BALTI LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED

Sõudmine
Trakai (Leedu) 14.07.2017 - 15.07.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M ühepaat
4Dominykas Jančionis Leedu 7.05,94 Artur Muravjov Leedu 7.07,09 Karolis Kamarauskas Leedu 7.08,02
M ühepaat (500 m)
4Dominykas Jančionis Leedu 1.28,34 Artur Muravjov Leedu 1.30,84 Edvards Ezernieks Läti 1.31,86
M roolijata kahepaat
3Džiugas Nienius - Andrius Lapatiukas  Leedu 6.57,78 Peteris Vilums - Martinš Blumbergs  Läti 7.00,97 Tautvydas Vaitkunas - Žilvinas Vasiliauskas  Leedu 7.01,58
M roolijata kahepaat (500 m)
3Džiugas Nienius - Andrius Lapatiukas  Leedu 1.28,35 Peteris Vilums - Martinš Blumbergs  Läti 1.30,40 Tautvydas Vaitkunas - Žilvinas Vasiliauskas  Leedu 1.33,76
M paarisaeruline kahepaat
2Justinas Balašaitis - Adomas Klimantavičius  Leedu 6.42,90 Girts Sokolovs - Kaspars Golmeisters  Läti 6.44,32
M paarisaeruline kahepaat (500 m)
2Justinas Balašaitis - Adomas Klimantavičius  Leedu 1.26,90 Girts Sokolovs - Kaspars Golmeisters  Läti 1.29,15
M roolijata neljapaat
1Läti
Stanislavs Kirvels
Vladislavs Kirvels
Vladislavs Somovs
Dmitrijs Šakuro
7.23,72
M roolijata neljapaat (500 m)
1Läti
Stanislavs Kirvels
Vladislavs Kirvels
Vladislavs Somovs
Dmitrijs Šakuro
1.29,76
M paarisaeruline neljapaat
4Läti
Edvards Ezernieks
Kaspars Golmeisters
Girts Sokolovs
Peteris Vilums
6.10,03
Eesti
Martin Rahuoja
Markus Ritson
Andreas Lünekund
Margus Kodasma
6.11,32
Eesti
Kermo Randmäe
Joonatan Kama
Karl August Ruusalepp
Ander Koppel
6.12,01
8
M paarisaeruline neljapaat (500 m)
3Eesti
Martin Rahuoja
Markus Ritson
Andreas Lünekund
Margus Kodasma
1.18,20
Läti
Edvards Ezernieks
Kaspars Golmeisters
Girts Sokolovs
Peteris Vilums
1.19,16
Eesti
Kermo Randmäe
Joonatan Kama
Karl August Ruusalepp
Ander Koppel
1.21,09
8
N ühepaat
2Uljana Borodatšova Eesti 7.57,52 Santa Zvilna Läti 8.18,28 1
N ühepaat (500 m)
2Uljana Borodatšova Eesti 1.42,78 Santa Zvilna Läti 1.47,59 1
N roolijata kahepaat
3Ludmila Ivanova - Tatjana Grigorjeva  Läti 8.17,63 Ildze Viksna - Renate Line  Läti 8.18,66 Migle Venskute - Aušrine Kalakauskaite  Leedu 8.46,98
N roolijata kahepaat (500 m)
2Ildze Viksna - Renate Line  Läti 1.47,78 Migle Venskute - Aušrine Kalakauskaite  Leedu 1.57,36
N paarisaeruline kahepaat
3Ieva Adomavičiute - Milda Valciukaite  Leedu 6.57,54 Olga Svirska - Elza Gulbe  Läti 7.11,07 Kristel Tohu - Liisu Mitt  Eesti 7.30,40 2
N paarisaeruline kahepaat (500 m)
3Ieva Adomavičiute - Milda Valciukaite  Leedu 1.32,54 Olga Svirska - Elza Gulbe  Läti 1.34,76 Kristel Tohu - Liisu Mitt  Eesti 1.38,01 2
N roolijata neljapaat
2Läti
Renate Line
Vita Antone
Vineta Lupika
Ildze Viksna
7.45,28
Leedu
Viktorija Jartmonavičiute
Ingrida Barkute
Laura Overlingaite
Gabija Vogulyte
8.09,91
N roolijata neljapaat (500 m)
2Läti
Renate Line
Vita Antone
Vineta Lupika
Ildze Viksna
1.42,07
Leedu
Eva Augaityte
Vidmante Putnaite
Laura Overlingaite
Gabija Vogulyte
1.46,24
N paarisaeruline neljapaat
1Läti
Anna Rezija Line
Santa Zvilna
Olga Svirska
Elza Gulbe
6.53,49
N paarisaeruline neljapaat (500 m)
1Läti
Anna Rezija Line
Santa Zvilna
Olga Svirska
Elza Gulbe
1.30,52
 
