EESTI U-23 JA NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED

Sõudmine
Pärnu 12.08.2017 - 13.08.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
JUUNIORID (U23)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M ühepaat
9Martin Kivilo Tallinna SõK 7.42,2 Andres Nöps Tartu ÜASK 7.44,7 Johann Poolak Pärnu SõK Kalev 7.48,9
M roolijata kahepaat
4Marko Laius - Johann Poolak  Pärnu SõK Kalev 7.28,9 Markus Ritson - Daniel Liik  SõK Pärnu 7.30,2 Rasmus Tensing - Joonatan Kama  Tartu ÜASK 7.50,2
M paarisaeruline kahepaat
5Marko Laius - Johann Poolak  Pärnu Kalevi SõK 6.53,0 Martin Rahuoja - Margus Kodasma  SõK Pärnu 6.54,5 Rain Laidma - Kermo Randmäe  Viljandi SõK 7.03,2
N ühepaat
5Uljana Borodatšova Narva SK Energia 7.35,7 Kristel Tohu SAK Tartu 7.48,4 Krete Koovit Viljandi SõK 7.58,0
N roolijata kahepaat
3Erli Mat - Krete Koovit  Viljandi SõK 7.57,4 Liisu Mitt - Kristel Lusikas  SõK Pärnu 8.06,2 Kätlin Strikholm - Jessika Scholz  SõK Pärnu 9.03,9
N paarisaeruline kahepaat
3Nora Küüts - Liisu Mitt  SõK Pärnu 7.23,3 Erli Mat - Krete Koovit  Viljandi SõK 7.32,3 Uljana Borodatšova - Kristina Zeljukanova  Narva SK Energia 7.38,4
 
A-KLASS (U19)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M ühepaat
9Mihhail Kuštein Narva SK Energia 7.34,9 Rain Harjus Pärnu SõK Kalev 7.34,9 Nikita Gorlov Narva SK Energia 7.46,7
M roolijata kahepaat
3Hugo Mengel - Joonas Toom  Viljandi SõK 8.00,0 Elar Loot - Rainer Arumäe  SAK Tartu 8.30,3 Teet Tuulik - Jan Karl Oberacker  SõK Pärnu 8.39,7
M paarisaeruline kahepaat
5Nikita Gorlov - Mihhail Kuštein  Narva SK Energia 6.50,1 Hugo Mengel - Joonas Toom  Viljandi SõK 6.53,9 Bertty Nurm - Martin Kaljuste  SõK Pärnu 6.58,9
M roolijaga neljapaat
3SõK Pärnu
Chris-Eric Laanemäe
Jasper Pruuli
Bertty Nurm
Martin Kaljuste
Steve Sepp (roolija)
6.51,4
SAK Tartu
Elar Loot
Rainer Arumäe
Ermo Liivamägi
Mattias Erik Tammi
Johannes Kasak (roolija)
6.51,4
SõK Pärnu
Anton Treškov
Mark Kiradi
Jako Martin Merimaa
Emil-Joosep Virkus
Maile Rokicki (roolija)
7.23,3
M paarisaeruline neljapaat
4Narva SK Energia
Mihhail Kuštein
Nikita Gorlov
Aleksandr Ivlev
Dmitri Poljakov
6.44,7
SAK Tartu
Mattias Erik Tammi
Hannes Lehemets
Ermo Liivamägi
Elar Loot
6.46,7
Viljandi SõK
Hugo Mengel
Leo Muiste
Handreas Karl Kivistik
Joonas Toom
6.51,2
M kaheksapaat
4SõK Pärnu
Chris-Eric Laanemäe
Kristofer Mäeots
Jasper Pruuli
Rasmus Jõesaar
Teet Tuulik
Jan Karl Oberacker
Bertty Nurm
Martin Kaljuste
Jako Martin Merimaa (roolija)
6.36,8
Viljandi SõK
Rainer Oras
Arved Rauba
Rainer Arumäe
Mikk Karus
Leo Muiste
Joonas Toom
Hugo Mengel
Handreas Karl Kivistik
Robin Jakob Heinaste (roolija)
6.42,6
SAK Tartu
Ken Markus Üle
Ervin Zadumov
Siim Maidla
Hannes Lehemets
Ermo Liivamägi
Rainer Arumäe
Elar Loot
Mattias Erik Tammi
Johannes Kasak (roolija)
6.49,9
N ühepaat
3Greta Jaanson SõK Pärnu 7.50,8 Leena Kattel SAK Tartu 8.01,5 Grete Alttoa Pärnu SõK Kalev 8.14,8
N paarisaeruline kahepaat
3Annabel Aron - Greta Jaanson  SõK Pärnu 7.38,9 Maria Pärli - Leena Kattel  SAK Tartu 7.52,3 Ann Silva Elmaste - Kärolyn Mäesaar  Viljandi SõK 7.55,2
N roolijata neljapaat
4Pärnu SõK Kalev
Karoliina Turkova
Kaia-Liis Peks
Kristel Gustavson
Grete Alttoa
8.03,3
SAK Tartu
Anna Marie Paabumets
Eliise Tammi
Maria Pärli
Maarja Pehk
8.10,3
SõK Pärnu
Merili Rohelpuu
Kelli Järvoja
Liisa Aunapuu
Celia Vaiksaar
8.12,0
N paarisaeruline neljapaat
6Pärnu SõK Kalev
Karoliina Turkova
Kaia-Liis Peks
Kristel Gustavson
Grete Alttoa
7.15,1
SõK Pärnu
Liisa Aunapuu
Viktoria Kaljuste
Annabel Aron
Greta Jaanson
7.17,4
Viljandi SõK
Hanna Kristin Kivistik
Ann Silva Elmaste
Helene Dimitrijev
Kärolyn Mäesaar
7.21,2
N kaheksapaat
4Pärnu SõK Kalev
Isabel Padul
Jane-Riin Nõmmsalu
Kadri Vilbaste
Heike Lehiste
Karoliina Turkova
Kaia-Liis Peks
Kristel Gustavson
Grete Alttoa
Cleer Marii Kaldo (roolija)
7.31,6
SõK Pärnu
Merili Rohelpuu
Celia Vaiksaar
Kelli Järvoja
Maile Rokicki
Liisa Aunapuu
Viktoria Kaljuste
Annabel Aron
Greta Jaanson
Jan Karl Oberacker (roolija)
7.42,8
Viljandi SõK
Jessica Karoliina Tõnisalu
Liisa Kiis
Laura Stiina Kivistik
Annabrita Kalda
Helene Dimitrijev
Kärolyn Mäesaar
Ann Silva Elmaste
Hanna Kristin Kivistik
Johanna Maria Tõnisalu (roolija)
7.54,0
 
B-KLASS (U17)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M ühepaat
16Jan Karl Oberacker SõK Pärnu 7.36,4 Hannes Lehemets SAK Tartu 7.44,1 Dmitri Poljakov Narva SK Energia 7.52,1
M paarisaeruline kahepaat
11Teet Tuulik - Jan Karl Oberacker  SõK Pärnu 6.45,1 Daniil Ovsjannikov - Jaan Sander Klein  Tallinna SõK 6.48,0 Leo Muiste - Handreas Karl Kivistik  Viljandi SõK 6.51,4
M paarisaeruline neljapaat
4Viljandi SõK
Rainer Oras
Leo Muiste
Arved Rauba
Handreas Karl Kivistik
6.52,2
Narva SK Energia
Aleksandr Ivlev
Dmitri Poljakov
Mihhail Netšajev
Vladislav Sizov
6.53,9
SõK Pärnu
Chris-Eric Laanemäe
Jasper Pruuli
Rasmus Jõesaar
Kristofer Mäeots
7.01,9
N ühepaat
11Irena Budanova Tallinna SõK 8.45,4 Liisa-Marie Lääne Tallinna SõK 9.05,2 Eliise Tammi SAK Tartu 9.18,8
N paarisaeruline kahepaat
9Irena Budanova - Liisa-Marie Lääne  Tallinna SõK 8.31,1 Viktoria Kaljuste - Annabel Aron  SõK Pärnu 8.44,1 Hanna Kristin Kivistik - Helene Dimitrijev  Viljandi SõK 8.59,7
 
C-KLASS (U15)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M ühepaat
24Ken Markus Üle SAK Tartu 4.00,7 Gleb Forstiman Narva SpK Energia 4.09,3 Rainer Oras Viljandi SõK 4.14,4
M paarisaeruline kahepaat
17Martin Siiman - Ken Markus Üle  SAK Tartu 3.34,8 Karl Kristofer Orgse - Artjom Holostõhh  Tallinna SõK 3.40,8 Gleb Forstiman - Daniil Svetlanov  Narva SpK Energia 3.50,6
N ühepaat
13Jane-Riin Nõmmsalu Pärnu SõK Kalev 4.22,3 Uljana Safonova Narva SpK Energia 4.29,1 Isabel Padul Pärnu SõK Kalev 4.29,6
N paarisaeruline kahepaat
10Uljana Safonova - Vladislava Deisner  Narva SpK Energia 4.08,7 Jane-Riin Nõmmsalu - Laura Kallas  Pärnu SõK Kalev 4.09,0 Emily Moorits - Grit Lelle  SõK Pärnu 4.13,0

Võistluse kohta lisaks:
Detailsed tulemused