69. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED

Aerutamine
Pärnu 04.08.2017 - 05.08.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M ühesüst 200 m
13Kaspar Sula SAK Tartu 36,9 Tarmo Tootsi Tartu ÜASK 38,4 Kaarel Alupere SAK Tartu 38,7
M ühesüst 500 m
12Kaarel Alupere SAK Tartu 1.49,7 Kaspar Sula SAK Tartu 1.53,3 Tarmo Tootsi Tartu ÜASK 1.54,7
M ühesüst 1000 m
9Kaarel Alupere SAK Tartu 3.53,3 Kaspar Sula SAK Tartu 3.57,4 Maksim Mavrovski Põhjakotkas 4.03,7
M kahesüst 200 m
6Kaspar Sula - Kaarel Alupere  SAK Tartu 33,5 Nikita Murin - Maksim Mavrovski  Põhjakotkas 34,8 Peeter Becker - Tarmo Tootsi  Viljandi AK / Tartu ÜASK 35,7
M kahesüst 500 m
7Kaspar Sula - Kaarel Alupere  SAK Tartu 1.45,3 Nikita Murin - Maksim Mavrovski  Põhjakotkas 1.46,5 Peeter Becker - Tarmo Tootsi  Viljandi AK / Tartu ÜASK 1.47,0
M kahesüst 1000 m
5Kaspar Sula - Kaarel Alupere  SAK Tartu 3.53,7 Nikita Murin - Maksim Mavrovski  Põhjakotkas 3.54,4 Allan Aim - Tarmo Tootsi  Tartu ÜASK 3.54,5
M neljasüst 1000 m
3SAK Tartu
Kaspar Sula
Kaarel Alupere
Martin Luik
Peter Paul Panov
3.28,2
Tartu ÜASK / Pirita AK
Kevin Kriisa
Tarmo Tootsi
Allan Aim
Daniel Rudõk
3.33,4
Põhjakotkas / Tartu ÜASK
Nikita Murin
Maksim Mavrovski
Vitali Sõritski
Artur Jevgrafov
3.35,9
M ühekanuu 200 m
7Deniss Tihhomirov Põhjakotkas 41,8 Dmitri Fjodorov SK Narva Vikingid 42,7 Carl Daniel Haidak SAK Tartu 44,6
M ühekanuu 500 m
8Joosep Karlson Tartu ÜASK 2.07,0 Carl Daniel Haidak SAK Tartu 2.08,1 Deniss Tihhomirov Põhjakotkas 2.08,4
M ühekanuu 1000 m
6Joosep Karlson Tartu ÜASK 4.23,6 Andreas Baum Tartu ÜASK 4.26,0 Deniss Tihhomirov Põhjakotkas 4.29,4
M kahekanuu 200 m
4Andreas Baum - Joosep Karlson  Tartu ÜASK 41,7 Roman Hozjainov - Tanel Heli  SK Narva Vikingid / Viljandi AK 42,7 Taimo Priinits - Madis Vitsut  Tartu ÜASK / Viljandi AK 43,1
M kahekanuu 500 m
4Andreas Baum - Joosep Karlson  Tartu ÜASK 2.10,9 Madis Vitsut - Mihkel Vitsut  Viljandi AK / Tartu ÜASK 2.12,6 Deniss Tihhomirov - Robert Tihhomirov  Põhjakotkas 2.12,8
M kahekanuu 1000 m
3Joosep Karlson - Andreas Baum  Tartu ÜASK 4.31,9 Madis Vitsut - Taimo Priinits  Viljandi AK 4.38,1 Deniss Tihhomirov - Robert Tihhomirov  Põhjakotkas 5.38,1
N ühesüst 200 m
10Nina Riosa Pirita AK 45,9 Natalja Tortsova SK Narva Vikingid 47,6 Anette Baum Pärnu Kalevi AK 48,4
N ühesüst 500 m
9Natalja Tortsova SK Narva Vikingid 2.12,6 Sigrid Leetsi TÜ ASK 2.15,1 Nina Riosa Pirita AK 2.15,4
N ühesüst 1000 m
9Nina Riosa Pirita AK 4.36,5 Anette Baum Pärnu Kalevi AK 4.40,3 Natalja Tortsova SK Narva Vikingid 4.41,9
N kahesüst 200 m
5Sigrid Leetsi - Eve Külasalu  SAK Tartu / Tartu ÜASK 43,0 Natalja Tortsova - Anette Baum  SK Narva Vikingid / Pärnu Kalevi AK 43,5 Alina Remme - Polina-Maria Novak  Põhjakotkas 43,8
N kahesüst 500 m
6Natalja Tortsova - Anette Baum  SK Narva Vikingid / Pärnu Kalevi AK 2.10,8 Sigrid Leetsi - Eve Külasalu  SAK Tartu / Tartu ÜASK 2.12,3 Alina Remme - Polina-Maria Novak  Põhjakotkas 2.25,1
N neljasüst 500 m
5Tartu ÜASK / SAK Tartu / Pärnu Kalevi AK
Eve Külasalu
Sigrid Leetsi
Anette Baum
Marleen-Kirsika Braumann
2.02,6
Põhjakotkas
Alina Remme
Polina-Maria Novak
Aleksandra Nikitina
Polina Parubok
2.07,5
Pärnu Kalevi AK
Piia Liisa Künnapas
Annabel Pors
Jane-Lii Koltsov
Laura Hitrova
2.20,4

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll. 200 m
Koondprotokoll. 500 m
Koondprotokoll. 1000 m