A-KLASS (U19)
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M ühepaat
6Janis Timbors Läti 7.13,29 Kasparas Keršanskas Leedu 7.18,62 Martin Kaljuste Eesti 7.29,42 1
M ühepaat (500 m)
6Janis Timbors Läti 1.32,78 Martin Kaljuste Eesti 1.34,34 Kasparas Keršanskas Leedu 1.34,94 1
M roolijata kahepaat
3Domantas Stankunas - Dovydas Stankunas  Leedu 6.48,90 Jevgenijs Bobilevs - Rovoams Gavrilovs  Läti 7.19,98 Daniel Dubitsky - Itay Yekutieli  Iisrael 7.31,13
M roolijata kahepaat (500 m)
3Domantas Stankunas - Dovydas Stankunas  Leedu 1.29,37 Jevgenijs Bobilevs - Rovoams Gavrilovs  Läti 1.34,99 Daniel Dubitsky - Itay Yekutieli  Iisrael 1.39,09
M paarisaeruline kahepaat
5Titas Mašanauskas - Paulius Černevičius  Leedu 6.36,72 Ints Samanovičs - Oskars Ansis Rugelis  Läti 6.45,12 Nikita Gorlov - Elar Loot  Eesti 6.55,41 2
M paarisaeruline kahepaat (500 m)
4Ints Samanovičs - Oskars Ansis Rugelis  Läti 1.25,94 Titas Mašanauskas - Paulius Černevičius  Leedu 1.27,28 Nikita Gorlov - Elar Loot  Eesti 1.32,48 2
M roolijata neljapaat
3Leedu
Tomas Kanapickas
Algirdas Staškevičius
Augustinas Jankevičius
Valdas Venckus
6.32,46
Leedu
Rokas Bendžius
Domantas Krasauskas
Aras Mikelionis
Aronas Nagys
6.49,44
Läti
Romeo Mednis
Haralds Liepinš
Raivo Gaigals
Egils Kukša
7.05,91
M roolijata neljapaat (500 m)
3Leedu
Tomas Kanapickas
Algirdas Staškevičius
Augustinas Jankevičius
Valdas Venckus
1.23,50
Leedu
Rokas Bendžius
Domantas Krasauskas
Aras Mikelionis
Aronas Nagys
1.27,53
Läti
Romeo Mednis
Haralds Liepinš
Raivo Gaigals
Rovoams Gavrilovs
1.31,24
M paarisaeruline neljapaat
4Eesti
Bertty Nurm
Rain Harjus
Kristjan Lindsalu
Mihhail Kuštein
6.04,06
Leedu
Paulius Lukšas
Martynas Vaitkevičius
Mantas Linkevičius
Gvidas Nienius
6.14,45
Läti
Artis Pastars
Andrievs Sestulis
Kaspars Tiskus
Toms Pencis
6.23,13
4
M paarisaeruline neljapaat (500 m)
4Eesti
Bertty Nurm
Rain Harjus
Kristjan Lindsalu
Mihhail Kuštein
1.19,36
Leedu
Paulius Lukšas
Martynas Vaitkevičius
Mantas Linkevičius
Gvidas Nienius
1.20,63
Läti
Artis Pastars
Andrievs Sestulis
Kaspars Tiskus
Toms Pencis
1.22,97
4
N ühepaat
5Greta Jaanson Eesti 7.54,58 Egle Bezzubovaite Leedu 8.07,52 Anna Rezija Line Läti 8.22,85 1
N ühepaat (500 m)
5Greta Jaanson Eesti 1.43,70 Anna Rezija Line Läti 1.47,52 Egle Bezzubovaite Leedu 1.49,10 1
N roolijata kahepaat
2Vytaute Urbonaite - Kamile Kralikaite  Leedu 7.44,52 Diana Bulasa - Evita Franckevica  Läti 8.33,27
N roolijata kahepaat (500 m)
3Vytaute Urbonaite - Kamile Kralikaite  Leedu 1.37,81 Ludmila Ivanova - Tatjana Grigorjeva  Läti 1.50,62 Diana Bulasa - Evita Franckevica  Läti 1.58,17
N paarisaeruline kahepaat
4Viktorija Vareikaite - Ieva Medelinskaite  Leedu 7.12,20 Leena Kattel - Kärolyn Mäesaar  Eesti 7.19,94 Annabel Aron - Grete Alttoa  Eesti 7.20,44 4
N paarisaeruline kahepaat (500 m)
4Viktorija Vareikaite - Ieva Medelinskaite  Leedu 1.34,49 Leena Kattel - Kärolyn Mäesaar  Eesti 1.35,15 Annabel Aron - Grete Alttoa  Eesti 1.39,86 4
N roolijata neljapaat
2Vytaute Urbonaite - Kamile Kralikaite  Leedu 7.44,52 Diana Bulasa - Evita Franckevica  Läti 8.33,27
N paarisaeruline neljapaat
2Leedu
Monika Daugirdaite
Laurita Nemeravičiute
Evelina Burimavičiute
Raminta Morkunaite
6.53,09
Läti
Nansija Liepina
Violeta Levinoka
Una Kristiana Kasparsone
Olga Kubiškina
7.23,10
N paarisaeruline neljapaat (500 m)
2Leedu
Monika Daugirdaite
Laurita Nemeravičiute
Evelina Burimavičiute
Raminta Morkunaite
1.31,02
Läti
Nansija Liepina
Violeta Levinoka
Una Kristiana Kasparsone
Olga Kubiškina
1.39,36
Võistkonnad
3Läti
Leedu
Eesti
1

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll. 1000 m