EUROOPA NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED

Tennis
Klosters (Šveits), Moskva (Venemaa), Most (Tšehhi) 17.07.2017 - 30.07.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
NOORED U-18
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M Üksikmäng
75Zsombor Piros Ungari  Corentin Moutet Prantsusmaa  Francesco Forti Itaalia  Aleksei Zahharov Venemaa  2
N Üksikmäng
68Kaja Juvan Sloveenia  Marta Kostjuk Ukraina  Olga Danilović Serbia  Daria Kuczer Poola 
M Paarismäng
37Jakub Paul - Damien Wenger  Šveits  Jegor Noskin - Aleksei Zahharov  Venemaa  Marvin Möller - Henri Squire  Saksamaa  Fabian Marozsan - Zsombor Piros  Ungari  2
N Paarismäng
34Viktoria Dema - Marta Kostjuk  Ukraina  Jule Niemeier - Lara Schmidt  Saksamaa  Anja Gal - Kaja Juvan  Sloveenia  Ania Hertel - Daria Kuczer  Poola 
 
NOORED U-16
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M Üksikmäng
73Timofei Skatov Venemaa  Nini Gabriel Dici Rumeenia  Adrian Andrejev Bulgaaria  Dalibor Svrčina Tšehhi  2
N Üksikmäng
72Maja Chwalinska Poola  Caijsa Wilda Hennemann Rootsi  Viktoria Kanapatskaja Valgevene  Elisabetta Cocciaretto Itaalia  2
M Paarismäng
36Moritz Hoffmann - Justin Schlageter  Saksamaa  Marco Furlanetto - Michele Vianello  Itaalia  Danil Spasibo - Pavel Verbin  Venemaa  Rail Ibragimov - Timofei Skatov  Venemaa  2
N Paarismäng
36Viktoria Kanapatskaja - Anna Kubareva  Venemaa  Darja Fraiman - Vlada Koval  Venemaa  Loudmilla Bencheikh - Mylene Halemai  Prantsusmaa  Elisabetta Cocciaretto - Federica Rossi  Itaalia  2
 
NOORED U-14
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M Üksikmäng
88Holger Vitus Nødskov Rune Taani  Hamad Medjedović Serbia  Aristarh Safonov Venemaa  Luca Nardi Itaalia  2
N Üksikmäng
84Daša Lopatetskaja Ukraina  Oksana Selehmetjeva Venemaa  Jana Kolodinska Valgevene  Julia Middendorf Saksamaa  2
M Paarismäng
44Joel Pierleoni - Jack Pinnington-Jose  Suurbritannia  Carlos Alcaraz Garfia - Daniel Rincon  Hispaania  Elmer Møller - Holger Vitus Nødskov Rune  Taani  Adam Jurajda - Daniel Siniakov  Tšehhi  2
N Paarismäng
42Oksana Selehmetjeva - Maria Timofejeva  Venemaa  Katerina Mandelikova - Darja Vidmanova  Tšehhi  Jana Kolodinska - Anastassia Komar  Valgevene  Ljubov Kostenko - Daša Lopatetskaja  Ukraina  2