sergei Jeluašvili Jyoshinmon Shorinryu  Rico Jakob Kask KK Nüke 
M kuni 45 kg
6Damir Galimkhanov SK Taifu  Vladimir Levtšenko SK Iman  Ruslan Andilevko SK Iman 
M kuni 52 kg
14Makar Navitski SK Budo  Amir Vagizov SK Taifu  Mihhail Limberg Jyoshinmon Shorinryu 
M üle 52 kg
7Maksim Latsjov SK Taifu  Mihkel Veskimäe KK Nüke  Mihkel Mets KK Nüke 
N kuni 43 kg
2Sandra Pärn KK Falco  Evi Kerve SK Edu-Do 
N kuni 50 kg
3Anna-Liisa Pilviste SK Budo  Anna Uraktšina Jyoshinmon Shorinryu  Katariina Helena Vahtra SK Impact 
N üle 50 kg
2Jelizaveta Obraztsova SK Edu-Do  Laura Sirm KK Falco 
 
D-KLASS
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M Kata
10Kirill Zinovkin Jyoshinmon Shorinryu  Ivar Niine Riveta Klubi  David Šimkunas Jyoshinmon Shorinryu 
N Kata
4Alesja Mazur Jyoshinmon Shorinryu  Noa Bereznitsky SK BudoArt  Marili Schmidt SK Impact 
M kuni 30 kg
6David Šimkunas Jyoshinmon Shorinryu  Kirill Zinovkin Jyoshinmon Shorinryu  Sander Kivirand KK Falco 
M kuni 35 kg
8Viktor Volkov Jyoshinmon Shorinryu  Vadim Kopõlov SK Budo  Sebastian Pungar KK Falco 
M kuni 42 kg
7Martin Ostrovski Jyoshinmon Shorinryu  Boris Masterov KK IVL  Joosep Palgi KK IVL 
M üle 42 kg
15Marko Olavi Prost KK Falco  Kristjan Petrov SK Taifu  Andrei Pleskatšov SK Budo 
N kuni 34 kg
4Noa Bereznitsky SK BudoArt  Venera Varlamova SK Taifu  Anastassia Mišina SK Iman 
N kuni 40 kg
1Alina Moler SK Taifu 
N üle 40 kg
8Alesja Mazur Jyoshinmon Shorinryu  Viktoria Šteinmiller SK BudoArt  Alina Moler SK Taifu 

Võistluse kohta lisaks:
Detailsed tulemused
Paremusjärjestus