17. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED

Võimlemine Sportaeroobika
Tallinn 15.10.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
JUUNIORID (kuni 17a)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
N Üksikvõistlejad
4Julia Litovskihh SK Nord 18,75 Sofia Jermakova SK Nord 17,95 Anastassia Soonvald SK Fööniks 17,56
N Kolmikud
1SK Fööniks
Diana Semernja
Darja Klimenkova
Julia Semernja
16,03
 
NOORED
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
N Üksikvõistlejad
8Riina Tannil SK Nord 19,61 Varvara Mihhaljova SK Fööniks 19,25 Jana Vuks SK Nord 18,50
M Üksikvõistlejad
1Rostislav Strelkov SK Nord 17,70
Segapaarid
1Maria Kutšerova - Rostislav Strelkov  SK Nord 16,98
N Kolmikud
4SK Fööniks
Varvara Mihhaljova
Marjana Rassadkina
Anna Derdessova
18,55
SK Nord
Riina Tannil
Jana Vuks
Kristina Tšesnokova
18,45
SK Nord
Maria Kutšerova
Maria Mihhailova
Alina Kožemjakina
15,70
N Võistkonnad
2SK Fööniks
Varvara Mihhaljova
Anna Derdessova
Marjana Rassadkina
Anastassia Taljantseva
Greete Ujok
17,83
SK Nord
Anastassia Kožemjakina
Kristina Tšesnokova
Riina Tannil
Aljona Mihhailova
Jana Vuks
17,31
 
LAPSED
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
N Üksikvõistlejad
9Milena Kazatšenko SK Fööniks 17,40 Anastassia Jazõkova SK Fööniks 16,75 Arina Tugai SK Nord 16,63
M Üksikvõistlejad
1Enton Berendsen SK Fööniks 16,63
Segapaarid
1Alice Kuzmina - Enton Berendsen  SK Fööniks 16,48
Kolmikud
7SK Fööniks
Anastassia Jazõkova
Karolina Vesselova
Alisa Brenkina
17,11
SK Fööniks
Margarita Martõnova
Roksana Jaaniste
Adeli Tarum
16,73
SK Fööniks
Enton Berendsen
Alice Kuzmina
Regina Kondratenko
16,65
N Võistkonnad
3SK Fööniks
Anastassia Jazõkova
Karolina Vesselova
Alisa Brenkina
Milena Kazatšenko
Milana Kokoreva
16,51
SK Fööniks
Arina Serjozenkova
Dana Mitrovskaja
Arina Mihhailovskaja
Viktoria Jaškina
Serafima Mironova
16,25
SK Fööniks
Iris Nurgamaa
Maria Vladimirova
Kelli Pung
Roksana Jaaniste
Adeli Tarum
15,95
 
MINIKLASS
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
N Üksikvõistlejad
7Regina Kondratenko SK Fööniks 16,91 Viktoria Jaškina SK Fööniks 16,53 Margarita Martõnova SK Fööniks 16,15
M Üksikvõistlejad
3Jegor Klimenkov SK Fööniks 15,95 Daniil Vlassov SK Fööniks 15,10 Viktor Lukjanov SK Fööniks 13,90
Segapaarid
2Dana Mitrovskaja - Jegor Klimenkov  SK Fööniks 16,06 Sofia Zolotaja - Daniil Vlassov  SK Fööniks 14,55
N Kolmikud
4SK Fööniks
Aleksandra Kuusmaa
Arina Tihhomirova
Elina Mahlinovskaja
15,85
SK Fööniks
Liana Muhhina
Polina Puškina
Arina Novožilova
15,28
SK Fööniks
Anastassia Smirnova
Emilia Virkunen
Vikentia Anikanova
14,51
N Võistkonnad
4SK Fööniks
Alice Kuzmina
Karolina Mouradian
Aleksandra Kuusmaa
Arina Tihhomirova
Polina Puškina
15,43
SK Fööniks
Margarita Martõnova
Anastassia Smirnova
Viktoria Jankovskaja
Emilia Virkunen
Vikentia Anikanova
15,38
SK Fööniks
Darja Tšoi
Sofia Zolotaja
Iris Tarassevitš
Kamilla Zguro
Kira Zvjagina
15,38

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll