MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED. 3. ETAPP

Sõudmine
Luzern (Rotsee järv) (Šveits) 07.07.2017 - 09.07.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M ühepaat
32Robert Manson Uus-Meremaa 6.49,08 Angel Fournier Rodriguez Kuuba 6.52,94 Stanislav Štšerbatšenja Valgevene 6.55,00
M roolijata kahepaat
16James Hunter - Thomas Murray  Uus-Meremaa 6.34,50 Martin Sinković - Valent Sinković  Horvaatia 6.35,67 Valentin Onfroy - Theophile Onfroy  Prantsusmaa 6.40,51
M roolijaga kahepaat
3Saksamaa
Malte Grossmann
Rene Stueven
Jonas Wiesen (roolija)
7.07,39
Austraalia
Benjamin Coombs
Nathan Bowden
James Rook (roolija)
7.08,82
Hispaania
Jaime Lara Pacheco
Marco Sardelli Gil
Tomas Jurado Diaz (roolija)
7.14,56
M paarisaeruline kahepaat
23John Storey - Christopher Harris  Uus-Meremaa 6.10,990 Miroslaw Zietarski - Mateusz Biskup  Poola 6.11,670 Filippo Mondelli - Luca Rambaldi  Itaalia 6.13,440 2
M roolijata neljapaat
16Suurbritannia
Matthew Rossiter
Mohamed Sbihi
Matthew Tarrant
William Satch
5.52,920
Itaalia
Marco di Costanzo
Giovanni Abagnale
Matteo Castaldo
Domenico Montrone
5.54,420
Holland
Harold Langen
Jasper Tissen
Vincent Van der Want
Govert Viergever
5.54,720
M paarisaeruline neljapaat
12Leedu
Martynas Džiaugys
Saulius Ritter
Rolandas Maščinskas
Aurimas Adomavičius
5.48,72
Suurbritannia
Jack Beaumont
Jonathan Walton
John Collins
Peter Lambert
5.51,40
Poola
Dariusz Radosz
Wiktor Chabel
Dominik Czaja
Adam Wicenciak
5.53,05
4
M kaheksapaat
10Saksamaa
Johannes Weissenfeld
Felix Wimberger
Maximilian Planer
Torben Johannesen
Jakob Schneider
Malte Jakschik
Richard Schmidt
Hannes Ocik
Martin Sauer (roolija)
5.24,31
Austraalia
Angus Moore
Joshua Hicks
Hamish Playfair
Timothy Masters
Spencer Turrin
Alexander Purnell
Jack Hargreaves
Alexander Hill
James Rook (roolija)
5.24,80
Holland
Kaj Hendriks
Boaz Meylink
Roel Braas
Ruben Knab
Mechiel Versluis
Tone Wieten
Björn van den Ende
Robert Luecken
Diederik van Engelenburg (roolija)
5.28,14
M kergekaalu ühepaat
26Artur Mikolajczewski Poola 6.54,59 Michael Schmid Šveits 6.56,36 Peter Galambos Ungari 6.56,44
M kergekaalu paarisaeruline kahepaat
18Pierre Houin - Jeremie Azou  Prantsusmaa 6.12,96 Stefano Oppo - Pietro Ruta  Itaalia 6.15,43 Gary O´Donovan - Paul O´Donovan  Iirimaa 6.18,15
M kergekaalu roolijata kahepaat
6Mark O'Donovan - Shane O´Driscoll  Iirimaa 6.34,00 Nikita Bolozin - Aleksei Kijaško  Venemaa 6.36,28 Xavier Vela Maggi - Willian Giaretton  Brasiilia 6.37,50
M kergekaalu paarisaeruline neljapaat
11Itaalia
Matteo Mulas
Martino Goretti
Andrea Micheletti
Catello Amarante II
