69. EESTI LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED

Sõudmine
Pärnu 19.08.2017 - 20.08.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M ühepaat
9Geir Suursild Pärnu SõK Kalev 8.23,3 Martin Kivilo Tallinna SõK 8.28,7 Bertty Nurm SõK Pärnu 8.29,2
M roolijata kahepaat
6Markus Ritson - Daniel Liik  SõK Pärnu 8.06,4 Karl August Ruusalepp - Ander Koppel  Tartu ÜASK / Pärnu SõK Kalev 8.14,7 Rasmus Tensing - Joonatan Kama  Tartu ÜASK 8.16,5
M paarisaeruline kahepaat
5Sten-Erik Anderson - Kaspar Taimsoo  Pärnu SõK Kalev / Viljandi SõK 6.30,2 Oskar Kuzmin - Jüri-Mikk Udam  Tallinna SõK 6.34,6 Joosep Laos - Kaur Kuslap  Pärnu SõK Kalev / Viljandi SõK 6.39,2
M roolijata neljapaat
4SõK Pärnu
Martin Rahuoja
Daniel Liik
Markus Ritson
Margus Kodasma
6.27,0
Pärnu SõK Kalev
Rain Harjus
Geir Suursild
Johann Poolak
Marko Laius
6.35,6
Viljandi SõK
Joonas Toom
Handreas Karl Kivistik
Robert Jürimaa
Rain Laidma
6.38,0
M paarisaeruline neljapaat
7Viljandi SõK / Pärnu SõK Kalev / SõK Pärnu
Kaur Kuslap
Allar Raja
Tõnu Endrekson
Kaspar Taimsoo
6.07,6
Pärnu SõK Kalev / Tallinna SõK
Joosep Laos
Oskar Kuzmin
Sten-Erik Anderson
Jüri-Mikk Udam
6.16,3
Pärnu SõK Kalev / Narva SK Energia
Johann Poolak
Marko Laius
Rain Harjus
Mihhail Kuštein
6.37,9
M kaheksapaat
5SõK Pärnu
Bertty Nurm
Martin Rahuoja
Sten Villmann
Tristan Lasn
Jüri Jaanson
Margus Kodasma
Markus Ritson
Daniel Liik
Anton Treškov (roolija)
6.00,2
Pärnu SõK Kalev / Tallinna SõK
Marko Laius
Johann Poolak
Geir Suursild
Rain Harjus
Oskar Kuzmin
Joosep Laos
Jüri-Mikk Udam
Sten-Erik Anderson
Siim Schvede (roolija)
6.03,6
Tallinna SõK / Tartu ÜASK
Aleksei Lipintsov
Karl August Ruusalepp
Kristjan Lindsalu
Rasmus Tensing
Andres Nöps
Martin Kivilo
Heigo Tiidemaa
Joonatan Kama
Janika Tähnas (roolija)
6.14,2
M kergekaalu ühepaat
7Andres Nöps Tartu ÜASK 7.32,3 Kermo Randmäe Viljandi SõK 7.34,9 Aleksei Lipintsov Tallinna SõK 7.44,0
N ühepaat
7Greta Jaanson SõK Pärnu 8.11,0 Elo Luik Tallinna SõK 8.25,3 Karmen Alnek Tallinna SõK 8.27,7
N roolijata kahepaat
3Erli Mat - Krete Koovit  Viljandi SõK 8.07,5 Kristel Lusikas - Liisu Mitt  SõK Pärnu 8.11,7 Andra Laura Meeksa - Grete Alttoa  Pärnu SõK Kalev 8.36,2
N paarisaeruline kahepaat
3Liisu Mitt - Greta Jaanson  SõK Pärnu 8.18,2 Kärolyn Mäesaar - Krete Koovit  Viljandi SõK 8.37,8 Annabel Aron - Grete Alttoa  SõK Pärnu / Pärnu SõK Kalev 9.02,0
N roolijata neljapaat
5SAK Tartu
Eliise Tammi
Maarja Pehk
Maria Pärli
Kristel Tohu
8.47,9
SõK Pärnu
Kätlin Strikholm
Nora Küüts
Mona Küüts
Jessika Scholz
8.56,6
Pärnu SõK Kalev
Kaia-Liis Peks
Karoliina Turkova
Kristel Gustavson
Grete Alttoa
9.04,5
N paarisaeruline neljapaat
4SõK Pärnu
Nora Küüts
Annabel Aron
Liisu Mitt
Greta Jaanson
7.02,8
Viljandi SõK
Helene Dimitrijev
Kärolyn Mäesaar
Erli Mat
Krete Koovit
7.06,0
Pärnu SõK Kalev
Kaia-Liis Peks
Karoliina Turkova
Kristel Gustavson
Grete Alttoa
7.28,0
N kaheksapaat
3Viljandi SõK
Natalija Garankina
Hanna Kristin Kivistik
Mari Vaiksaar
Ann Silva Elmaste
Helene Dimitrijev
Kärolyn Mäesaar
Erli Mat
Krete Koovit
Jessica Karoliina Tõnisalu (roolija)
7.16,2
Pärnu SõK Kalev
Helen Tinkus
Koidu Killing
Kaisa Pajusalu
Andra Laura Meeksa
Jane-Riin Nõmmsalu
Kaia-Liis Peks
Kristel Gustavson
Grete Alttoa
Cleer Marii Kaldo (roolija)
7.18,7
SõK Pärnu
Mona Küüts
Kristel Lusikas
Annabel Aron
Tatjana Jaanson
Liisu Mitt
Jessika Scholz
Greta Jaanson
Nora Küüts
Tea Miilberg (roolija)
7.19,1
N kergekaalu ühepaat
4Aleksandra Kulitskaja Narva SK Energia 10.01,5 Kristel Lusikas SõK Pärnu 10.15,5 Merilin Saalits Tallinna SõK 10.55,8

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll