EUROOPA MEISTRIVŐISTLUSED (ESF)

Sumo
Tbilisi (Gruusia) 23.04.2017

nimed   vőistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M kuni 70 kg
11Natšun Dangai-ool Venemaa  Pawel Pieprzak Poola  Nikita Lopouhhov Eesti  Laszlo Mindak Ungari  1
M kuni 85 kg
14Batőr Altijev Venemaa  Dobromir Dermendžiev Bulgaaria  Namig Sadigov Aserbaidžaan  Bjašalan Bazarov Venemaa  1
M kuni 92 kg
8Jakub Darmochwal Poola  Ertine Dopui-ool Venemaa  Važa Daiauri Ukraina  Nikolai Nikolov Bulgaaria 
M kuni 100 kg
11Mihhail Petrov Venemaa  Ivan Blagojev Bulgaaria  Abdurahim Ahmadaliev Venemaa  Oskari Riihioja Soome  1
M kuni 115 kg
13Sain-Belek Tuiluiš Venemaa  Giorgi Mesvildišvili Gruusia  Lasha Mesvildišvili Gruusia  Atsamaz Kazijev Venemaa  1
M üle 115 kg
15Eduard Kudzojev Venemaa  Vassili Margijev Venemaa  Avtandil Tsertsvadze Gruusia  Lasha Jeladze Gruusia  2
M Absoluutkategooria
16Vassili Margijev Venemaa  Ruslan Bagajev Venemaa  Robert Kerstner Ungari  Giorgi Mesvildišvili Gruusia  1
Meeskonnad
6Venemaa
Vassili Margijev
Ruslan Bagajev
Eduard Kudzojev
Poola
Michal Luto
Mateusz Linka
Andrzey Mazurek
Gruusia
Avtandil Tsertsvadze
Giorgi Mešvildišvili
Lasha Jeladze
Lasha Mešvildišvili
Soome
Hannu Kulmala
Mikko Toiminen
Oskari Riihioja
N kuni 55 kg
11Katarzyna Namyslak Poola  Kristina Golakova Venemaa  Maria Grišajeva Venemaa  Galina Ivanova Bulgaaria  2
N kuni 65 kg
13Magdalena Macios Poola  Monika Skiba Poola  Darja Ibragimova Venemaa  Izabel Hristova Bulgaaria  2
N kuni 73 kg
11Magdalena Skrajnowska Poola  Anastassia Nikitina Venemaa  Gea Reimund Eesti  Gabriela Gigova Bulgaaria  1
N kuni 80 kg
9Anna Aleksandrova Venemaa  Marina Maksimenko Ukraina  Maria Orjaškova Bulgaaria  Olimpia Robakowska Poola 
N kuni 95 kg
5Lilia Vitskopova Venemaa  Jelena Šitikova Venemaa  Sara Krol Poola  Wiktoria Mackowiak Poola  1
N üle 95 kg
9Anna Poljakova Venemaa  Ivana Berezovska Ukraina  Galina Tarassova Ukraina  Olga Davidko Venemaa  1
N Absoluutkategooria
11Anna Poljakova Venemaa  Ivana Berezovska Ukraina  Galina Tarassova Ukraina  Vivien Sarkany Ungari 
Naiskonnad
5Venemaa
Olga Davidko
Anna Poljakova
Jekaterina Gordejeva
Marina Dvoretskaja
Saksamaa
Johanna Schumann
Kerstin Schmidtsdorf
Stephanie Steinmetz
Leedu
Greta Stučinskyte
Aiste Burnyte
Jurgita Grinevičiute
Rasa Bandziene
Poola
Natalia Brzykcy
Olimpia Robakowska
Sara Krol
Wiktoria Mackowiak
4

Vőistluse kohta lisaks:
Detailsed tulemused. Mehed
Detailsed tulemused. Naised