19. EESTI JUUNIORIDE JA NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED

Saalihoki
30.11.2016 - 29.04.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
NOORED U-19
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Mehed
 
NOORED U-17
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Mehed
6Sparta Team Automaailm
German Balašov
Pavel Berezinski
Artjom Donskoi
Robin Eklöf
Tim Eklöf
Mattias Kauk
Vladimir Kratško
Rene Kärner
Rauno Miller
Amon Re Niineorg
Reydan Ramon Niineorg
Paul Theodor Oja
Oliver Olsson
Saskia Ormak
Kevin Poom
Stenver Savi
Adrian Sikk
Kevin Vaha
Argo Kungla (treener)
Tõnu Savi (treener)
EMÜ SK
Robin Aus
Aksel Kaasik
Gabriel Alex Kask
Janar Kaup
Asso Kõuts
Christopher Krutõh
Dan Ronald Lokk
Karl Läänelaid
Julia Melltorn
Maikel Mägi
Sander Mägi
Sten-Martin Mägi
Artur Okružko
Sander Reemets
Mark Solovjov
Alex Sults
Maksim Turovski
Steven Vend
Daniel Matsukevitš (treener)
Jäneda SK
Kert Arviste
Erik Fasputins
Rainis Kiili
Sergei Kunder
Martin Lehmus
Martin Mõtlik
Kaur Kristof Ots
Rene Põldmaa
Daniil Ruzevitš
Ronald Smorodin
Martin Ulm
Kermo Uue
Nikita Zapevalo
Tõnu Salm (treener)
 
NOORED U-15
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Mehed
6EMÜ SK
Robin Aus
Aksel Kaasik
Aate Karhumaa
Gabriel Alex Kask
Janar Kaup
Christopher Krutõh
Dan Ronald Lokk
Karl Läänelaid
Julia Melltorn
Sander Mägi
Artur Okružko
Danver Pruuli
Rait Roland Rodi
Robin Sepma
Semjon Solomanin
Andrei Solovjov
Onni Taskila
Mark Trubatšov
Maksim Turovski
Maksim Škitski
Daniel Matsukevitš (treener)
Sparta Team Automaailm
German Balašov
Robin Eklöf
Tim Eklöf
Ragnar Kranberg
Rene Kärner
Reydan Ramon Niineorg
Elliot Olsson
Oliver Olsson
Saskia Ormak
Kevin Reinsalu
Riggo Saggor
Adrian Sikk
Onni Taskila
Pyry Taskila
Martin Tikerpäe
Kahro Tuule
Kevin Vaha
Argo Kungla (treener)
Jõgeva SK Tähe 02
Alex Guske
Oliver Heljand
Karlis Kirsimägi
Karl-Eerik Kukk
Sten Metsar
Romeo Andro Moora
Joonas Oja
Rauno Pärtel
Rasmus Randoja
Margus Rosin
Ott Selgis
Sten Siida
Karl Mark Tammsaar
Marten Teppan
Jaanus Tomson
Rasmus Truuts
Karlos Viin
Kristo Voitk
David Volkov
Marko Saksing (treener)
 
NOORED U-13
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Mehed
8Sparta Team Automaailm
Karl Markus Albu
Savva Azarov
Tim Eklöf
Artjom Kuznetsov
Herman Liivik
Jordan Matheo Niineorg
Elliot Olsson
Rasmus Rannula
Ander Sikk
Niklas Sildre
Johannes Tammeorg
Onni Taskila
Kristian Tikerpäe
Mikk Vahter
Henry Välling
Argo Kungla (treener)
Jõgeva SK Tähe / Olivia 04
Martin Annuk
Kristofer Frank
Henry Hanst
Oliver Heljand
Kaur Kevin Kalda
Karl-Eerik Kukk
Ralf-Gregor Laansalu
Matthias Lust
Romeo Andro Moora
Holger Nõmm
Kevin Ots
Mattias Padar
Rauno Pärtel
Gregor Rande
Rasmus Randoja
Marek Rosin
Margus Rosin
Karl Mark Tammsaar
Marten Teppan
Marko Saksing (treener)
EMÜ SK
Gregor Jüriado
Liisa Kaasik
Roland Kruus
Frederik Liiva
Marti Pastak
Andreas Pehka
Markus Pehka
Daniils Petrovs
Aleksandr Popenov
Danver Pruuli
Anton Remets
Marten Rives
Robin Sepma
Akim Solovjov
Andei Solovjov
Marcus Tamm
Marcos Timmusk
Remo Timmusk
Kristjan Troon
Mark Ussar
Maksim Škitski
Daniel Matsukevitš (treener)
 
NOORED U-11
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Mehed
6Sparta Team Automaailm
Pyry Heiskanen
Gustav Kees
Artjom Kuznetsov
Herman Liivik
Roland Luht
Rando Mäesalu
Jesper Josua Niineorg
Lauri Poom
Robin Savi
Ander Sikk
Simon Sildre
Pärtel-Erik Sits
Viljo Verneri Tekoniemi
Weeti Eevert Tiihonen
Kennet Vaha
Paul Vahi
Marcus Videvik
Argo Kungla (treener)
Jõgeva SK Tähe 06
Marek Blinnikov
Kristofer Frank
Kaspar Jaan Heljand
Alex Kaarepere
Kaur Kevin Kalda
Andreas Kazakov
Karl-Eerik Kukk
Kert Kristjan Kukk
Rasmus Moora
Uku Siim Oja
Gregor Rande
Marek Rosin
Martin Rosin
Markus-Lion Räitsak
Marko Saksing (treener)
Jäneda SK
Johann-Peter Grave
Nikita Jakovlev
Marcus Jürman
Keimo Kari
Kris Koppel
Nikolai Kruse
Renar Matsiselts
Mehis Ries
Vahur Ries
Dimitri Rõbalko
Maksim Rõbalko
Gustav Salm
Mirell Sassi
Ragmar Saukas
Robert Sillandi
Ken-Martti Vijar
Emma-Lotta Vikk
Oskar Vikk
Tõnu Salm (treener)