EESTI JUUNIORIDE MEISTRIVÕISTLUSED

Aerutamine
Tallinn (Harku järv) 12.08.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
JUUNIORID (A-KLASS)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M ühesüst 200 m
13Daniel Rudõk Pirita AK 44,7 Hardi Ilves Pärnu Kalevi AK 46,2 Vladislav Mihhailov Põhjakotkas 46,5
M ühesüst 1000 m
10Daniel Rudõk Pirita AK 4.35,7 Albert Orlov Pirita AK 4.36,5 Vladislav Mihhailov Põhjakotkas 4.38,0
M kahesüst 200 m
7Daniel Rudõk - Kaarel Saar  Pirita AK 43,0 Vladislav Mihhailov - Aleksei Lobanov  Põhjakotkas 47,1 Konstantin Šabalin - Danila Anikejev  Põhjakotkas 53,6
M kahesüst 1000 m
8Vladislav Mihhailov - Aleksei Lobanov  Põhjakotkas  Konstantin Šabalin - Danila Anikejev  Põhjakotkas  Kaarel Saar - Albert Orlov  Pirita AK 
M neljasüst 1000 m
4Põhjakotkas
Aleksei Lobanov
Vladislav Mihhailov
Danila Anikejev
Konstantin Šabalin
4.00,0
Pirita AK
Daniel Rudõk
Kaarel Saar
Albert Orlov
Kris Normet
4.17,9
Pärnu Kalevi AK
Kevin Poljans
Martin Eier
Hannes Laar
Hardi Ilves
4.21,6
M ühekanuu 200 m
6Deniss Tihhomirov Põhjakotkas 57,2 Timur Danilov Põhjakotkas 59,2 Ilja Kuznetsov Pärnu Kalevi AK 1.03,8
M ühekanuu 1000 m
5Deniss Tihhomirov Põhjakotkas 5.02,0 Timur Danilov Põhjakotkas 5.55,3 Ilja Kuznetsov Pärnu Kalevi AK 6.15,2
M kahekanuu 200 m
4Deniss Tihhomirov - Ivan Ananjev  Põhjakotkas 55,6 Christopher Robin Antsu - Ilja Kuznetsov  Pärnu Kalevi AK 58,4 Timur Danilov - Mihhail Kotenkov  Põhjakotkas 1.00,2
M kahekanuu 1000 m
3Deniss Tihhomirov - Ivan Ananjev  Põhjakotkas 5.43,2 Timur Danilov - Mihhail Kotenkov  Põhjakotkas 6.38,1 Christopher Robin Antsu - Ilja Kuznetsov  Pärnu Kalevi AK 7.37,1
N ühesüst 200 m
15Alina Remme Põhjakotkas 53,0 Polina-Maria Novak Põhjakotkas 54,1 Polina Parubok Põhjakotkas 55,3
N ühesüst 500 m
14Alina Remme Põhjakotkas 2.36,1 Marleen-Kirsika Braumann Pärnu Kalevi AK 2.40,0 Polina Parubok Põhjakotkas 2.40,8
N kahesüst 200 m
9Alina Remme - Polina-Maria Novak  Põhjakotkas 50,2 Julia Varšavskaja - Jelizaveta Fjodorova  SK Narva Vikingid 54,2 Aleksandra Nikitina - Polina Parubok  Põhjakotkas 54,4
N kahesüst 500 m
9Alina Remme - Polina-Maria Novak  Põhjakotkas 2.20,8 Polina Parubok - Aleksandra Nikitina  Põhjakotkas 2.26,6 Julia Varšavskaja - Jelizaveta Fjodorova  SK Narva Vikingid 2.27,3
N neljasüst 500 m
4Põhjakotkas
Alina Remme
Polina-Maria Novak
Aleksandra Nikitina
Polina Parubok
2.17,0
Pärnu Kalevi AK
Marleen-Kirsika Braumann
Annabel Bors
Jane-Lii Koltsov
Laura Hitrova
2.28,5
SK Narva Vikingid
Julia Varšavskaja
Jelizaveta Fjodorova
Taissia Jelissejeva
Jekaterina Koreškova
2.37,9
Võistkonnad
5Põhjakotkas
67
Pärnu Kalevi AK
24
Pirita AK
16,5

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll. 200 m
Koondprotokoll. 500 m
Koondprotokoll. 1000 m