EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED

Tennis
Tallinn 07.08.2017 - 16.08.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
NOORED U-18
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M Üksikmäng
32Siim Troost USTA  Robin Erik Parts Avantage TK / Laagri TK  Daniil Glinka USTA  Kristopher Karma AOTK 
N Üksikmäng
20Katriin Saar Tallink City SK  Helena Narmont USTA  Lissi Kubre Pärnu Kesklinna TK  Helene Liivik Laagri TK 
M Paarismäng
14Daniil Glinka - Johannes Seeman  USTA / Pärnu Kalevi TK  Robin Erik Parts - Siim Troost  TC Avantage ja Laagri TK / USTA  Carl Bret Parko - Karl Vuuk  SK TC2000  Daniel Dvorjaninov - Ott-Artur Kasera  AOTK 
N Paarismäng
9Viktoria Kleer Kliimand - Polina Ramenskaja  MK Tenniseklubi / ind.  Lissi Kubre - Helena Narmont  Pärnu Kesklinna TK / USTA  Helene Liivik - Ann Maria Muuli  Laagri TK  Kärt-Triin Laagus - Gendra Raag  Pärnu TK / USTA 
Segapaarismäng
12Johannes Seeman - Katriin Saar  Pärnu Kalevi TK / Tallinn City SK  Kevin Suvi - Helena Narmont  AOTK / USTA  Kristopher Karma - Elisabeth Alla  AOTK / USTA  Ronan Vahtras - Saara Orav  AOTK / TK Fellin 
 
NOORED U-16
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M Üksikmäng
32Kevin Suvi AOTK  Gregory Torim MK Tenniseklubi  Alex-Andre Ojassalu AOTK  Marten Murrand MK Tenniseklubi 
N Üksikmäng
32Katriin Saar Tallink City SK  Sofia Tšeklistova USTA  Saara Orav TK Fellin  Lissi Kubre Pärnu Kesklinna TK 
M Paarismäng
16Andre-Remi Jakobi - Ronan Vahtras  USTA / AOTK  Patrick Peterson - Kevin Suvi  MK Tenniseklubi / AOTK  Gregor Marius Kliimask - Rain Uustalo  AOTK  Daniel Dvorjaninov - Oskar Irdoja  AOTK / USTA 
N Paarismäng
15Anet Angelika Koskel - Saara Orav  USTA / TK Fellin  Ann Maria Muuli - Gendra Raag  Laagri TK / USTA  Kadri Kalamäe - Gerda Reinaru  Altius TK / EKSM  Elisabeth Iila - Liisa Varul  EKSM / MK Tenniseklubi 
Segapaarismäng
16Gregory Torim - Gerda Reinaru  MK Tenniseklubi / EKSM  Enrico Nurme - Polina Ramenskaja  USTA  Patrick Peterson - Susanna Peterson  MK Tenniseklubi  Oliver Nool - Kadri Kalamäe  AOTK / Altius TK 
 
NOORED U-14
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M Üksikmäng
32Marten Murrand MK Tenniseklubi  Alex-Andre Ojassalu AOTK  Mark Lajal USTA  Hugo Kristianson USTA 
N Üksikmäng
32Kadri Kalamäe TK Altius  Gerda Reinaru EKSM  Anet Angelika Koskel USTA  Elisabeth Iila EKSM 
M Paarismäng
16Andre-Remi Jakobi - Oliver Ojakäär  USTA / MK Tenniseklubi  Hugo Kristianson - Marten Murrand  USTA / MK Tenniseklubi  Mark Lajal - Enrico Nurme  USTA  Alex-Andre Ojassalu - Andre Toomväli  AOTK / TC Avantage 
N Paarismäng
16Kadri Kalamäe - Gerda Reinaru  Altius TK / EKSM  Anet Angelika Koskel - Aurelia Riga  USTA / EKSM  Elisabeth Iila - Liisa Varul  EKSM / MK Tenniseklubi  Annette Klettenberg - Mariela Pluutus  EKSM 
Segapaarismäng
16Hugo Kristianson - Anet Angelika Koskel  USTA  Mark Lajal - Gerda Reinaru  USTA / EKSM  Andre-Remi Jakobi - Aurelia Riga  USTA / EKSM  Marten Murrand - Kadri Kalamäe  MK Tenniseklubi / Altius TK 
 
NOORED U-12
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M Üksikmäng
32Oliver Ojakäär MK Tenniseklubi  Markus Mölder MK Tenniseklubi  Villem Aadamsoo EKSM  Robert Raag TK Alta 
N Üksikmäng
32Emma Namnieks SK TC 2000  Desire Pärn Pärnu Kalevi TK  Victoria Maria Mändma EKSM  Andrea Roots EKSM 
M Paarismäng
16Matthias Uwe Kask - Robert Raag  USTA / TK Alta  Villem Aadamsoo - Robin Tsäko  EKSM / Tähtvere TK  Markus Mölder - Oliver Ojakäär  MK Tenniseklubi  Lukas Kristianson - Romet Moosar  USTA / AOTK 
N Paarismäng
15Emma Namnieks - Desire Pärn  SK TC2000 / Pärnu Kalevi TK  Brit Martin - Andrea Roots  TK Fellin / EKSM  Maarja Leinštrep - Anna Maria Tottrup  EKSM  Alissia Aleksandra Kivi - Victoria Maria Mändma  FVTA / EKSM