EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED

Jäähoki
01.10.2016 - 26.04.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
JUUNIORID
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
A-klass (sünd. 1997-1998)
2Narva PSK
Nikita Abramov
Ilja Andrejev
Jevgeni Kuznetsov
Artjom Medvedev
Jegor Nevzorov
Dmitri Patrušev
Leonid Portnov
Nikita Puzakov
Ivan Radtšenko
Dmitri Rovda
Georgi Vassiljev
Aleksandr Volkov
Kirill Volkov
Juri Zubov
Raiss Davletkildejev (treener)
12
Tartu Kajakas
Maksim Bogdanov
Aleksandr Borissov
Olev Kork
Dmitri Kuznetsov
Markel Luiv
Jegor Luzgin
Simon Mahla
Aleksandr Poljakov
Pavel Prokopenko
Juri Smertin
Mark Tihhomirov
Artur Tiido
Deniss Šaškin
Oleg Särki (treener)
Vassili Titarenko (treener)
 
NOORMEHED
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
B-klass (sünd. 1999-2000)
3HC Vipers / Tartu HK Kajakas
Juri Bahturin
Maksim Bogdanov
Leonid Boguslavski
Aleksandr Borissov
Nikita Galotin
Artjom Kostjanoi
Dmitri Kuznetsov
Jegor Luzgin
Artur Motskevičius
Anton Pismennõi
Jegor Romanov
Sander Seppa
Juri Smertin
Mark Teor
Mark Tihhomirov
Artur Tiido
Deniss Šaškin
Dmitri Kisselevitš (treener)
Vassili Titarenko (treener)
Oleg Särki (treener)
13
Narva PSK
Gleb Fjodorov
Kirill Grigorjev
Jevgeni Kuznetsov
Ivan Malovanenko
Artjom Medvedev
Jegor Nevzorov
Nikita Puzakov
Ivan Radtšenko
Dmitri Rovda
Ilja Toporov
Aleksandr Volkov
Pavel Volkov
Juri Zubov
Ilja Širokihh
Vladimir Tsiprovski (treener)
8
Kohtla-Järve Viru Sputnik
Edgar Bogdanov
Toomas Fjodorov
Daniil Gordejev
Arina Ivanova
Andrei Jankovski
Sander Jessin
Edgar Miljajev
Andrei Raie
Aleks Randmer
Allan Saar
Georg Seppar
Igor Smirnov
Vjatšeslav Sokolov
Deniss Tasso
Juri Timofejev
Nikita Tširkov
Daniil Škaleta
Anton Nekrassov (treener)
3
 
POEGLAPSED
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
C-klass (sünd. 2001-2002)
4HC Vipers / Tallinna SpK
Konstantin Babtšenko
Juri Bahturin
Leonid Boguslavski
Deniss Bõkov
Mihhail Dolženko
Nikita Galotin
Jasper Jürisson
Karolis Krasilnikovas
Oleg Krohhotko
Jegor Kulikov
Erik Lapp
Bogdan Lastavko
Maksim Lovkov
Artjom Rõbakov
Mihhail Stepanov
Ilja Škljarov
Mihhail Žarkov
Dmitri Kisselevitš (treener)
20
Narva PSK
Maksim Agafontsev
Maksim Bojatski
Gleb Fjodorov
Ilja Grigorjev
Kirill Grigorjev
Nikita Kirillov
Ivan Malovanenko
Artjom Medvedev
Mark Melnik
Deniss Mihhejenkov
Nikita Puzakov
Dmitri Rovda
Igor Stepankov
Ilja Toporov
Jefim Valitov
Pavel Volkov
Juri Zubov
Ilja Širokihh
Daniil Škaleta
Aleksandr Šljapnikov (treener)
13
HC Everest
Nikita Fedorovitš
Daniil Gerko
Roman Kudinov
Mihhail Lupanov
Toomas Morel
Dmitri Pamortsev
Nikita Petšeritsev
Janek Tehnikov
Nikita Titko
Maksim Turovski
Maksim Tšaltsev
Vadim Velissevitš
Kirill Zakutailo
Aleksandr Smetanin (treener)
8
 
POISID
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
D-klass (sünd. 2003-2004)
5HC Vipers
Nikita Borodajev
Stanislav Butšinski
Nikita Dantšenko
Patrick Tag Djakov
Nikita Holostov
Maksim Kamjonkin
Konrad Kudeviita
Maksim Ljubobratets
Maksim Lovkov
Jegor Lukjanenko
Pjotr Malõšev
Artjom Metzin
Erik Potšinok
Marek Potšinok
Kevin Reinsalu
Akif Rustamov
Daniil Sennikov
Miron Simakov
Artur Solovjov
Mihhail Stepanov
Rico-Marder Velja
Georg Vladimirov
Ruslan Zemenkov
24 (14)
Narva PSK
Maksim Agafontsev
Juri Babenko
Stanislav Bažutov
Maksim Bojatski
Erik Izotov
Miron Izotov
Juri Kaletin
Martin Kolpakov
Deniss Kontseus
Daniil Kuznetsov
Mark Melnik
Artur Motskevičius
Aleksei Popov
Mark Raskidajev
Igor Stepankov
Nikita Stepanov
Artur Trube
Dmitri Tšernõhh
Stepan Uhhan
16 (14)
Tartu HK Kajakas
Sergei Borissov
Georgi Hiltšenko
Aleksander Maalmann
Danver Pruuli
Andrei Puzanov
Robin Sepma
Maksim Skitski
Janek Tehnikov
Nikita Tihhomirov
Marcos Timmusk
Richard Truuse
Maksim Turovski
Mihhail Tšapovski
Ervin Unukainen
Martin Veiman
Kristi Šaškina
10 (13)
 
U12
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
E-klass (sünd. 2005-2006)
7Narva PSK
Martin Anohhin
Deniss Bulõtšev
Nikita Butorov
Aleksei Gulevski
Erik Izotov
Miron Izotov
Martin Kolpakov
Ivan Kozlov
Dmitri Kruglov
Daniil Kuznetsov
Renat Mordovin
Emil Munasõpov
Kristofer Neltsas
Kirill Nikulin
Vadim Ossadtši
Aleksandr Smirnov
Nikolai Suhhov
David Timofejev
Nikolai Tsetlin
Dmitri Tšernõhh
Max Välja
Maksim Žadeiko
34
HK Tornaado / Tallinna SpK
Brandon Abreldaal
Nikita Antonov
Nikita Bogatov
Georgi Filjajev
Akim Frolkov
Karl Oskar Gross
German Gurov
Tristan Kallion
Artjom Masljonov
Demid Morozov
Daniel Mättik
Nikita Obraztsov
Gleb Salamatin
Sofia Salamatina
Nikita Terentjev
Hans-Kristjan Tisler
Markus Voor
Mihhail Zolotarjov
25
HC Panter
Artjom Abeljanov
Vladimir Bolhovitin
Jelissei Grebenev
Pyry Heiskanen
Aleksandr Hmelnitski
Oskari Jalava
Rimigius Korobkov
Pärtel Koit Kose
Hermann Liivik
Roland Luht
Oskar Niinemaa
Pärtel Ploompuu
Jegor Proskurin
Niklas Sildre
Simon Sildre
Daniel Sippo
Rico Soots
Stefan Sorokin
Mark Toompuu
Maksim Tulkin
Paul Vahi
22
 
U10
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
F-klass (sünd. 2007-2008)
6HK Tornaado / Tallinna SpK
Nikita Andrienkov
Nikita Antonov
Aleksei Beljajev
David Filippenko
Akim Frolkov
Dmitri Issajev
Sebastian Kazakevitš
Konstantin Kodatski
Roman Kolossov
Mihhail Kovaljov
Grigori Kuzminov
Daniil Marinits
Ruslan Mišankov
Artjom Pogiba
Sofia Salamatina
Artjom Sitnikov
Kristen Soha
Aleksandra Stoljarova
Natan Süld
23
Tartu Kajakas
Marek Blinnikov
Andrei Filonik
Matvei Kalamees
Maksim Kolnenkov
Arseni Koltsov
Daniil Korobov
Marthein Luiv
Mihhail Malinen
Mihhail Polzunov
Rasmus Pärn
Kristjan Särki
Kirill Tabunov
Paavel Tammert
Sander Timmusk
Roman Turovski
Hendrik Visk
Maksim Šaškin
20
HC Viking / Tallinna SpK
Emil Alen
Rene Aristov
Roman Aristov
Dmitri Filtšagin
Sander Goldberg
Edgar Grižas
Nikita Haritoškin
Nikita Jevas
Georgi Lavrinenko
Vladimir Ljubimov
Raul Ottesson
Anton Partševski
Daniil Sedoi
Artur Severikov
Artjom Timofejev
Artjom Vlasjuk
Sander Zigura
12