EESTI KARIKAVÕISTLUSED

Võimlemine Sportaeroobika
Jõhvi 25.03.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
MEISTRIKLASS (16a ja vanemad)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
N Üksikvõistlejad
1Alana Tannil SK Nord 18,13
 
JUUNIORID (kuni 17a)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
N Üksikvõistlejad
3Ksenia Minajeva SK Fööniks 18,77 Julia Litovskihh SK Nord 18,23 Sofia Jermakova SK Nord 16,98
N Kolmikud
1SK Fööniks
Diana Semernja
Valeria Drozdova
Julia Semernja
14,32
 
NOORED
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
N Üksikvõistlejad
9Varvara Mihhaljova SK Fööniks 18,75 Riina Tannil SK Nord 18,65 Alina Kožemjakina SK Nord 17,78 Anna Derdessova SK Fööniks 17,78
M Üksikvõistlejad
1Rostislav Strelkov SK Nord 16,57
Segapaarid
1Maria Kutšerova - Rostislav Strelkov  SK Nord 16,05
N Kolmikud
4SK Fööniks
Varvara Mihhaljova
Anna Derdessova
Marjana Rassadkina
18,13
SK Nord
Riina Tannil
Jana Vuks
Kristina Tšesnokova
16,95
Pärlid SK
Ksenia Ulisova
Anastassia Trelina
Darja Leonova
15,28
N Võistkonnad
2SK Fööniks
Varvara Mihhaljova
Anna Derdessova
Ketlin Müür
Marjana Rassadkina
Anastassia Taljantseva
18,10
SK Nord
Aljona Mihhailova
Jana Vuks
Riina Tannil
Alina Kožemjakina
Kristina Tšesnokova
17,13
 
NOORED / LAPSED
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
N Üksikvõistlejad
8Milena Kazatšenko SK Fööniks 16,87 Anastassia Jazõkova SK Fööniks 16,83 Alissa Kizlo SK Twist Crew 15,93
M Üksikvõistlejad
1Enton Berendsen SK Fööniks 16,80
Segapaarid
3Enton Berendsen - Alice Kuzmina  SK Fööniks 16,17 Evan Karp - Polina Rjabušenko  SK Twist Crew 15,50 Daniil Vlassov - Alissa Lebedjantseva  SK Fööniks 12,58
N Kolmikud
8SK Fööniks
Anastassia Jazõkova
Alisa Brenkina
Karolina Vesselova
16,83
SK Fööniks
Enton Berendsen
Alice Kuzmina
Regina Kondratenko
16,67
SK Fööniks
Margarita Martõnova
Roksana Jaaniste
Adeli Tarum
15,60
N Võistkonnad
4SK Fööniks
Anastassia Jazõkova
Alisa Brenkina
Karolina Vesselova
Milena Kazatšenko
Alice Kuzmina
16,57
SK Fööniks
Jegor Klimenkov
Arina Mihhailovskaja
Arina Serjozenkova
Viktoria Jaškina
Serafima Mironova
15,53
SK Fööniks
Maria Vladimirova
Kelli Pung
Roksana Jaaniste
Adeli Tarum
Iris Nurgamaa
14,73
 
MINIKLASS
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
N Üksikvõistlejad
6Regina Kondratenko SK Fööniks 16,87 Nikol Kuzmenok SK Fööniks 16,57 Viktoria Jaškina SK Fööniks 16,17
M Üksikvõistlejad
3Jegor Klimenkov SK Fööniks 15,93 Evan Karp SK Twist Crew 15,47 Daniil Vlassov SK Fööniks 12,73
Segapaarid
1Jegor Klimenkov - Viktoria Jaškina  SK Fööniks 15,92
N Kolmikud
3SK Fööniks
Aleksandra Kuusmaa
Liana Muhhina
Arina Novožilova
15,77
SK Fööniks
Polina Puškina
Arina Tihhomirova
Elina Mahlinovskaja
14,70
SK Fööniks
Vikentia Anikanova
Emilia Virkunen
Anastassia Smirnova
14,32
N Võistkonnad
2SK Fööniks
Nikol Kuzmenok
Liana Muhhina
Arina Novožilova
Aleksandra Kuusmaa
Elina Mahlinovskaja
14,73
SK Fööniks
Margarita Martõnova
Anastassia Smirnova
Viktoria Jankovskaja
Emilia Virkunen
Vikentia Anikanova
13,97

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll