1. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED KLASSIKALISES LAMADES SURUMISES

Jõutõstmine
Pärnu 19.11.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M kuni 66 kg
5Andres Oja Tartu ÜASK 120,0 Maldis-Sveno Laur Tartu KHK 107,5 Janek Luisk SK Reval-Sport 102,5
M kuni 74 kg
10Andrei Koplik RSK sPORTKUNDA 147,5 Karl Michael Valk SK Reval-Sport 140,0 Rain Kuusnõmm Sparta SS 140,0
M kuni 83 kg
14Aimar Kuusnõmm Sparta SS 175,0 Harri Olak Tartu ÜASK 145,0 Allan Nikopensius Tartu ÜASK 137,5
M kuni 93 kg
17Rando Raudsepp Võru 170,0 Steffen Tamm Haaberst Sport SK 165,0 Rait Veski Sõmerpalu 165,0
M kuni 105 kg
11Kalle Meho Tartu 182,5 Tarmo Pärna SK Reval-Sport 180,0 Marko Mumm Tartu ÜASK 180,0
M kuni 120 kg
6Marek Vähi Sparta SS 212,5 Hjalmar Mäe SK Reval-Sport 200,0 Elar Kraav Tartu ÜASK 200,0
M üle 120 kg
5Siim Rast SK Reval-Sport 238,0 Günter Koovit SK Saarde 177,5 Kristjan Puusepp SK Saarde 167,5
M Absoluutarvestus
68Siim Rast SK Reval-Sport 127,50 Marek Vähi Sparta SS 122,73 Hjalmar Mäe SK Reval-Sport 118,33
Meeskonnad
3SK Reval-Sport
Siim Rast
Hjalmar Mäe
Tarmo Pärna
Karl Michael Valk
455,67
Sparta SS
Marek Vähi
Aimar Kuusnõmm
Risto Sappinen
Rain Kuusnõmm
442,55
Tartu ÜASK
Elar Kraav
Marko Mumm
Alo Lille
Harri Olak
418,72
N kuni 52 kg
1Eva Lille Tartu ÜASK 35,0
N kuni 57 kg
3Catrin Kelly Rand Tartu ÜASK 53,0 Kaisa Laurand Risti 52,5 Reelika Rüütel Sparta SS 50,0
N kuni 63 kg
6Ave Tüür Sparta SS 71,0 Keity Vaistla Taebla 60,0 Krete Junson Tartu ÜASK 57,5
N kuni 72 kg
3Helena Veelmaa Rakke 65,0 Heidi Kärner SK Reval-Sport 62,5 Jelena Pipper Tallinn 50,0
N kuni 84 kg
1Jana Olak Tartu ÜASK 80,0
N üle 84 kg
2Karoliina Kase Tartu ÜASK 85,0 Tiiu Kimber SK Ringi 55,0
N Absoluutarvestus
16Ave Tüür Sparta SS 78,35 Karoliina Kase Tartu ÜASK 73,71 Jana Olak Tartu ÜASK 71,71
Naiskonnad
1Tartu ÜASK
Karoliina Kase
Jana Olak
Krete Junson
Catrin Kelly Rand
274,74
 
JUUNIORID (19-23-aastased)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M kuni 74 kg
2Karl Michael Valk SK Reval-Sport 140,0 Harlet Kookmaa Tartu ÜASK 77,5
M kuni 83 kg
4Agris Reppo Tartu ÜASK 137,5 Artur Annimäe Tartu ÜASK 135,0 Taaniel Sivonen SK Reval-Sport 135,0
M kuni 93 kg
5Kristo Krõlov Tartu KHK 160,0 David Viineloo Türi 155,0 Ott-Erik Kalmus Tartu ÜASK 130,0
M kuni 105 kg
1Tõnis Holmberg Sparta SS 160,0
M kuni 120 kg
1Pavel Budanov Haaberst Sport SK 160,0
M Absoluutarvestus
13Kristo Krõlov Tartu KHK 101,69 Karl Michael Valk SK Reval-Sport 101,24 David Viineloo Türi 97,96
Meeskonnad
N Absoluutarvestus
5Ave Tüür Sparta SS 78,36 Krete Junson Tartu ÜASK 65,83 Helena Veelmaa Rakke 65,49
 
NOORED (kuni 18-aastased)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M kuni 66 kg
2Maldis-Sveno Laur Tartu KHK 107,5 Germo Pikani-Vanatua Märjamaa SK 55,0
M kuni 74 kg
4Freddy Jakobson Tartu ÜASK 90,0 Alex Lepik Haaberst Sport SK 80,0 Henri Olak Tartu ÜASK 77,5
M kuni 83 kg
3Keijo Orgvee Paide 120,0 Ludvig Kindsigo Tartu KHK 102,5 Keimo Reimets Halinga 100,0
M kuni 93 kg
3Mark Kihu Tartu ÜASK 107,5 Karl Markus Lehtoja Tartu ÜASK 87,5 Mikk Lehtoja Tartu ÜASK 77,5
M kuni 105 kg
1Reigo Frei Tartu KHK 107,5
M kuni 120 kg
1Martin Rootslane Tartu KHK 102,5
M Absoluutarvestus
14Maldis-Sveno Laur Tartu KHK 86,96 Keijo Orgvee Paide 80,20 Ludvig Kindsigo Tartu KHK 70,85 Mark Kihu Tartu ÜASK 70,85
Meeskonnad
N Absoluutarvestus
3Catrin Kelly Rand Tartu ÜASK 63,47 Sofia Teeriaho SK Reval-Sport 54,51 Merle Lessing Tartu ÜASK 45,71

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll (mehed, esialgne)
Koondprotokoll (naised, esialgne)