EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED

Aerutamine
Pärnu 04.08.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
B-KLASS
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M ühesüst 500 m
13Albert Orlov Pirita AK 1.58,7 Kaarel Saar Pirita AK 1.59,1 Aron Faber Emajõe AK 1.59,3
M ühesüst 1000 m
12Vladislav Mihhailov Põhjakotkas 4.17,8 Albert Orlov Pirita AK 4.18,7 Kaarel Saar Pirita AK 4.22,4
M kahesüst 500 m
6Vladislav Mihhailov - Aleksei Lobanov  Põhjakotkas 1.49,1 Kaarel Saar - Albert Orlov  Pirita AK 1.49,3 Kris Normet - Aleksandr Pehhenko  Pirita AK 1.54,2
M kahesüst 1000 m
7Vladislav Mihhailov - Aleksei Lobanov  Põhjakotkas 4.22,0 Kaarel Saar - Albert Orlov  Pirita AK 4.24,1 Kris Normet - Aleksandr Pehhenko  Pirita AK 4.37,4
M neljasüst 500 m
5Põhjakotkas
Vladislav Mihhailov
Aleksei Lobanov
Martin Koltsov
Stepan Parubok
1.52,6
Pirita AK
Kaarel Saar
Kris Normet
Aleksandr Pehhenko
Albert Orlov
1.57,3
Narva SK Energia
Aleksei Rumjantsev
Sergei Karpušov
Jevgeni Savtšenkov
Mihhail Lehmus
2.11,3
M ühekanuu 500 m
9Timur Danilov Põhjakotkas 2.21,3 Ilja Kuznetsov Pärnu Kalevi AK 2.28,2 Siim Laas Viljandi AK 2.40,3
M ühekanuu 1000 m
14Timur Danilov Põhjakotkas 5.28,8 Ilja Kuznetsov Pärnu Kalevi AK 5.39,6 Fjodor Manjukevitš Narva SK Energia 6.32,5
M kahekanuu 500 m
4Ilja Kuznetsov - Kirill Sobolev  Pärnu Kalevi AK 2.39,3 Denis Haletski - Daniil Jänes  Pirita AK 2.52,0 Fjodor Manjukevitš - Artjom Volgirev  Narva SK Energia 2.59,0
M kahekanuu 1000 m
4Ilja Kuznetsov - Kirill Sobolev  Pärnu Kalevi AK 6.12,2 Fjodor Manjukevitš - Ivan Pettšenko  Narva SK Energia 6.37,6 Timur Danilov - German Eiter  Põhjakotkas 6.49,3
N ühesüst 500 m
14Alina Remme Põhjakotkas 2.18,3 Julia Varšavskaja Narva SK Energia 2.19,3 Polina Parubok Põhjakotkas 2.21,3
N ühesüst 1000 m
9Marleen-Kirsika Braumann Pärnu Kalevi AK 4.44,9 Jelizaveta Fjodorova Narva SK Energia 4.50,0 Julia Varšavskaja Narva SK Energia 4.54,7
N kahesüst 500 m
7Alina Remme - Polina-Maria Novak  Põhjakotkas 2.06,0 Julia Varšavskaja - Jelizaveta Fjodorova  Narva SK Energia 2.10,3 Aleksandra Nikitina - Polina Parubok  Põhjakotkas 2.14,7
N kahesüst 1000 m
6Alina Remme - Polina-Maria Novak  Põhjakotkas 4.59,2 Marleen-Kirsika Braumann - Piia Liisa Künnapas  Pärnu Kalevi AK 5.15,7 Aleksandra Nikitina - Polina Parubok  Põhjakotkas 5.23,7
N neljasüst 500 m
5Põhjakotkas
Alina Remme
Polina-Maria Novak
Aleksandra Nikitina
Polina Parubok
2.03,4
Narva SK Energia
Julia Varšavskaja
Jelizaveta Fjodorova
Taissia Jelissejeva
Ksenia Koreškova
2.21,1
Pärnu Kalevi AK
Marleen-Kirsika Braumann
Piia Liisa Künnapas
Säde Lee Kerge
Sheryl Tärgla
2.25,4
Võistkonnad
6Põhjakotkas
47,5
Pirita AK
24
Pärnu Kalevi AK
21

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll. 500 m
Koondprotokoll. 1000 m