5.48,39
Prantsusmaa
Francois Teroin
Damien Piqueras
Maxime Demontfaucon
Stany Delayre
5.49,86
Tšehhi
Jiří Kopáč
Milan Viktora
Jan Vetešnik
Jan Hajek
5.53,69
M kergekaalu roolijata neljapaat
5Itaalia
Federico Duchich
Leone Barbaro
Lorenzo Tedesco
Piero Sfiligoi
5.53,84
Venemaa
Maksim Telitsõn
Aleksandr Bogdašin
Aleksandr Tšaukin
Aleksei Vikulin
5.54,51
Saksamaa
Patrik Stöcker
Sven Kessler
Jonathan Koch
Julius Peschel
5.58,52
N ühepaat
25Jeannine Gmelin Šveits 7.25,22 Carling Zeeman Kanada 7.27,53 Magdalena Lobnig Austria 7.29,08
N roolijata kahepaat
10Grace Prendergast - Kerri Gowler  Uus-Meremaa 7.01,88 Megan Kalmoe - Tracy Eisser  USA 7.06,58 Hedvig Rasmussen - Christina Johansen  Taani 7.11,97
N paarisaeruline kahepaat
15Brooke Donoghue - Olivia Loe  Uus-Meremaa 6.50,20 Helene Lefebvre - Elodie Ravera-Scaramozzino  Prantsusmaa 6.51,86 Noemie Kober - Marie Le Nepvou  Prantsusmaa 6.55,16
N roolijata neljapaat
7Austraalia
Lucy Stephan
Katrina Werry
Sarah Hawe
Molly Goodman
6.35,82
Venemaa
Jelena Rjabinskaja
Anastassia Tihhanova
Jekaterina Potapova
Alevtina Savkina
6.40,77
Kanada
Hillary Janssens
Susanne Grainger
Christine Roper
Nicole Hare
6.40,86
N paarisaeruline neljapaat
7Poola
Agnieszka Kobus
Marta Wieliczko
Maria Springwald
Katarzyna Zillmann
6.17,31
Holland
Lisa Scheenaard
Olivia van Rooijen
Sophie Souwer
Nicole Beukers
6.18,01
Austraalia
Leah Saunders
Genevieve Horton
Rowena Meredith
Caitlin Cronin
6.24,59
N kaheksapaat
4Rumeenia
Ioana Vrinceanu
Viviana Bejinariu
Mihaela Petrila
Denisa Tilvescu
Madalina Beres
Iuliana Popa
Adelina Bogus
Laura Oprea
Daniela Druncea (roolija)
6.02,81
Uus-Meremaa
Ruby Tew
Ashlee Rowe
Georgia Perry
Kelsey Bevan
Kelsi Walters
Rebecca Scown
Lucy Spoors
Emma Dyke
Sam Bosworth (roolija)
6.04,83
Suurbritannia
Anastasia Merlott Chitty
Sara Parfett
Fiona Gammond
Rebecca Chin
Josephine Wratten
Katherine Douglas
Annie Withers
Rebecca Shorten
Matilda Horn (roolija)
6.10,34
N kergekaalu ühepaat
23Kirsten McCann LAV 7.45,75 Marieke Keijser Holland 7.48,61 Patricia Merz Šveits 7.50,00
N kergekaalu paarisaeruline kahepaat
9Zoe McBride - Jackie Kiddle  Uus-Meremaa 7.00,33 Weronika Deresz - Martyna Mikolajczyak  Poola 7.04,97 Anastassia Janina - Anastassia Lebedeva  Venemaa 7.07,34
N kergekaalu paarisaeruline neljapaat
3Austraalia
Amy James
Alice Arch
Georgia Miansarow
Georgia Nesbitt
6.26,320
Suurbritannia
Robyn Hart-Winks
Gemma Hall
Madeleine Arlett
Eleanor Piggott
6.29,540
Jaapan
Ai Tsuchiya
Ai Kawamoto
Atsumi Fukumoto
Natsumi Yamaryo
6.40,940

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll