54. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED

Allveesport Kiirusalad
Tallinn, Kohtla-Järve 06.05.2017 - 25.11.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 50 m lestadega
27Aleksandr Drozdov Maardu AUK 15,92 Aleksei Beljajev SK Kuldlest 17,17 Anton Merežko SK Fortuna 17,23
M 100 m lestadega
27Aleksandr Drozdov Maardu AUK 35,97 Aleksei Beljajev SK Kuldlest 38,09 Anton Merežko SK Fortuna 38,31
M 200 m lestadega
15Daniel Rak SK Fortuna 1.30,50 Daniel Žmogin SK Fortuna 1.33,91 David Lasman SpK Akvalang 1.38,28
M 400 m lestadega
9Vladimir Kunitsõn SK Fortuna 3.23,46 Daniel Žmogin SK Fortuna 3.26,47 David Lasman SpK Akvalang 3.33,98
M 800 m lestadega
7Vladimir Kunitsõn SK Fortuna 7.16,10 Daniel Žmogin SK Fortuna 7.31,60 Robert Telpt SK Fortuna 7.52,40
M 50 m sukeldumine
24Aleksandr Drozdov Maardu AUK 15,07 Aleksei Beljajev SK Kuldlest 16,32 Anton Merežko SK Fortuna 16,46
M 100 m akvalangiga
15Anton Merežko SK Fortuna 38,16 Daniel Žmogin SK Fortuna 40,15 Daniel Rak SK Fortuna 40,22
M 400 m akvalangiga
9Daniel Žmogin SK Fortuna 3.14,82 Vladimir Kunitsõn SK Fortuna 3.19,74 Daniel Rak SK Fortuna 3.24,87
M 50 m bi-lestadega
33Aleksei Beljajev SK Kuldlest 19,63 Andrei Undozerov SK Kuldlest 20,03 Aleksandr Lilešentsev SK Fortuna 20,10
M 100 m bi-lestadega
30Aleksei Beljajev SK Kuldlest 44,06 Andrei Undozerov SK Kuldlest 44,90 Aleksandr Lilešentsev SK Fortuna 45,06
M 4 x 100 m lestadega
6SK Fortuna I
Vladimir Kunitsõn
Anton Merežko
Daniel Rak
Daniel Žmogin
2.44,95
SK Kuldlest
Andrei Undozerov
Maksim Savinov
Edvin Visbek
Aleksei Beljajev
2.53,67
Maardu AUK
Artur Rolik
Anton Issatšenko
Daniil Djakonov
Aleksandr Drozdov
3.00,33
N 50 m lestadega
25Ksenia Belomestnova Maardu AUK 19,78 Johanna Johansson SK Fortuna 19,78 Anastassia Paškova Maardu AUK 20,59
N 100 m lestadega
31Anastassia Salatun SK Fortuna 42,46 Svetlana Silitšenko SK Kuldlest 42,68 Vitalia Telpt SK Fortuna 43,28
N 200 m lestadega
19Anastassia Salatun SK Fortuna 1.33,30 Jelena Smirnova Maardu AUK 1.33,58 Vitalia Telpt SK Fortuna 1.36,79
N 400 m lestadega
13Anastassia Salatun SK Fortuna 3.30,92 Vitalia Telpt SK Fortuna 3.34,03 Lia Tšugunova SpK Akvalang 3.43,96
N 800 m lestadega
12Anastassia Salatun SK Fortuna 7.34,06 Lia Tšugunova SpK Akvalang 7.51,21 Ann Ly Maiki Parts SK Fortuna 8.04,26
N 50 m sukeldumine
18Anastassia Salatun SK Fortuna 18,42 Ksenia Belomestnova Maardu AUK 19,04 Johanna Johansson SK Fortuna 19,04
N 100 m akvalangiga
13Anastassia Salatun SK Fortuna 40,71 Jelena Smirnova Maardu AUK 42,94 Ann Ly Maiki Parts SK Fortuna 43,18
N 400 m akvalangiga
7Anastassia Salatun SK Fortuna 3.18,36 Jelena Smirnova Maardu AUK 3.19,24 Ann Ly Maiki Parts SK Fortuna 3.40,87
N 50 m bi-lestadega
31Svetlana Silitšenko SK Kuldlest 22,93 Anastassia Salatun SK Fortuna 23,51 Ksenia Belomestnova Maardu AUK 23,53
N 100 m bi-lestadega
21Svetlana Silitšenko SK Kuldlest 49,69 Diana Päslane Kohtla-Järve VSK 52,40 Lia Tšugunova SpK Akvalang 52,95
N 4 x 100 m lestadega
6SK Fortuna I
Vitalia Telpt
Johanna Johansson
Ann Ly Maiki Parts
Anastassia Salatun
2.58,21
Maardu AUK
Anastassia Paškova
Alisa Ralkevich
Ksenia Belomestnova
Jelena Smirnova
3.00,37
SK Kuldlest
Svetlana Silitšenko
Dana Smirnova
Sofja Dmitrijeva
Kristina Bobrovskaja
3.19,10

Võistluse kohta lisaks:
Tulemused
Akvalangialade tulemused