EESTI MEISTRIVÕISTLUSED

Purjetamine
erinevad kohad 26.05.2017 - 24.09.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
49er
7Juuso Roihu - Henri Roihu  TJK 15 Kätlin Tammiste - Anna Maria Sepp  ROPK / TJK 10 Kristo Õunap - Lenart Kivistik  TJK 5
Formula 18
9Uku Kuusk - Aivar Soo  EKL 26 Andres Laul - Ain Roosma  EKL 16 Jüri Saarnak - August Luure  KJK 10
Laser Standard
12Karl-Martin Rammo ROPK / TJK 47 Georg Haud ROPK 36 Martin Aruja ROPK 32
N Laser Radial
5Anna Pohlak TJK 55 Annegret Unnuk ROPK 43 Liise Köösel ROPK 38
Purjelaud RS:X
11Roomet Riho Pung TPLK 28 Ingrid Puusta NYCS 26 Rainer Kasekivi TPLK 25
 
JUUNIORID
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
29er (U-21)
9Märten Mikk - Randal Annus  TJK 30 Mari-Ann Raud - Maris Seersant  TJK 29 Madis Mik - Martin Mik  TJK 22
Laser Standard (U-21)
7Martin Aruja ROPK 32 Tavo Annus ROPK 31 Karl-Friedrich Lind ROPK 20
 
JUUNIORID
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Laser Radial (U-19)
28Keith Luur PJK 85 Joosep Laus SMS 68 Evo Annus ROPK 67
Zoom8 (U-20)
45Jakob Haud ROPK 125 Hugo Rasmus Vaino ROPK 115 Liis Annus ROPK 106
N Zoom8 (U-20)
10Liis Annus ROPK 106 Elisa Tamm ROPK 70 Mari-Ann Raud TJK 69
Purjelaud RS:X (U-19)
 
NOORED
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Laser 4.7 (U-18)
26Daniel Rüütel SMS 72 Silver Vahstein SMS 68 Johannes Hubert Pukk ROPK 64
RS Feva (U-18)
16Veronika Kuvatova - Hannah Tuulas  KJK 49 Oskar Tiidemann - Luca Remmel  ROPK 43 Thor Kaspar Marvet - Helen Ausman  KJK 40
N RS Feva (U-18)
7Veronika Kuvatova - Hannah Tuulas  KJK 49 Mia Marin Lilienthal - Elisa Tamm  ROPK 31 Romi Safin - Lisbeth Taggu  PJK 31
Purjelaud Techno 293 (U-17)
7Raul Mihkel Anton NYCS 21 Renar Roolaht TPLK 19 Daniel Schneider TPLK 18
 
KADETID
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Optimist (U-16)
87Angeliina Maria Isabel Õunap PJK 244 Georg Ristal ROPK 231 Mia Marin Lilienthal ROPK 231
Optimist. Võistkonnavõistlus
4PJK I
Hendrik Holtsmann
Angeliina Maria Isabel Õunap
Lisbeth Taggu
Romi Safin
PJK II
Karel Ratnik
Pert Salundi
Angus Aarna Ant
Andrias Sepp
KJK I
Karolin Härm
Britta Maipuu
Susanna Silluta
Tristan Šaraškin
N Optimist (U-16)
35Angeliina Maria Isabel Õunap PJK 244 Mia Marin Lilienthal ROPK 231 Romi Safin PJK 220
Purjelaud Techno 293 (U-15)
5Joonas Väär NYCS 17 Uku Roosimölder NYCS 10 Margaret Kalm TPLK 10
 
NOORED
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Optimist (U-13)
60Angeliina Maria Isabel Õunap PJK 244 Mia Marin Lilienthal ROPK 231 Romi Safin PJK 220
N Optimist (U-13)
25Angeliina Maria Isabel Õunap PJK 244 Mia Marin Lilienthal ROPK 231 Romi Safin PJK 220
RS Feva (U-14)