EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED

Mudellend Raketimudelid
Wloclawek (Poola) 21.08.2017 - 25.08.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
S1B
27Leszek Malmyga Poola 732,0 Grzegorz Goryczka Poola 715,5 Andrzej Rusinowski Poola 685,8
S1B võistkondlik
11Poola
Leszek Malmyga
Grzegorz Goryczka
Andrzej Rusinowski
2133,3
Sloveenia
Anton Šijanec
Mitja Žgajner
Miha Rupnik
1898,8
Slovakkia
Štefan Buraj
Marian Greš
Michal Žitnan
1767,1
S3A
47Miha Rupnik Sloveenia 886 Pavel Tilev Bulgaaria 859 Vasil Pavljuk Slovakkia 857 3
S3A võistkondlik
16Bulgaaria
Pavel Tilev
Valentin Savov
Stefan Vasilev
2309
Venemaa
Aleksei Rešetnikov
Sergei Ivanov
Anatoli Zemljanuhhin
2232
Leedu
Maksim Timofejev
Vladas Plechanov
Povilas Karalkevičius
1991
3
S4A
45Aleksei Ježov Venemaa 760 Zdenek Kolar Tšehhi 649 Tomaž Starin Sloveenia 521 3
S4A võistkondlik
15Venemaa
Aleksei Ježov
Vladimir Menšikov
Nikolai Tsigankov
1467
Ukraina
Sergei Truš
Maksim Lavrinenko
Sergei Baibikov
1455
Sloveenia
Tomaž Starin
Miha Kozjek
Blaž Grgič
1395
3
S5C
30Jan Kotuha Slovakkia 1051,9 Michal Žitnan Slovakkia 877,5 Aleksei Ježov Venemaa 871,6
S5C võistkondlik
10Venemaa
Aleksei Ježov
Dmitri Korotin
Mihhail Pereverov
2558,2
Poola
Wojciech Bobrowski
Michal Bobrowski
Grzegorz Goryczka
2425,9
Serbia
Mihailo Petrović
Luka Volarevic
Miodrag Čipčić
2333,4
S6A
47Slawomir Lasocha Poola 538 Sergei Ivanov Venemaa 450 Vladas Plechanov Leedu 445 3
S6A võistkondlik
17Poola
Slawomir Lasocha
Leszek Malmyga
Maciej Paluszek
1247
Slovakkia
Štefan Buraj
Vasil Pavljuk
Michal Žitnan
1213
Venemaa
Sergei Ivanov
Anatoli Zemljanuhhin
Grigori Sergijenko
1208
3
S7
26Jan Šebesta Tšehhi 781 Marian Greš Slovakkia 755 Grzegorz Goryczka Poola 752
S7 võistkondlik
9Slovakkia
Marian Greš
Peter Matuška
Roman Čižnar
2146
Poola
Grzegorz Goryczka
Andrzej Rusinowski
Marek Bujak
2133
Venemaa
Mihhail Noritsin
Vladimir Hohlov
Mihhail Pereverov
2129
S8E/P
33Ivailo Dimitrov Bulgaaria 3991,2 Grigori Sergijenko Venemaa 3932,2 Aleksandr Laško Ukraina 3914,7 1
S8E/P võistkondlik
12Bulgaaria
Ivailo Dimitrov
Mladen Totev
Nikolai Peitšev
8845,0
Venemaa
Grigori Sergijenko
Sergei Bolšakov
Aleksei Ježov
8792,0
Poola
Leszek Malmyga
Andrzej Rusinowski
Bartosz Kazmierski
8768,4
1
S9A
45Vladimir Minkevitš Valgevene 727 Kirill Žabravets Valgevene 690 Stefan Vasilev Bulgaaria 527 2
S9A võistkondlik
17Bulgaaria
Stefan Vasilev
Toni Stanev
Valentin Savov
1511
Tšehhi
Bedrich Pavka
Jaromir Chalupa
Jaroslav Chmelik
1444
Valgevene
Vladimir Minkevitš
Kirill Žabravets
Aleksandr Lipai jun
1384
2
 
NOORED
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
S3A
37Erika Jordanova Bulgaaria 1320 Janež Ovsec Sloveenia 1265 Raivo Lupiks Läti 1194 3
S3A võistkondlik
12Sloveenia
Janež Ovsec
Žiga Pukšič
Tilen Čuk
2219
Läti
Raivo Lupiks
Maksims Kardels
Arturs Haritonovs
2143
Rumeenia
Eduard-Gabriel Stan
Ionut Cimacenco
Constantin Catalin Chelmus
2052
3
S4A
34Artjom Voronin Venemaa 500 Rasmus Pall Eesti 496 Valeri Bedovski Ukraina 491 3
S4A võistkondlik
12Eesti
Rasmus Pall
Johanna Aaslepp
Merili Tursk
1324
Venemaa
Artjom Voronin
Dmitri Rosljakov
Aleksandr Širobokov
1084
Poola
Maciej Lukaszewski
Pawel Lasocha
Sebastian Florek
1060
3
S6A
36Andrei Pranjuk Valgevene 413 Aljona Retšetnikova Venemaa 323 Jovan Josipović Serbia 321 3
S6A võistkondlik
12Venemaa
Aljona Retšetnikova
Matvei Doštšinski
Valeri Barannikov
951
Valgevene
Andrei Pranjuk
Juri Sembur
Daniil Šabronski
907
Serbia
Jovan Josipović
Milan Dimitrov
Kristina Čipčić
834
3
S9A
36Valeri Barannikov Venemaa 544,13 Juri Sembur Valgevene 542,43 Ladislav Kura Tšehhi 541,11 3
S9A võistkondlik
12Valgevene
Juri Sembur
Daniil Šabronski
Andrei Pranjuk
1440
Venemaa
Valeri Barannikov
Pavel Lemasov
Jevgeni Bartšenkov
1402
Läti
Arturs Haritonovs
Raivo Lupiks
Maksims Kardels
1359
3

Võistluse kohta lisaks:
Täiskasvanud
Noored